Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wróciłam od lekarza zjadłam mama mi kilka fotek szczelila i nadrobiłam zaległości :D kasiu ja chodze do dr rożnowskiego od 2 lat raz byłam u tego na k. i nie byłam zadwolona po 1 jeszcze jak czekałam w poczekalni (byłam na samym początku ciaży) przyszła kobietaw zaawansowanej ciaży wszystkie kobiety zgodziły sie ją przepuscić bo chciała tylko wejść po l4 weszła a lekarzją wyprosił i kazał wejść na samym końcu!!!! no głupek !!! pozatym jak już wezłam do niego to nie był jakoś specjalnie miły a podczas badania rzucił do mnie hasło " słyszy pani to serce czy nie?" to już w ogóle miałam go dość w ogóle był gburowaty i zanim wyszłam z gabinetu wiedziałam ze już do niego nie pójde za to dr roznowski jest bardzo miły trzeba go troche podpytywać bo mało tłumaczy od siebie jak daje jakiś lek to trzeba samemu sie dopytac co ci dał... jednak jakoś wywołuje u mnie pozytywne odczucia pozatym stara sie "umilić" rozmowa badanie :) z tym ze też ma swoje "grzeszki" bo nie ma praktyki nigdzie w szpitalu ( przynajmniej tak zrozumiałam jak zapytałam gdzie pracuje bo chciałabym u niego rodzić to powiedział ze nie odbiera porodów ale kolega - włeąnie ten drugi na K. - tak wiec dlatego poszłam na tę jedną wizyte do tego drugiego)... a co do kąpania to ja sie na prawde boje tez mam ksiażke zawitkowskiego i bede podpatrywać :P w ogóle bardzo lubie jak zawitkowski tlumaczy "obsługe" dziecka bo zrozumiale mówi czesto pokazuje :D KIKIKIKI na pewno jestes dumna z córeczki :) nowamama123 - witaj!!!! PUSZKU ciesze sie że u Was wszystko oki !!! może masz bakterie w moczu ze mówi zebyś wiecej piła?? brzuszek masz śliczny i wcale nie jakiś wielki ::) ILOSIA też była bym zła na męża wole zeby sie opierał z zakupem i kupić coś poźniej niż żyć w kłamstwach nawet drobnych !!! pogadaj z nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ja dzisiaj tez mam jakis lewy dzien.. dziwnie sie czuje. Murzynek ile dzidzia wazy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku moze i racja z tym myciem, ale z drugiej strony to pupe chyba i tak myje się "w powietrzu" trzymajac dziecko, jakos inaczej sobie nie wyobrazam umyć :) w praktyce zobacze czy się sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi moją wizyte u lekarza to jestem zadowolona dostalam jakieś globulki bo mam jakąś infekcje lekarz powiedział abym na razie sie nie goliła.. nie wiem dlaczego nie dopytałam szczerze mówić wiecie o co mogło chodzić???? pytałam czy powinnam używavc płynu do hig.intymnej dla kobiet w ciazy i powiedział ze nie ma znaczenia czym sie myje tylko jak sie spukuje i ze ne pwoinnam wodą z prysznica tylko przegotowaną Z CYTRYNĄ I KILKOMA KROPLAMY OLIWKI !!!!! troche mnie to zdziwilo no ale.... powiedział ze absolutnie woda bierząca nie powinna mieć kontaktu z tymi miejscami bo to własnie powoduje infekcje bo ta woda jest brudna i z bakteriami!!!! pozatym szyjka skrocona ale nic sie nie rozwiera tak ze lekarz był zadowolony ze leki przeciwskurczwe szybko zadzialały :) powiedział ze musze dotrwać przynajmniej do 2 lutego - no ja nawet innej opcji nie widze!!! ale ogólnie był dobrej myśli i powiedział ze przypuszcza ze ze mną bedzie tak ze teraz robimy abym nie urodziła za wcześnie a potem urodze po terminie :) Tomuś w dalszym ciąu jest chlopczykiem :P nic mu sie "tam" nie zmienilo wazy prawie 1500 g :) pytałam sie i powiedział lekarz ze idealnie pokazywal mi na takim kołowrotku swoim :P że dziecko w 30 (!!!!!) tygodniu powinno ważyć 1400 cos tam wiec Tomek waży idealnie jak na ten tc. zaznaczyłam ze 30 bo pytałam sie i lekarz powiedział ze liczy sie skończone tygodnie a nie zaczete wiec skoro jestem w 30 tc i 3dniu to jestem w 30 tygodniu a nie w 31 !!! a szkoda bo jakoś fajniej było liczyć troche do przodu ... dostałam 2 fotki Tomcia mój M bedzie zadowolon bo na ostatniej wizycie nie dostałam i mmnie okrzyczał :P to tyle chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słysze,że nie myć pod bierzącą wodą. Jednak gin wie co mówi. I te tygodnie to ja już nie wiem bo mój liczy tak jak liczy:P Możliwe,ze teraz robicie,zeby szybciej Tomciio nie wyskoczył a urodzi się po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrabnusi brzuszek:) Pięknie:) I bluzeczka bardzo fajna:) A choinka bardzo duża:) Dziewczyny poszły już spać albo buszują po kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszystkie już sobie poszłyście lulu to ja tez ide :) dobrej nocki Wam życze i kolorowych snów o bobaskach :) do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jestem pierwsza :D słońce u mnie świeci, aż się człowiek lepiej czuje :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wczoraj nie kupilam wozka!!! :(:(:(:( x lander xa mial na sklepie kolory ktore myslalam ze mi sie podobaja a jak na zywo zobaczylam to :( Implast nie bylo znow koloru tego jaskrawego na sklepie i nie moglam zobaczyc na zywo:( ogolnie jestem zalamana........nie wiem jaki chce wozek teraz:( Mam prosbe dziewczyny do was......napiszcie prosze jakie macie wozki bo nie moge sie dokopac do tych stron.... A ponoc x lander ma poczatkiem lutego wypuscic nowe kolory wozkow.... Jedynie co to kupilam wczoraj lozeczko a na allegro dokupilam materac i laktator TT. Przynajmniej o te rzeczy mniej....ale JA CHCE WOZEK!!!!!!!!!!! a w sklepach mialam wrazenie ze samo gowno stoi:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u Mnie poprawa, może jutro wyjdę :) zobaczymy :) oddaje Ł laptopa więc jak coś będę wiedzieć to napisze esmsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! pospałam do 8,15 :) dla mnie to dużo :) jestem,jestem, ja mam z allegro jane nomad czarny - dla mnie kolor nie był ważny, często tak bywa że nam się coś podoba a jak na żywo zobaczymy to już mniej - więc nie przejmuj się - jest jeszcze troszkę czasu :) Murzynek, bardzo ładnie wyglądasz :) a wózek to ten ecoline ? co do mycia, to ja od zawsze myję sie pod prysznicem :) wiem tylko że nie mozna mydła czy innej chemii głęboko sobie wprowadzać :) tylko z wierzchu :) Ilosiaa, pomyśl że ten pobyt nie trwa długo, ważniejsza jest opieka lekarzy i pielęgniarek niż np ładny wystrój, a swoja drogą to dlaczego jak w PRL-u ? co do wózka to jest troszkę czasu , usiądźcie i pogadajcie elwir_a , czekamy na zdjęcia :) tuethe, a czy mąż badał kiedykolwiek tarczycę ? takie podstawowe badania może przepisać lekarz rodzinny i od nich się zaczyna, jak wychodzą źle wtedy idzie się do endokrynologa i robi specjalistyczne, a może mąż należy do tych szczęśliwców co mogą jeść i nie tyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jestem jestem a jaki kolor implasta Ci sie podoba ? widziałaś moje zdjecie które dodałam wczoraj ? może jedź do innego sklepu może tam beda kolory które Ci sie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak basiek ja mam implasta ecoline olyplic :) jestem z niego zadowolona nie wiem jak inne wózki ale nie wydaje mi sie jakos strasznie cieżki i kolor taki jak chciałam łatwo sie nim kieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek widzialam zdjecie:) ale nie na zywo i dlatego nie chce kupic w ciemno.... w sklepie mowia mi owszem mozna zamowic ale jak juz zaplace zaliczke i go wezme...wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki !!:) tak samo jak zobaczylam wczoraj na zywo x landera . Jadac do sklepu bylam pewna ze jak nie sd to x lan kupimy i w momencie zobaczenia kolorow xlan to odechcialo mi ste tego wozka.......no zla jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek - śliczna z Ciebie kobita !! fajny ten wózek :) Puszek - łooo Ty tam masz 2 dzieci ślicznie wyglądasz :) U mnie nie ciekawie wczorajsze półtorej godziny w p-kolu nie skończyło sie zaciekawie......gardło mnie boli,głowa,katar zaczynam mieć,wszystko mnie boli jestem rozbita i chyba ze 2-3 godziny przespałam.... Teraz kończe sniadanko łykam wit C i pije herbatke z cytrynką Mamo mam taki rozpiździel w kuchni ze masakra,i nie mam siły posprzątać. Dziś na obiad robie tylko piers i jakąś sałątke.....nie mam siły na nic innego...mam jeszcze zupe z wczoraj :) Bartuś sie wierci fajnie :) ale gdzies mnie na lewym biodrze ugniata.....tak jakby mi tam leżał na biodrze..... Andzia - super ze moze wyjdziesz ! trzymam kciukasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jaki kolor chciałabyś kupic ?moge Ci powiedzieć że kolor candy jest naż ywo totalnie różny od tego na zdjęciu katalogowym , kolor safari jest ładny aczkolwiek troche ciemniejszy a mój kolorek nieznacccznie różni sie od tego na zdjęciu katalogowym niebieski bardzo podobny a ziwlony troszke ciemniejszy dla mnie to dobrze bo nie aż tak oczojebny :P taki troche ... może bardziej z ciemniejszą zieleń wpadający na pierwszym zdjęciu jest najbardzie "prawdziwy" odcień wózka :) http://img521.imageshack.us/i/sam1654kopia.jpg/ http://img842.imageshack.us/i/sam1655kopia.jpg/ http://img834.imageshack.us/i/sam1653kopia.jpg/ ja najpierw buszowałam na allegro, potem pojechaalm do sklepu ale nie mieli "mojego" koloru tylko safari ,i lilac pink i w końcu kupiłam na allegro http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-para-torba-8xgrat-i1378218648.html dostalam jeszcze śpiwoerk :) i zamówiłam u tego sprzedawcy adaptery za 80 zł a fotelik chciałam maxi cosi wiec kupiłam osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny kikiki mi najbardziej podoba sie bez + kawiaty ale ja jestem inna bo ja jak tylko moge uciekam od ciemnych wóżków :P no i dziękuue kikiki za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×