Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

KIKIKI już załatwiłam na kurierowa.pl mają promocję 19,90 :) TUETHE ja kupiłam sobie żelazko i w końcu mam swoje własne :) A ostatnio stwierdziłam, że deska też musi być i akurat w PEPCO była promocja to pojechałam z mama wczoraj i kupiłam za 30 zł... :) Też będę robić kisiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coca-coli bym sie napiła .......... jak nie lubie to nie a jak mnie najdzie to masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI mi mój Ł zabronił pić pepsi czy cole... a też mam często ochotę :) Za to kupił mi sok pomarańczowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - Jak to zabronił ?? Jak sie łyczka napijesz nic sie nie stanie......na mnie tez mój m patrzy krzywo jak jem sery plesniowe ale jem tylko na imprezach ogólnie w ciąży jadłam 3 razy wiec nieźle......a zreszta on wie ze jak mi by czegos zabronił to by miał przechlapane....i tez bym mu zabroniła czegos...hahaha np piwka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia super,ze udało Ci się z tym kurierem:) skad Ci przywioza łóżeczko? ja jak mam smaka na cole to sobie kupie puszke ale mało kiedy całą wypije. Kisiel pomaranczowy tym razem:) Andzia teraz mi szkoda kasy na żelazko bo takiego bele jakiego nie ma co kupowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny macie takie dni
że dostajecie już szajby bo ta ciąża tak się wlecze jak flaki z olejem? Ja już psychicznie nie mogę, a tu jeszcze 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem HISTORYNKA jak miło że do nas wróciłaś i że już lepiej się czujesz TUETHE nasz Grześ będzie miał włoski,lekarz widział na usg w 31 tyg (no i ta moja zgaga-a nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy :-) ) "staniczki" to ja mam 2 takie idealne,jeden 85E,drugi 85F oba sa z tej samej firmy tylko inny model ..................................................i co na to powiecie? ANDZIA ty masz zdaje sie rozwarcie już,czy to się jakos czuje? Mam wrażenie że główka mi napiera na -nie wiem jak to napisać-mam blizne po cc nad samymi włosami łonowymi,to właśnie tam,nawet ciut niżej. Mimo 2 ciąży nie wiem jak się odczuwa rozwarcie,wiem za to co to są bóle krzyżowe :-( łojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE masz rację nie ma co kupować dziadostwa :P ja kupiłam za 220 zł i jestem bardzo zadowolona, uznałam, że jak będzie maluszek to będę miała sterte prasowania i chcę mieć porządne żelazko :D KIKIKI mi zabronił, bo ja nie uznaję łyczków... ja to Litrami pije... jak jest w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie szajby...ale chciałabym juz Bartusia przytulic,narazie sie ciesze ciążą i tym ze mezus sie mna opiekuje hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ MARCÓWKA ja tego rozwarcia nie czuję... mi lekarz na wizycie kontrolnej powiedział, że je mam, a mały jest bardzo nisko i to czuję... czasami to mam wrażenie, że jakby się dobrze postarał to bym nóżkę zobaczyła... wiem, że to dziwnie brzmi... ale On naprawdę jest nisko. A rozwarcie ma jeszcze Sonka chyba, tylko, że Ona będzie miała zakładany pessar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - Ja przy natali tez mialam troche z krzyza....oj oj bolą... Andzia - Ty zachłanna jestes :) to kup sobie w puszce ;P Frytki bym zjadła...ale takie z McD lub KFC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba uwazać na wodę do
żelazka. Ja sobie fajne kupiłam i spieprzyłam go bo mam syfną wodę co zostawia osad i robi się kamień z tego. Teraz ostatnio kupiłam jakieś tańsze (do 100 zł) i wodę destylowaną leję do niego i jak na razie śmiga nieźle. Nienawidzę prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leję wodę z brity :D KIKIKI daj spokój, najpierw cola teraz frytki... też chcę... mam w zamrażalce, ale nie są zbyt dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwiłam się że to może rozwarcie.Ale z tego co piszecie to normalne uczucie.Za miesiąc to chyba miedzy nogami tą główke będę czuła,jakieś mam odchyły :-) Proszek kupiłam mały jelp soft taki ze zmiękczaczem.Nie jest zły. Poprosze jeszcze lekarza żeby mi zmierzył grubość blizny,a może mierzył i nic nie mówił bo jest ok? Bardzo mnie głowa boli,ale to ze stresu. Dzisiaj wyjeżdżała do domku w Londynie moja Siostra najmłodsz.Bardzo nie lubie takich pożegnań.Teraz mają przyjechać dopiero w czerwcu. Takie życie.Najważniejsze że pogoda lepsza niż przed świętami bo ciężko jej było jechać autem w taką zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki nasz też będzie Bartuś a dokadniej Bartosz:) Ja już skończyłam prasowanie pościeli - ale dużo czasu mi to zajęło, oj... Mialam tylko 3 poszewki na podusię, 2 na kołderkę, 2 prześcieradełka, 1 falbanka na szczebelki + 2 kaftaniki, 1 śpiochy, 2 półśpiochy a prasowalam od 14 z przerwa na obiad, kawe i na forum:) Teraz w pralce siedza pieluchy tetrowe. Włączlam na 60 stopni:) Powiem Wam, że ja od kilku dni też czasem czuję taką kulkę wystajcą powyżej pępka. Zastanawiam sie która to część ciała dzidziusia.A wczoraj tak mnie kopnął po lewej stronie na dole, że aż krzyknęłam a mąż się śmiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka ja usg dawno nie miałam robionego:P M twierdzi,że Julka bedzie bez włosów bo On nie miał jak sie urodził:P Ja też marcówka niezły rozmiar stanika, az mi szczeka opadła! Andzia moze ktoś pomyśli i mi kupi:P nie no sama sobie musze kupić... cóż przecierpie troche na zelazku mamy a potem sobie zafunduje jakieś fajne:) Kikikiki nie tylko Ty bys zjadła frytki z mcdonalda badz kfc:P co do wody z brity, Tesciowa to coś ma i ta woda jak dla mnie jest tak ochydna,ze fuj. Ja tez mam czasem wrażenie jakby Mała była fest nisko.. ogoliłam nogi, jestem z siebie dumna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina też się zastanawiam co to za częśc ciała bo często czuje kulke nad pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła... okazało się, że pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia będą na początku lutego...Kurka to ja przecież tam się poturlam a nie dojdę na pieszo...ehhh zaliczymy pewnie tylko kilka spotkań i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja mam rozwarcie i mam miec zakladany pessar.ogolnie nie czuje tego wcale. ale objawem u mnie bylo to ze czulam jakby mi glowka wychodzila juz na zewnatrz i jak chcialam usiasc bylo glupie uczucie jakby wchodzila spowrotem.to samo uczucie jak sie chce isc z kupka tylko cisnie z innej dziurki.a jak ja chcialam isc to mi cislo z obu dziurek i mialam wrazenie ze jak bede probowac wycisnac to wyleza mi obie.to powiedzialam lekarzowi znaczy oprocz porownania do kupki i to go zainteresowalo i po tym stwierdzil ze mam rozwarcie.dostalam leki na zahamowanie skurczow i jak narazie czekam na kuriera z pessarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę frytki !!!!!!!!!! i colę !!!!!!!!! marcówka, aż mi ulżyło jak zobaczyłam Twój rozmiar , bo samej głupio mi było napisać że przed ciążą nosiłam 75FF a teraz innej firmy 80E :) a teraz mi raźniej :) idę na poszukiwanie jedzenia do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala urodziła sie łysa jak kolano....i dopiero jak skończyła półtora roczku to zaczeły Jej włoski rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dlaczego dopiero w lutym? u mnie co tydzien przychodza nowe pary . Ja za tydz mam ostatnie spotkanie i bedzie o kąpaniu Maleństwa. Bezsens przecież możesz nie zdarzyć ani na połowe spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nie zapomnij zapytać o ten pępek - jak się go teraz pielęgnuje znalazłam w lodówce plasterek szynki konserwowej i jugurt brzoskwiniowy - dobre i to :) potem tradycyjnie myję zęby i nic już nie jem :) muszę się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jogurtu wrzuciłam jeszcze troche pestek z dyni - bo pisałyście że mają żelazo i trochę słonecznika i 3 plasterki banana suszonego kurcze ale mieszanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa moze nie bedzie tak zle, my rozpoczelismy zajecia okolo 15.12 i spotkania mamy do polowy lutego a jest jedna dziewczyna ktora zaczela z nami chodzic i ma termin na styczen i chodzi jednoczesnie do 2 grup zeby zaliczyc wszystkie spotkania do porodu, moze z Wami tez tak bedzie, przeciez placisz za to tak jk inni to czemu masz miec mnie spotkan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek przypomnij mi o tym pępku za tydz w poniedziałek:P chociaż wczoraj jak położna mówiła o kłądach rozgrzewających piersi jak jest zastój pokarmu to powiedziała,że albo kapusta albo coś tam albo właśnie wacik nasączony spirytusem 70% ,ktory też się używa do pępka dzieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej zaczęło Mnie tam strasznie kłuć... i brzuch rozbolał, tak dołem jak na okres... a przecież leżę i nic nie robię... ehh:/ tak źle i tak nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
prasujecie a ja nawet nie mam nic kupionego!! Ani pól pieluchy u mnie nie uświadczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×