Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziendoberek ;). No,chociaz raz ja pierwsza na forum,witam Was skoro swit ;).Zapewne smacznie sobie spicie,a ja sie zbieram do pracki.Za oknem straszne zimno,mroz trzyma.. ale nic,zaciskam zebiska wsiadam na rowerek i jedziemy ;#0.Dobrze,ze piatek.Milego poranka zycze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam hihihi cud;p ale dzis remontowy dzien jupi:)) MAMO ZOSI dziekujemy za rady :)))) przydadza sie co do jednego sie niezgodze..... smoczki uspokajacze od 0-3 mies TOMMEE TIPPEE sa maleńkie niewiem jakie Ty miałas ale ja mam w domciu i sa malusie a mialam tez ztej samej grupy wiekowej AVENTU i były wieksze oddalam je siostrze;p ona jest zadowolona owszem ale co do wielkosci ze ogromne pierwsze słysze:)) życze wiele radosci z Córekczki i zaglądaj do nas :))))) a mam pytanko co do tego balsamu czy widziałas gdzies moze linki własnie zeby mozna było poczytac sobie na temat balsamów i olwek dla dzieci?? ja sie własnie zastanawiam co wziasc a radzisz ze sa leprze wiec moze sie skusze:))) Fonia kochana juz zamieszczam Ci linki:) http://fotelik.info/pl/testy/ http://uwaga.onet.pl/32657,news,,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,reportaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) Dostałam dzis ubranka dla smyka od pewnej mamy z p-kola z Natki grupy która urodziła córe i ubranka jej sie nie przydaja....co prawda sa wieksze na rok lub dwa ale schowam i beda jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.nie wiem co sie dzieje moj maluch bardzo malo sie rusza zawsze mnie budzil ok 7 a dzis nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka zaspal misiaczek twoj;) wszystko jest dobrze nic sie nie martw:)....podjedz cos slodkiego ew goracej herbaty sobie zrob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka - moj tez ostatnie 2 dni był bardzoooo spokojny az mnie to denerwowało......zjedz cos słodkiego albo napij sie ciepłego polez na lewym boku i zobaczysz że bedziesz czuła :) Moze poprostu ma senny dzień albo sie tak obrocił ze nie czujesz ruchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sonka z Małym napewno wszystko dobrze. Spi sobie :) Moja Julcia wczoraj tez spokojniejsza była. Ide na zakupy z dziewczyną brata:) - tak zebyscie sie nie martwiły,ze o 12 mnie jeszcze nie ma:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! ILOSIA nie kupowałąm oliwki,dla Jasia tez nie stosowałąm,tylko balsam i płyn do kąpieli z oliwką KIKI super prezent,nawet jak polezy i poczeka to jaka oszczędnośc,a rok szybciutko nam zleci SONKA Maluch wie że Mamusia musi sie teraz wysypiac żeby potem miała siłę czuwać ;-) nic sie nie martw,zobaczysz że zaraz cię skopie Zakupy,wy to macie zdrowie,ja się wcale z domu nie ruszam,a tak bym poszalała po sklepach. TUETHE kup SOBIE coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam ogarnełam.....i teraz pije kawe......i odpoczywam...nieczuje sie za dobrze, spojenie mnie boli i brzuch ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski :-) ja od wczoraj mam okropne bole nog zaczynajace sie od miednicy az do kostek, cos jakby reumatyczne .......lezec na boku moge max pol godz i musze zmienic pozycje i znowu pol godz, na dodatek boli mnie kregoslup na maxa az zastanaiwam sie nad tabletka....czy to jest normalne? te bole miednicy mam tak jakby po bokach i na dodatek w pachwinach cos mnie pobolewa..... wczoraj troche prasowalam i polozylam gorace zelazko na protektorze na materacyk a ten protektor z jakiegos cholera wie czego jest zrobiony i zelazko sie przykleilo do niego i nie wiem czym to teraz zmyc kurde, na szczescie mam drugie no ale to bardziej lubie. Pomozcie! Ciekawe jak Suelen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mowisz ze ten balsam lepsiejszy;p poczytam zaraz poaptrze bo bym jednej firmy chciala zdecydowalam sie na nivea no ale jeszcze nic niekupilam wiec nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek myśle że to normalne kości miednicy sie rozchodza i dlatego takie bóle ja też tak mam często. Organizm przygotowuje sie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam własnie ubranka od kolezanki 5 kilo !!!! a czego tam nie ma !! Body spiochy pajace 3 kombinezony z czego jeden taki cudny ze masakra....bluzeczki spioszki....łooo mamo ile tego....musze ejszcze jedna półke kombinować :) na ubranka....i jak bede prac to segregowac co mniejsze co wieksze.... Ale sie ciesze...rany........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA ładniutka ta koszula,właśnie sobie taką kupiłam i się zastanawiam,czy na pewno sie zmieszcze :-) ILOSIA nivea robi balsam dla maluchów i płyn do mycia z oliwka tez.Chyba że zdecydowałaś się na oliwkę. PUSZEK jak tak ostro,to lepiej weż jakis apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - no 2 ale ta z przedszkola to na wieksze dziecko tak na rok dwa...a te to takie na pierwsze 3 miesiące....ale jakie perełki niektóre.... :) ciesze sie bo juz nic nie musze kupować :) Jak narazie :) Właśnie zjadłam barszczyk ukraiński z ziemniaczkami.....mniam mniam....pyszniasty był :) puszek - wiem jak to boli...mnie jak spojenie boli to az mi łzy leca...a ostatnie dni dają mi mocno popalić....spróbuj sie obwiązac jakims szalem na miednicy...moze troszke ci ulzy.... Aaa no i przyszła wkońcu czesc do mojego autka wiec mezus bedzie miał co robić :) :) ale wkońcu nie bede uzalezniona od innych co mi Natale do p-kola zawoża bo to raz rodzice raz kolezanka jak dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - tylko tak jakby tyłek....samą miednice między nogami nie ;p Mam taki duży szal i nim sie obwiązuje....troche pomaga....niewiele ale zawsze coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka - noo mam a ja taaak nie lubie prasować....ale co tam...dam rade :) :) poprzebieram jeszcze w czym bedzie chodził a w czym nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, spałam dzis do 11, jak ja tego nie lubię:P Snią mi się ostatnio same koszmary:( Ilosia mozesz dac jeszcze raz ten link o foteliakch bo nie dziala, nawet po usunięciu spacji. Ktora ma na imię Patrycja?, przyznać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus - mi sie cała noc sniła dzis cesarka....najpierw ze mnie przygotowywali...i chcieli cewnik zakładac.....męzuś mnie obudził bo cos krzyczałam.....jka zasnełam to znow mi sie sniło ze lekarz chce mnie juz kroic a Ja przeciez wcale nie spie jeszcze.....wkońcu mnie budzik obudził.....ale masakra.................ostatnio całą noc mi sie sniło ze jadłam lody :) takie sny to Ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe nie przejmuj się młodym wyglądem:D Z dwa lata temu druzbowałam koleznce, miałam z 27 lat. To ci co mnie nie znali pytali się koleżanki czy jej druhna chociaz dorosła jest:P A swoją drogą skoro wyglądasz na 16 lat to pewnie stare babcie komentują za Tobą że dzieci rodzą dzieci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikki to co mi się wczoraj śniło to masakra:( najczarniejszy scenariusz jeśli chodzi o mojego Maluszka:(, węc nie będe opisywać a dzis ze się do nas włamali:P Jakies pol roku temu śniło mi unoszę się w powietrzu przy pięknej muzyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus- tak to jest z tymi snami....przy Natali czesto mi sie sniło ze np Natala rodzi sie z głowa kota....ale to w ciąży normalne podobno.... Już sie nie moge doczekac 18 stycznia :) :) zobacze na usg mojego Bartusia :) :) dowiem sie ile wazy i mierzy :) Ostatnio mi kolezanka pisała ze jej mały w 33 tc wazy 2500 i ma 50 cm !! chyba troche duzy co ?? Bo jak tak dalej bedzie to w dniu porodu bedzie maluszek miał z 60 cm i pewno 4 kilo jak nic... I ze napewno szybciej urodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×