Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Oto nasza wyprawka, Ja wybrałam ecru i tu uwaga! uwaga! mąż wybrał kolor (nie niebieski) http://allegro.pl/wyprawka-5-cz-spioszki-kaftanik-body-56-bawelna-i1392445429.html Parę z nas zakupiło ten kocyk z mikrofibry, zobaczcie teraz nowość we wzorach i kolorach: http://allegro.pl/kocyk-koc-z-mikrofibry-bobas-urocza-nowosc-i1390215203.html INWAZJA, ale Ty masz wielkąąąą choinkę :) wyglądasz ślicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprawka super, ecru i biały mi się chyba najbardziej podoba ;) kocyki też fajne, ale kocyków już wolę nie oglądać :D bo mamy 4, z czego 1 gruby, także wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie wydaje czy BASILEK dziś milczy ?? Ide łepetyne umyć zupe zjesc i na 15 do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja u tego sprzedawcy zamowilam wyprawke:) Bedziesz zadowolona:) i jeszcze pare ubranek, są super:) Kikikiki chyba wszystkie nie lubimy prasowac:) Inwazja fajny brzucholek:) zapomnialam napisac,ze 2 kolezanka jest w ciaży:) ale jej mama mnie wkurzyła komentarzem co do mojego brzucha... Musze włączyc laptopa bo coś mi na komuterze ledwo cafe chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja :D:D:D ależ sie usmiałam :D Nie że ze zdjęcia bo brzuszek sliczny i taki malutki:) Ale że przy choince spóźnione foto:D w sumie masz nieduzy poslizg:D Dzisiaj dopiero 11 stycznia:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. olej takie komentarze, niech patrzy i komentuje swój brzuch, widać kompleksy jakieś ma, ale to jej brocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE no to super :) bardzo mi się podoba wykończenie rękawków. własnie oglądam wiadomości i mówią o kobiecie chorej na AH1N1 i jej synku urodzonym w 27 tygodniu, chłopiec jest zdrowy i ma się dobrze, trzymam kciuki za chłopczyka i aby mam szybciutko wyzdrowiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała,że jest mały jak na ten czas bo pod koniec lutego rodze. Ok już sie do tego przyzwyczaiłam. Jednak jak mi powiedziała " to jak masz taki mały brzuch to dziecko ledwo 2 kg będzie ważyc" to myślałam,że ją pacne w łeb:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro słyszeć o tej chorej kobiecie.. ja miałam iść do lekarza ogólnego, ale tak sobie myślę, że jeżeli nie jest to obowiązkowe (wpis do karty) to nie pójdę, bo nie chcę siedzieć wśród chorych ludzi, a nie chce się zarazić niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen też trzymam za nich kciuki. Najwazniejsze jest aby Maluszek sie teraz dobrze rozwijał a mama napewno sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe guzik prawda bo to tez chodzi o wody plodowe itd widocznie mozesz miec mniej tych wod moja kolezanka ma chyba jeszcze mniejszy brzuch..i wlasnie am mniej wod a dziecko wazy tak jak powinno..wiec nie wiem jak ktos sie nie zna po co tak komentuje olej to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja mi gin też kazał iść do ogolnego po ten wpis i tez się obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Juleczka jest drobna (bo to dziewczynka i ma drobnych rodziców) a może leży głębiej, bliżej pleców. Olej babę, wyglądasz bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. hmm to chyba musi być, dopytam się w piątek, bo idę na kontrolę, ale teraz nie pójdę do ogólnego, powiem ginowi, że się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jaki wpis do ogolnego? po co on jest? a komentarzem tuethe sie nie przejmuj, to ze kobieta nie wyglada jak upasiony prosiak w ciazy nie znaczy ze nosi male dziecko. :) ....bo takie rozumowanie niektorych jest:O.....trzeba za to im grzecznie odpowiadac ze jedni jedza ZA DWOCH inni DLA DWOJGA i ty zaliczasz sie do tych drugich:).... moj Misiek chyba czuje ze zaraz wyruszamy po "fure" dla niego bo strasznie mi fika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama stwierdziła,że nawet jakby wazyła 2,5 kg jakby sie urodziła to potem wszystko nadrobi. Najwazniejsze jest,żeby była zdrowa. Zresztą 24 mam usg i będę wiedzieć ile Juleczka waży:) A tej babie chyba zal dupe sciska bo jej córka jak byla w ciąży to dajcie spokoj... z rozmiaru 36 przed ciaży skończyła po ciaży na 42. Nie wiem jak Ona to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... wpis w karcie ciąży, tam są takie rubryki na wpisy od ogólnego, dentysty i wolne na np. okuliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. może córka tym rozmiarze została i mamusia się wyżywa :D ale wredna jestem haha a może mamusia ma za dużo kg. i znieść nie może, że kobieta w ciąży może być zgrabna po prostu i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przegladam aukcje tego uzytkownika rp77 i moze u niego tez zamowie jakies kosmetyki + cos jeszcze, zobacze co mi sie jeszzcze spodoba, napiszcie prosze czy ten krem bambino http://allegro.pl/krem-ochronny-bambino-z-tlenkiem-cynku-75ml-i1391534231.html to jest kre zeby dziecku buzie smarowac jak wychodzi na dwor? Bo sie nie zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w karcie ciaży mam wpis od dentysty, brakuje mi od lekarza rodzinnego. Będę musiała iść do babki zanim pojde na kontrole do gina. Mam też miejsce na "inne" ale do okulisty nie musze isc bo okularow nie nosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie przejmuj sie moja teściowa tez długo marudziła ze mam za maly brzuch i pytałam sie 2 lekarzy i powiedzieli ze to nie ma nic do rzeczy jaki kobieta ma brzuch!!!! kasia1919 pytałam wczoraj ale chyba nie napoisałaś do jakiego lekarza Ty chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśie uethe też tak pomyslałam ale na większości portali 34 tydzień to juz dziewiąty miesiąc. Na tym suwaczku wskoczy mi za tydzień dziewiąty to bedzie 35 tydzień:) 37 to za póżno w końcu ciąża trwa 9,5 miesiąca tylko nikt nie mówi że jest w 10 tygodniu ciąży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×