Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

maty nie kupuje bo M stwirdził,ze nie ma sensu a leżaczek ma mi kupić w anglii Szwagier ale nie wiem czy wkoncu kupi czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zakładu pracy... to oni Ci chyba specjalnie na nerwach grają. Pajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - No nie lubi pizzy ani klusek ani spagetti !!!! dziwny z niego typ jedzeniowy :) Co do ZUS-u no to jakis dziwny u nas...ale ogólnie to czesto teraz słysze o kontrolach....u nas z pracy ostatnio były 3 kontrole u róznych dziewczyn cięzarnych....... gula - cześć....Ja nie kupuje maty ani lezaczka bo poprosze zeby kupili na urodzenie jako prezęt....hi hi np teściowa moje kupic lezaczek :) ale ogólnie podobaja mi sie : http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-arti-relax-wibrujacy-grajacy-i1385758965.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki to mój to wszystko lubi:) ja jestem ciekawa czy Szwagierka wkoncu się zainteresuje bo ma być Chrzestną czy czegos jeszcze potrzebujemy.. raz na miesiac do mnie napisze jak się czuje albo do M i to wszystko:/ I zas warunki na skoczni się schrzaniły... grrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - Ja juz sie nauczyłam...umiesz liczyć licz na siebie !! Ja nie licze na nikogo pomoc....bo juz nie raz sie zawiodłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej udalo mi sie Was nadrobić :) basiek gratuluje zakupu wóżka i ciesze sie że jesteś zadwolona !!! oczywiście czekamy na zdjęcia jesli masz jak przesłać!! manika74 fajnie ze dostałaś tyle proóbek :) wklej linki do tego co kupiłaś na allegro .. ja tez chciałabym kupić komplet ciuszków kilka na 56 i wiecej na 62 cm może kilka na 68 i 74 aby wydac troche mniej przed podniesieniem podatku jesli chodzi o mycie włosów to ja nie mam starsznie długich ( bo kiedyś bardzo i nie wyobrażam sobie teraz takich mieć) ale mycie wlosow jest dla mnie aaaardzo męczące też zwisam nad wanną , niestety jak jestem W wannie np. podczas kąpieli to jest mi jeszcze gorzej ... jak tak wisze to potem wyprostować sie nie moge ;/ i jest juz mi bardzo cieżko .. mój M jak gdzieś idziemy to tak bieda jak by sie paliło ale ja nie daje juz rady bo mnie potem brzuch boli ;/ wchodzenie po schodach też jest cieżkie na 1 pietro jeszcze oki ale 2 lub 3 to już masakra .. w ogóle zauważyłam ze już na twarzy sie zaokrągliłam i żle sie czuje jakoś nie atrakcyjnie i jeszcze tez brak sexu ... ;/ ide sie wykąpać bo idziemy na 17 do kościoła i chyba poterm na chwile do teściów no a ok 22 mój M znowu jedzie na denegacje do Poznania MASAKRA mam już dość tych denegacji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem... dlatego praktycznie wszystko sama z M kupilam. Nie mamy tylko właśnie tego leżaczka bo Szwagier obiecał ale za miesiac z nim pogadam czy kupi czy nie. A wczoraj najlepsze... wysłałam Szwagierce zdjęcia wózka i łóżeczka. Szwagierka odpisała " bardzo fajny wózek! poczekamy az wasze z niego wyrośnie i wtedy my się o dziecko postaramy" przeczytałam to M. Stwierdził,że ją chyba poogieło bo jej wózka nie da bo po to nowy kupiliśmy,żeby nasze wszystkie dzieci w nim były a nie po to,zeby komuś go dawać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o leżaczek to my kupilismy ten http://allegro.pl/fisher-price-t4145-lezaczek-bujaczek-3w1-0-18kg-i1389653629.html i taką mate http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-gratis-i1389653744.html kupiłam u jednego sprzewdawcy wiec raz zapłaciłam za prezesyłke :) leżaczka jeszcze nie rozkładałam ale mata jest w przeźroczystym opakowaniu i wygląda bardzo fajnie ma dużo zabawek jest kolorowa i nie bedą sie zsuwały zabawki z pałąków :) u nas jeszcze nnie wiemy kiedy zrobimy chrzciny albo w czerwcu albo w grudniu zalezy czy i kiedy przyleci brat mąża z rodzina ze stanów wiec nie licze ze coś z tych rzeczy dostaniemy a pozatym wybrałąm sobie tekie jakie mi sie podobały :) jesli chodzi o jakieś "wynagrodzenie" od teściowych to pierwsze slyche ale od męża nie tyle wynagrodzenie co podziękowanie i nagroda za 9 miesięcy i poród owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek uwazaj na siebie! Ja tez sie strasznie zaokrągliłam na buzi i M dzisiaj sie ze mną drażnił z tego powodu. Mój M szybko też chodzi a ja nie potrafie juz iść jego tempem wiec dreptam daleko za nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wyskoczyliśmy dosłownie do sklepu bo pusta lodówka już była, a że sama nie dźwigam a mąż na noce pracuje to był odpowiedni moment, i byłam wściekła bo nie dał mi się wyszykować, a ja się źle czuję jak mam nieumyte włosy,eh...... gula mi się też śnił chłopiec, a synowi brat :-P co do maty i leżaczka, to ja licytuję bo potem nie będzie czasu może siedzieć na necie, a fotelik bujaczek dostałam od koleżanki i bez niego bym się napewno nie obeszła. Bo wcześniej leżaczek wszędzie za mną chodziła, mogłam ugotować, posprzątać a syn patrzył jak mama się krząta i byłam blisko gula w tym twoim zakładzie to chyba jakiś bałagan mają co do zusu i pracodawcy, nie wierzcie w to że pracodawca was nie skontroluje bo miły i byście się po nim nie spodziewały, ja pracowałam w takim dziale że jak zobaczyłam jak szefowa pisze zgłoszenie na ko leżankę to byłam w szoku i wiem że wysyła prośbę o kontrolę na wszystkie dłuższe zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek2011 śliczny ten leżaczek :) Tuethe to ty masz tak jak ja ,czyli jak coś chcesz to licz tylko na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 czytałam że sny znaczą odwrotność więc kto wie hi hi :) Ja też miałam leżaczki przy poprzednich dzieciach i uważam że są super i bardzo przydatne, chociaż moje to były takie zwykle ale te co są teraz to "limuzyna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie mata droga ale musze przyznać,ze fajna.My też zaraz do sklepu jedziemy. Kupie sobie wkońcu cole:P Gula mnie M nauczył,że nie mam nigdy patrzec na kogoś bo tylko w dupe dostane i miał racje. Ja zawsze staralam sie pomagac ale jesli ja pomocy potrzebowałam to wszyscy wykręcali się tyłkiem. Fonia u mnie w zakladzie pracy nie ma warunków aby kobieta w ciaży pracowała i jak juz dziewczyna pojdzie na l4 bo zle sie czuje tzn wymioty itp to szef juz nie pozwala wrócic aż nie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie fajniutkie te leżaczki, ja również się nastawiam na kupno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od godziny czytam o żłobkach, o zasadach przyjmowania do nich, o liczbie miejsc... jeszcze się nie urodził, a Ja mam już milion wątpliwości, ale z drugiej strony nie mam innego wyjścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula super ten leżaczek. Suelen zastanawiałam sie gdzie się podziałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na cudownej co niedzielnej wizycie obiadowej u rodziców K i niestety była babcia wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak się czujesz ? Suelen jak widzisz oba są fajne leżaczki i posłużą i dla starszego dziecka bo do 18kg i mam problem .Może któraś kupiła ten drugi Bright ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ciężko takie maleństwo oddawać w obce ręce... ja sie zastanawiam czy Teściowa poradzi sobie z Julką przez niecałe 7 h jak będzie miała z Nią być... Ja pracuje od 9 do 22 a M od 7.30 do 15.30 więc ja przed 9 bym szła do pracy a M po 15.30 ją odbierał od Teściowej i tak co 2 dzień. Mam prawo wyjśc do dziecka minimum 2 razy na pół godziny,zeby nakarmić-przynajmniej tak sie należy Matce jak pracuje 8 h dziennie a ja 13 i jestem ciekawa jak to będzie... A Teściowa ma już swoje lata i nie wiem czy to nie będzie dla Niej za duzo... i mam nadzieje,ze nie bedzie mi za każdym razem z dzieckiem do Kościła jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a musicie tam jezdzic co tydzien? Oni wkońcu doprowadzą do tego,ze trafisz prędzej na porodówke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie chciała, ale K po mama, bo tata, bo tatę widzi raz w tygodniu i zawsze zabiera babcię. Siedzę tam ok 1 do 1,5 i szlak mnie trafia. Ostatnio moje dzieciątko ma dość często czkawkę i się śmiałam przy obiedzie o tym :( dzisiaj znowu dostałam wykład od babci K. że wymyślam i to nie możliwe, że dziecko ma czkawkę, że zaraz kobiety zaczną mówić, że dziecko gada w brzuchu. Widzę Ją bardzo rzadko, ale co wizyta to mnie do szału doprowadza, dzisiaj w nerwach do K powiedziałam, że jego babcia ma się odpi*** ode mnie i od naszego dziecko i łapska precz :( później mi głupio było, ale nie przeprosiłam za to. Moja mama niby sie zaoferowała, że zajmie się małym, ale trochę się martwię, mama jest po trzech operacjach kręgosłupa, jeszcze mam siostrę, która jest mega konfliktowa i problemowa jak ją zamkną to cała opieka nad jej synem trafi na moją mamę :( alternatywnie szukam żłobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to fajnie że dobrze się czujesz:) Ja też niestety maleństwo będę musiała dać do żłobka ponieważ moja mama opiekuje się swoją mamą która jest leżąca i to tak jak opieka nad małym dzieckiem ,a teściowa powiedziała że ona już niestety ale nie no (może innych słów użyła).Zresztą zobaczymy po porodzie jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie piękne te leżaczki ale jak bym miała wybierać to z tymi metalowymi nóżkami moje dzieci chodziły do żłobka i Suelen nie narzekam, trzecie też zapiszę, ale mam taką sytuację że ciotka wraca z anglii która siedziała z synkiem córki i zaproponowała mi że posiedzi z dzieckiem, ale mój M nie bardzo się zgadza. Co do żłobka to mieliśmy jedną zasadę, dzieci szły jak umiały chodzić i zakomunikować potrzeby, a tak uważam to za plus bo nauczyły się samodzielności i posiłki specjalnie dal dzieci i kontakt z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież dziecko czka w brzuszku... Julka codziennie ma czkawke. Wiesz co bym zrobila? za tydzien wzieła ksiazke o ciaży zaznaczyła fragment gdzie pisze o czkawce kazała jej na głos to przeczytac. Zeby jej sie glupio zrobiło i może wkońcu sie odczepiła. Tez bym nie przeprosiła. Suelen dlaczego mieliby Twoją siostre zamknąć? Jesli nie chcesz to nie musisz odpowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietk a jak tam obwody brzuszkow??? mi przybralo sie 4 cm i mam 107 a wy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee sonka - Ja mam 120 hi hi hi hi hi :) Zaraz bedziemy jeść kolacje :) Tata wędził ryby rózne...halibuta, łososia i pstrąga...mniam mniam....i jakie zdrowe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, ja mam 114 cm i 14 kg na plus , :( ale jeszcze trochę i się wezmę za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×