Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurcze chyba tez pojde zobaczyc za czyms dobrym do jedzenia. wczoraj na kolacje zjadlam duza pizze a juz dzis o 6 rano bylam glodna ale nie moglam nic jesc bo szlam na badanie krwi. ja codziennie rano okolo 5.30 jak maz wstaje do pracy to czuje straszny glod ale nie chce mi sie isc do kuchni zrobic jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe... wiem, że nie mogę zdążyć :( Ja już od października dzwoniłam i chciałam się zapisać do szkoły rodzenia ale okazało się że jest grupa na listopad już zamknięta, później zadzwoniłam na początku grudnia to położna mi powiedziała, że w tym roku już nie mają sali i żeby dzwonić na początku stycznia...No i zadzwoniłam i będą zajęcia ale od lutego... Poprstu SUPER! Teraz żałuję, że nie pojechaliśmy z mężem do innego miasta, zapłacilibyśmy i byłoby z głowy a tak jesteśmy udupieni :( Strasznie chcialam chodzić właśnie do tej szkoły bo tam prowadzą położne z mojego szpitala w którym będę rodziła, słyszałam że bardzo fajnie prowadzą zajęcia... No ale w takiej sytuacji może się okazać że pójdziemy na kilka spotkań i już zacznę rodzić. W sumie to jeszcze nie wiadomo jak się będę czuła za miesiąc...może będę już w szpitalu...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
no właśnie ciągle sobie myślę że mam jeszcze czas i ze może w grudniu, grudzień zleciał to teraz może w styczniu, ale przed polową to się nie wyrobię wiec może w lutym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa myśl pozytywnie. ZObaczysz jak to wszystko sie ułoży. Ide ciuszki wieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZU WY JUŻ - a nie stresuje Cię to, że niczego nie masz??? Mi jeszcze sporo brakuje, ale juz coś tam mam i tak się stresuje... I tak jest mi ciężko już, a tu trzeba latać po sklepach... na przyszłość jak będę się starała o drugiego dzidziusia to zacznę kompletować wszystko od szóstego miesiąca... pozdrawiam i życzę dużo siły i energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa to w takim razie wspolczuje Ci, ze tak Ci sie trafilo z ta szkola, przykro mi z tego powodu, u nas jest platna i pewnie dlatego ida tak na reke ze spotkaniami dla tych ktore maja blizszy termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mnie wyprzedziła z wieszaniem kolorowych ciuszków. No coż:P Ide robić kanapki M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
No właśnie trochę stresuje. Po sklepach mi się nie chce chodzić. Męża po spożywkę wysyłam a ja się nie zapuszczam tam nawet. Allegro włączam i dostaje oczopląsu i wyłączam. Sama nie wiem co bym chciała może łóżeczko może kołyskę, a jak łóżeczko to może tradycyjne, a może turystyczne, a jak tradycyjne to czy warto inwestować w takie lepsze czy kupić najtańsze... I tak siedzę i myślę i aż mnie głowa zaczyna boleć więc olewam wszystko, a czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie myślę o tym nie ma co się martwić, jakoś t będzie.. Właśnie jem bułkę z szynką, żłtym serkiem i ogórkiem konserwwym :) a byłam tak objedzona niedawno obiadem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZU WY TEŻ jak Ci się chce to poszukaj pare stron do tyłu albo parenaście są listy, które dziewczyny wklejały co potrzebuje się dla dziecka, to może skorzystaj... A na kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
na 23 ja wiem co mi potrzebne bo jestem już mamą tylko wizja zakupów mnie przeraża :) Za duży wybór wzorów kolorów pierdół zupełnie nie przydatnych ale kuszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześlia a mi mój M powiedział " zjadłbym bułeczke z szynką, serkiem, pomidorkiem, jajkiem" a ja mu na to z tego wszystkiego mam "szynke i jajko" jakbyś widziała jego mine:P Ma chleb z metką:P jutro mu kupie bułki, serkek, szynke, pomidor i mu zrobie wypaśne kanapki na kolacje:) Jezuu Wy.. to wez się do roboty bo Ci czasu braknie. Jak nie chcesz chodzic po sklepach to siądz i szukaj po allegro. Troche czasu to zajmie ale wkoncu coś bedziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z frida trzeba tez uwazac bo moze powodowac krwawienia z noska...i napewno nie mozna jej codziennie stosowac.... Jak będziecie uwazac ze sie wymądrzam to dajcie znac..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki nie wymądrzasz sie;) My cenimy rady Mamusiek,ktore sie na tym znają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
haha to urodzę i owinę w poszewkę na poduszkę :) A tak poważnie to najwyzej mi mąż wszystko kupi jak już będę w szpitalu bo do szpitala mam dla malucha nic nie brać prócz pampersów. Nie używałam żadnych psikań do nosa jak nie było takiej potrzeby, a jak sie pojawiła (katar) to lekarka zapisała jakiś specjalny sterimar z miedzią czy srebrem czy czymś tam w każdym razie taki na receptę i tym miałam psikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale Ja czasem lubie pisac wszystko co wiem...i potem sie łapie na tym ze moze to byc uznane za przemądrzanie sie.....takie mam jakies odchyła hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zbedny zakup?.........w sumie i tak jak cos sie bedzie dzialo (katarek) to do lekarza bede leciec......a witamina D...?....skad bede wiedziala kiedy co podawac? powiedza mi w szpitalu? czy po wyjsciu mam do lekarza isc by sie cokolwiek dowiedziec? poza tym wystarczy na poczatek sudocrem/linomag emulsja/oliwka do cialka mydelko/plyn czy eszcze cos do tego kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i czytam ale udało mi sie nadrobić Waszą produkcje :) jesli chodzi o biustonosz do karmienia to piersi urosły mi do tej pory o 2 rozmiary ( ale i tak są małe :P no ale wielkie w porownaniu z przed ciążą wiec chyba bede kupowała pod sam koniec obym tylko zdążyła :p mam upatrzone na allegro taki śliczny troche drogi ale chcialabym choć jeden mieć taki ladniejszy reszta moze być zwykła z resztą ja kupuje u takiej c zeszki na targu u nas za 12-15 zł :P wiec raz pozwole sobie na droższy :) http://allegro.pl/alles-mama-dream-biustonosz-do-karmienia-80c-i1371732920.html http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-talika-75c-i1369588570.html http://allegro.pl/alles-mama-after-rain-biustonosz-do-karmienia-75b-i1378902170.html http://allegro.pl/mama-roxy-biustonosz-do-karmienia-2-kolory-75b-i1393136605.html kikikiki WITAMY na naszym "wiejskim" forum :P no brzuszek w porownaniu do mojego masz duży :) ale śliczny :) jestem jestem pytałaś o wóżek ja kupiłam i już przyszedl implast :) potrzebowałam dużych kół bo na naszej ulicy same dzióry sa bo to uklepana droga z ziemi ;/ pozatym fajne żywe kolory wiem ze może szybciej sie brudzi ale nie podobaja mi sie czarne granatowe wóżki :) fajnie sie jeździ na razie tylko po mieszkaniu poszaleliśmy :P ja kupiłam na allegro gondole i spacerowke ( bez fotelika bo nie miał testow bezpieczeństwa - fotelik dokupilam osobno z bazą maxi cosi cabrio :) ) w "gratisach" za które i tak płacisz (!) miałam folie przeciwdeszczową moskietere parasolke torbe pompke do kółek oraz śpiworek ktory dostalam w promocji świątecznej http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-para-torba-8xgrat-i1378218648.html ważne jest dla mnie to że można w dwóch kierunkach ustawić zarówno gondole jak i spacerówke Mezbr uważaj na siebie !!!!! a jesli chodzi o żelazko to ja kupiłam jakiś czas temu na allegro za okolo 300 zł i było o 100 (!) zł tańsze niż w sklepie i jestem zadowolona a jesli chodzi o wode to kiedyś wlewałam przegotowana a i tak było dużo kamienia a teraz kupuje wode deminarelizowaną i już nie ma śmieci :) a czy któras z Was kupowała na allegro torbe do szpitala jesli tak to prosze o linka bo ja szukalam torby ale w sumie nie wiem jaka duża powinna być żeby wszystko sie zmieściło a po sklepach nie chce mi sie łazic wole na allegro :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
powiedzą ci powiedzą. Teraz to się jeszcze chyba witaminę K podaje, za moich czasów jeszcze tego nie było za to cebion kazali dawać w kropelkach. Co rok to nowy wymysł. Przy wyjściu położna ci wszystko pokaże jak ubrać, jak rozebrać, jak pępek przemywać i co podawać i kiedy sczepienia, usg bioderek i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje z kosmetyków i higieny tak : Waciki LEKO do pępka przy Natali uzywałam Oliwka,mydełko,płyn do mycia ciała,krem do buzi puder do pupy i w razie czego sudocrem (linomag uczulił Natale strasznie !!) z Bambino lub NIVEA Chusteczki nawilzane z DZIDZIUSIA i pampersy lub DADY z biedronki.... Do tego waciki i chyba w sumie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i sól fizjologiczną w atomizerze i gruszke zwykła :) Oooo mąż był w sklepie i kupił COLE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
ło matko :D:D:D:) To ja se kupie oliwkę i mydełko bambino, chusteczki, leko i waciki. Sudokrem mi dadzą w szpitalu. Pożeruję trochę na firmach kosmetycznych :) No proszę już mi się jakaś wizja wyprawki zaczyna klarowac. Od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×