Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Bartolini był juz w 20 tyg głową w dół więc szybko :) I teraz tez jest ruchy czuje ponad pępkiem lub z boku jak leze na boku :) I tez czasem jak cos wypchnie to jest guz czasem bolesny :) ale jaki kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI widzisz jaki usłuchany ten Twój chłopczyk :) Ja mojemu tłumaczę, ale chwilo nie słucha swojej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć dziewczyny :) Dzisiaj mam dzień leniucha :) nic nie muszę robić :) no powinnam poprać ciszki malej ale dzisiaj mi się nie chce...może zacznę prać od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78- zakładanie pessara nie jest okropnie bolesne, ale jak to lekarz stwierdził- "delikatnie się tego zrobić nie da". Wpychają Ci na siłę coś o całkiem pokaźnym obwodzie :P Ja jak zobaczyłam swój pessar to mnie zatkało, rozmiaru dłoni praktycznie (bez palców, oczywiście :D ). Ale to dosłownie kilka sekund, zacisnąć zęby i już po wszystkim. W temacie o pessarach niektóre pisały że wcale nie bolało. Założonego pessara nie czuć wcale, tylko nie przestrasz się jeśli masz tabletki dopochwowe i będziesz go pod palcem czuła raz wyżej, raz niżej i pod różnym kątem, bo to normalne. Zdecydowanie są większe upławy, u mnie były tak wodniste że dopiero usg mnie uspokoiło że to nie wody się sączą :) Ja mam leżeć tak zapobiegawczo, w pierwszej ciąży też miałam niewydolną szyjkę, szybko mi się zaczęła akcja porodowa (od pierwszego skurczu praktycznie po pół godziny zaczęłam rodzić) i teraz kazali mi na skurcze uważać. Z tego co wiem zasadniczo dziewczyny funkcjonują normalnie przy pessarach, oczywiście żadnego seksu ;) Mam nadzieję że bardzo poważnych problemów nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA aaaa.... to Ja bardzo dziękuję :) a gdzie zdjęcia brzuszka? czasem nie które dzięki temu rozpoznaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek jak narazie bracik jest w pracy. Wczoraj mi powiedział,ze nie wie czy dzisiaj pojedziemy bo Basia- jego dziewczyna ma dzis kolęde- wiec raczej dzisiaj wyjazd odpada. Jak tam będę to dam Ci znac:) Zuzka dobrze wiedziec:) Jestem jestem ja czuje najbardziej na dole ale czasem nad pępkiem, ciekawa jestem jak Mała się ułożyła. Suelen IS to Zuzka jest:P ja właśnie skończyłam robić buraczki:) Szczesliwa ja bede rpac ciuszki jak sie wypiorą ciuchy domowników bo mama niedawno właczyla pralke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Ty to wszystko kochana wiesz :) Dziewczynki zobaczcie jaki ten Nowy Rok już zmiany nam przyniósł,a to dopiero 4 styczeń :) już pranie, szykowanie, prasowanie... Ja się już doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen znalazłam swoją magiczną kartke,którą teraz przepisałam do kalendarza:P ale świtało mi,ze to Zuzka bo jeszcze pytałam dlaczego taki nick sobie zrobiła skoro imie na I :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet mi nie mówcie tyle razy już miałam dorzucić zdjecie i nadal nie mam żadnego a to już 8 miesiac. Zrobie jakieś sama choć nie mam takiego lustra żeby sie odbić a mojego D to sie normalnie nie doprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje ze mnie meczyc beda:(...wiadomo pierworodka..... ....zalatwiac chyba nic nie bede, zobacze na tok wydarzen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak sama robilam sobie zdjecia kiedys to kładłam a to na krzesło a to na szafke , ustawiłam sie i zdjecie pstryk:) i potem M mial co oglądac:P teraz kupiliśmy sobie statyw za grosze więc nie mam wiekszego problemu jak mi z lustrem nie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez strasznie bałam porodu...a urodziłam raz dwa....jak mnie o 17 wzieło to o 21 juz miałam Natalke na brzuszku :) i nie było źle choć 12 dni po terminie....i próbie wywołania :) przyszło samoistnie jak sobie po schodach pochodziłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka co do zakazu seksu... ja i bez pessera mam zakaz, grrr. No ale pierońskie skórcze mnie łapią. Zuzka próbuj próbuj:) ja ze zdjęciem mnie nie będę Was męczyć bo juz się mnie naoglądałyście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos opętało i chce urodzic w lutym!!:P strasznie! nie chce w marcu! :(...tyle terminow i nie wiem kiedy Misiek bedzie gotowy by moc mu pomoc wyjsc....np. schodami;) 1. teraz usg pokazalo 03.03 , 2. Pierwsze usg 04.03 3. OM 09.03 4. polowkowe 13.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to napisalam!!:P chodzilo mi o to ze jak bede chodzic po schodach to przyspiesze wszystko ale nie wiem kiedy Misiek bedzie gotowy by pozwolic sobie na taki wyczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tam mozemy...co prawda to zalezy od dnia....ale nie unikamy :) To mój brzuch :) pozwolicie ze narazie bez twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HISTORYNKA kopę lat :) Co u Ciebie??? Właśnie nadrabiam co naprodukowałyście.... Jeszcze mi zostały dwie strony. Byłaś w szpitalu, ja też. Też w listopadzie i też na Ujastku, może się nawet spotkałyśmy. A gdzie zamierzasz rodzić??? Bo ja właśnie tam, zresztą mój lekarz prowadzący tam pracuje. A ciebie kto prowadzi??? Pozdrawiam Cie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pytałaś o wózki xlandera i iplasta, ja oglądałam oba i mnie bardziej podoba sie Implast i takie właśnie zamówiłam i czekam na dostawę. Xlander moim zdaniem jest za niski, trzeba sie schylać do niego a Implast jest wyższy i jakiś wydaje mi sie stabilniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi już doktor też zabroniła bo podobno szyjka sie skraca i kazała oszczedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki to masz fajnie,ze możecie. Ja mam taką ochotę a tu dupa. M mi juz też mówi,ze che ale wie,ze nie możemy. Bardzo fajny brzucholek:) Przygotowałam białe rzeczy do prania od Małej... nawet nie wiedziałam,że tyle ich mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem powiem Ci,ze ja też bym chciała już w lutym... ja che już Małą na rękach nosić. No ale usg prenatalne pokazało,że w lutym wiec jestem ciekawa kiedy Mała wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- A mój mężuś to ogólnie ma jakies zboczenie jak jestem w ciąży.....mówi że pociągam go jak nigdy....uwielbia mnie dotykac.....co chwile podchodzi a to za brzuch a to za piersi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×