Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Betty mój jest obok mnie a nie moge broic:( jaka ja jestem mądra:/ wykąpałam sie, ubrałam czystą koszulke i co? zrobiłam do końca ptysie i stwierdziłam,że zjem.. i się cała upaćkałam:/ Ciekawe jak Puszek na tym usg dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male rozwijaja sie prawidlowo, sa duze jak na 31 tc czyli idealnie :-) waza Adas 1605 a Kasia 1665 :-D za 2 tygodnie nastepne usg :-) aha jak narazie porod naturalny, bo jedna Myszka jest glowka w dol i ona sie urodzi normalnie a druga Myszke po urodzeniu pierwszej odwroca glowka w dol (jest nozkami w dol) i tez urodzi sie naturalnie :-P ale jestem szczesliwaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku bardzo się ciesze:) Z Kasi to kawał baby:P Adaś będzie miał z siostrzyczką ciężko bo Ona będzie górą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nie szkodzi że sie upaćkałaś :) ważne że wyszły i są dobre :) ja zjadłam kromkę z miodem :) a zaraz umyję zęby żeby już nic nie jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC DZIEWCZYNKI :* Gardło mnie boli jak diabli.....ide wypłukac szałwią i spaćku :) Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek mogly wyjsc lepiej bo troche zle ciasto zrobilam ale trudno:P Ja teraz jem kanapki z szynką, serem, pomidorem i jajkiem:) zapomniałam kupić ogórka dzisiaj:( Kikikiki boroczko a Ciebie dalej boli... spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) Mnie wzięło na ostro z "instynktem wicia gniazda"- szczęśliwie tak się złożyło, że rodzina pomaga z transportem i teraz nas pogonili, bo potem mogą wyjechać, więc już urządzamy pokój. Jutro IKEA- strasznie mi się podobają serie z żabą- http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90123662 i taki kocyk: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70130041 , do tego też lampka jest: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30128813 . Więc to będzie, chyba że trafię na ładniejsze. Podpuszczam męża na czerwoną komodę ;) Mam już trochę ubranek, niestety ponad połowa dla maluszka to błękitne, aż mi zęby cierpną, nie znoszę tego koloru i nawet dżinsów jasnych nie noszę... Znalazłam na allegro tanie komplety i coś wybiorę: http://allegro.pl/piekne-komplety-100-baw-r-56-przesylka-gratis-i1398926272.html , zwłaszcza że facet ma też czapeczki ze ściągaczem. Nie chcę tych wiązanych, boję się trochę sznurka na szyi dziecka... A komplety może już na 62 cm. kupić? Mój brat miał długie nogi jak się urodził, cały miał 58 cm., nasz dzieciu ma- raczej po tacie- nogi tak długie jak dzieci miesiąc starsze, i boję się że będę, jak moja mama się śmieje, stopki w pajacykach odcinać w szpitalu :D Mąż dzisiaj dzielnie kupił farby do pokoju, ceratki pod prześcieradło, wkładki laktacyjne, żel z oliwką do kąpieli, i znalazł mi nawet majtki bawełniane po 1,50 zł.- będą mi robiły za poporodowe, bo te jednorazowe są niewygodne, a cena podobna. Tylko wziął puder Linomag zamiast maści- nie wiedział że to marka, a nie nazwa produktu. Bebelulu ma wyprzedaż chust, zerknijcie na stronę bo warto :) Sonka78, podglądałam jak po wizycie u Ciebie, widzę że wrażenia masz podobne, mi wystarczyło stwierdzenie lekarza (jak już na fotelu byłam) "no, tego się nie da delikatnie zrobić...". ;) Ale zdejmowanie podobno mniej boli. A w porównaniu z porodem to pikuś :D Mi się wózki nie śnią, bo z tym czekam na becikowe, ale po oglądaniu wczorajszych wiadomości na onecie śniło mi się że opieka społeczna przychodziła do mnie z powodu dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka widze,że się ostro wziełaś za pokoik:) Jednak myśle,że Ty tylko wydajesz rozkazy a reszta robi?:) Fajne te motywy z żabcią jednak żyrafek nie przebije:) Kompleciki bardzo fajne jednak jeśli u Ciebie rodzą się "długie" dzieci nie kupowałabym 56 tylko 62 odrazu:) zresztą ja mam większość ciuszków na 62 juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, dobranoc :) historynka, ale zakupy sie szykują :) ja tez lubie Ikee , tylko już teraz nie mam siły chodzić po sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam u Suelen, bo chyba na szkole rodz dziś była ... no i sonka się nie odzywa ... mam nadzieję że wszytko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen byla wczoraj w szkole rodzenia... pojechała z K. pewnie do sklepu albo do znajomych... A Sonka ma na nas focha więc się nie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK kochana dziękuję za pamięć o mnie :* wczoraj miałam szkołę rodzenia, dziś pojechałam do mamy (bo K jechał na fuchę to mnie podrzucił do niej), pogadałam z nią, uczesałam jej psa a także pogadałam z moim rozpieszczonym, okropnym, przerażającym 4-letnim siostrzeńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Wczoraj miałam problem z internetem coś siadło niestety :( Jestem jestem ja mam wózek x-lander czarno pomarańczowy. Tuethe pytałaś o psa byłam z nią na zastrzykach i chyba jest poprawa bo już nie piszczy jak wstaje i schodzi po schodach.Za dwa tyg.idę z nią do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, a to mi się pomyliło , pamiętałam że tuethe ma w pon, a Ty dzień później i coś mi się pomieszało - chyba jestem wczorajsza :) albo to te haribo, o którm często piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, a dlaczegop trzeba byo czesać psa ? :) to jakiś rasowy z długą sierścią :) gula, to dobrze że Twój pies zdrowieje :), moja kiedyś rozcieła sobie szkłem pachwinę też bardzo się martwiłam, miała szwy zakładane w narkozie , wet mówił że miała szczęście bo blisko aorty było... , ale wyszła z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wiedziałam,że znów gdzies byłas;) Gula ciesze się,że psinke już nie boli i już chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik prawda patrzylam na ten film co polecalyscie.krwawic przestalam ale za to troszke popuszczam i zaczynam miec uplawy jakies galaretowate jaka bialko jaja kurzago nie wiem czy powinno mnie to martwic. na domiar zlego cos mi sie na jesyku zrobilo przy tylnich zebach i chyba od tego mnie boli gardlo i ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki basilek-k i tuethe :) Dziś znów mi się śniło że urodziłam córę a mojemu że syna ja chyba oszaleje za dużo myślę o tym wszystkim a was zanudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, nie wesoło masz , popuszczanie chyba często w ciąży sie zdarza nawet tym "bezproblemowym" , natomiast dziwne upławy i jeszcze gardło :( w sumie dobrze że masz jutro wizytę , tylko ta kasa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka dobrze,ze jutro idziesz na kontrole!! Bo zaczynam sie bac ze cos nie tak sie dzieje... Gula za dużo o tym myślisz i prześladuje Cię to w nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogląda na TLC "mała piękność" ... przeraża mnie to , jak można takie małe dzieci męczyć , chyba wszystko przez głupie ambicje matek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre baby mają zle poukłądane w głowie... ja włączyłam sobie axn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde znów pokazuje mi błąd serwera co się dzieje czy to tylko u mnie wrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora... Niezmiennie Was podczytuje.. :(. Dzielicie sie swoja radoscia z zakupow wyprawki...z wrazen ze szkoly rodzenia.. i tak strasznie mi zal,ze ja sama sobie z tym wszystkim zostalam.. Wczoraj zaczelam myslec o porodzie i ta mysl mnie calkiem dobila :(.Tak wiem,trzeba to przezyc...tylko ze nie TAK to mialo byc.. Coraz gorzej sie czuje.. co prawda jeszcze 2,5 tyg. pracy a potem juz wolne ,ale teraz troche nam pozmieniali i trzeba mi dzwigac ciezkie rzeczy :( bardzo mnie TAM kluje,i mam czarna wizje przed oczami ze mi sie szyjka przez to skraca :(.Ja mam przeczucie ,ze urodze duuuzo wczesniej... wlasnie przez takie rzeczy... Nie wiem czy to wynika z tego ze prawie nikt nie wie w pracy o moim blogoslawionym stanie i dlatego mam robic co reszta,czy raczej wynika z tutejszego podejscia ze ciaza to nie choroba :(. W pierwszym planie mialam juz teraz konczyc pracowac,ale zdecydowalam ze jednak przemecze 2 tyg.dluzej zeby potem moc dluzej byc z dzieckiem w domu i wiem,ze sie bede z tego cieszyc. Nie zamierzam Wam tu smecic,i nie bede poruszac tematu pewniej OSOBY,bo to i tak nic nie zmieni.Bylo minello...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla! A szef nie wie,ze jestes w ciazy? Nie mozesz dwigac ciężkim rzeczy bo naprawde urodzisz prędzej! 2 tyg to niby mało ale może coś przez ten czas się stać a tego nie chcemy prawda?! Ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×