Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Alez prosze bardzo:) ja i tak nie spie pol nocy:) tylko musze wkoncu zmienic dzwonek smsa bo mam strasznie długi a wystarczy mi teraz taki krótki bo i tak sie obudze a M nie musi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mój M by mnie prędzej strzelił w łeb niż pozwolił o takiej porze napisac Ci smsa:P Puszku kolorowych snow:) o duużych ptakach:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on będzie podziwiał córkę, a Ty pisz :P zmykam spać, bo mąż już mnie woła :) słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję,że napiszę tak szybko jak będę pootrafiła:) mam nadzieje,ze utrzymie telefon w ręce podczas skurczów:P Ja tez się klade ale popatrze sobie na tv:) M juz słodko spi:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o nieludzkiej porze :) dziś spałam do 4,54 :) żabcia tak sie wierciła że już zasnąć nie mogłam , do tego starsza córka obudziła sie o 5,50 :) bo jej podobno w brzuchu burczało :) ale mnie sie wydaje że przeżywa dzisiejszy bal przebierańców w szkole :) tak więc jestem już po kawce i sniadanku :) miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA to jaki ty masz model?? gondola jest cala pomaranczowa?? bo w sumie widzialam go chyba.....i sie zawachalam:(...ale byl zgrabny:) Mozna przekladac spacerowke w obu kierunkach jazdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam;p i nadrobilam ;p kurde jak mnie zaczynaja wkurwiac te pomaranczowe niki co sie wpieprzaja nieproszone to szok rak odwagi na rejestracje niku i czynne pisanie to sie niewypowiada wcale jej ;/ a juz najbardziej reklamy lumpika;p Orlla kochana trzymaj sie cieplo:) z tym TELEFONEM to dobra sprawa jest:))) ja wczoraj przegralam aukcje poszaleli ci ludzie chiccoo uzywane wyszlo ponad 700zł i odpuscilam bo za 1000 mam nowego x-landerka:) i powiedzialam mojemu M ze w poniedzialek mija mku termin zakupu wozia jak nie to skrece mu jajka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciezaroweczki:) Znow zniknelam na miesiac ale to przez to ze wkrecilam sie strasznie w sesje:) zostaly mi jeszcze 3 egzaminy i koniec! calych studiow jupii jak ja sie ciesze:) Zostaje jeszcze magisterka ale to jesienia dopiero. Co do naszej malutkiej zdecydowalismy sie prawie na imie i chyba zostanie Kornelia:) Z wyprawki dla malej mamy wszystko, teraz jeszcze reszta rzeczy dla mnie do szpitala i koniec moge czekac na porod chociaz jak narazie jest ulozenie posladkowe i lekarz straszy cesarka jak sie nie odwroci. Za tydzien ide na usg wiec moze juz sie ustawi tak jak powinna:) Dzisiaj przyszla ekipa remontowa i szykuja nam pokoj dla Nelki (malowanie, tapety). Do dziewczyn ktore nie maja jeszcze wozka, my zdecydowalismy sie na x landera xa z 2010 kolor bordowy, wchodzi jeszcze w gre ten szaro pomaranczowy ale raczej zostanie bordowy:) Mielismy dylemat bo implast bolder ten turkusowy jest przeceniony az na 800 zl ale nie wiem czemu strasznie podejrzana ta cena, az o polowe taniej niz gdzie indziej... Witam Was tez wszystkie dziewczyny nowe ktore mnie nie pamietaja bo za czesto sie tutaj nie udzielam ale wiem co sie dzieje na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u mnie nocka szybko przeleciala ale znowu mam problem maz dostal grypy jelitowej w nocy 4 razy zyganko na zmiane z biegunka. masakra normalnie nie mogl troszke poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka niech sie napije pepsi ale nie coca coli a pepsi, mnie ktos kiedys sprzedal taka rade i pomoglo i mnie i mamie wiec moze i jemu pomoze. uwazaj bo to zarazliwe jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:) Wstałam prędzej,zeby iść do tesco a tu patrze mój bracik w domu:) Pojedzie ze mną autem,zebym nie musiała jezdzic autobusem badz isc na nogach ponad 4 km:) Basilek napewno Twoja przezywa dzisiejszy bal przebeirancow:) a jak bedzie przebrana?:) Jestem jestem a Ty od rana o wozkach:P Ilosia mnie tez CI pomaranczowi wkurzaja ale co na to poradzimy? Ilosia nie skrecaj Meżowi jajek:) Jacobs Kornelia ładnie:) moja kolezanka tak córcie nazwała:) Sonka Ty to amsz pecha.. co chwile cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktoras kiedys wklejala link do strony z atestami fotelikow jesli macie gdzies pod reka to bardzo bym prosila o ponowne wklejenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneek
Cześć Dziewczyny, ten pomarańcz faktycznie trochę razi, ale nie wrzucajcie wszystkich manadaryn do jednego worka:). Ja sama Was podczytuję, jestem w 31 tyg., a tej pomarańczówce, która nastraszyła Sonkę po założeniu pessara gratuluję empatii. Ale nie ma za dużo oczekiwać od osoby, która na nie będąc w sytuacji Sonki, uważa, że coś się NIEWĄTPLIWIE dzieje. Niewątpliwe to jest tylko to, że jestesmy w ciąży, a reszta to przypuszczenia, które jutro potwierdzi lub którym zaprzeczy doktor. Życzę powodzenia, obyśmy dotrwały do 9 miesiaca wszystkie i nie przejmujcie głupimi wpisami, które sieją zamęt- szczególnie, że wszystko można napisać innymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis pospałam do 8:10 :) :) ale w nocy spać nie mogłam....katar mnie męczył a gardło boli jakbym rane jakąś miała :( napsikałam se tantum verde i troche pomogło ale nie duzo.....najbardzo pomaga gorąca herbata z cytryna i miodem...ale to na chwile.......wczoraj sie najadłam czosnku i chyba sie to Bartusiowi nie spodobało bo tak szalał ze az tsunami miałam z brzucha ha ha ha ha ha sonka - trzymajcie sie kochana !! oby przeszło i tobie i męzowi :) tuethe - a co fajnego w tesco ?? puszek - mój tez bał sie jak diabli przy Natali a potem mi dziękował ze mu pozwoliłam byc przy porodzie :) przy cc raczej nie bedzie bo Ja chce byc uspana ;) Basilek - moze w dzień uda ci sie zdrzemnąc chociaz godzinke ?? Moja ma bal dopiero 10 lutego :) :) :) Jacobs - ale fajnie bedziecie mieli "nowy pokój" jakie tapety dajecie ?? kolorowe czy jednolite ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski :-) hmnnn tuethe niestety nie snily mi sie ptaszki :-) czekam na fryzjerke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za slowa otuchy.sprobuje z ta pepsi ale nie wiem czy u nas sa bo chyba bardziej cola.mezus mnie straszy ze pojedzie do mamy na dwa dni bo w moim stanie jest mi to nie potrzebne:/ a ja nie chce zeby jechal.po kilku godzinach bez niego zle sie czuje.mandarynko dziekuje za twoje slowa dlaczego do nas nie dolaczysz a tylko podczytujesz?? bedzie nam bardzo milo im wiecej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe bo dzis mi sie snilo juz ze jezdzilam implastem:P:P:D:D...po lesie:D:D a tak poza tym to zastanawiam sie czy dostane jeszcze model w razie Wu z 2009....hmmm....ja to zielona jestem ale wozek i tak w tym tyg kupie!:P:P:) a tak poza tym to wy dziewczynki swintuszki jestescie;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynek masz racje. Jesli nas podczytujesz to zapraszamy:) Napisz cos wiecej o sobie. Kikikiki chce sobie kupic butelki avent :) i oczywiscie owocki:) Mam nadzieje,ze wkoncu lepiej sie poczujesz! Puszek a mialam nadzieje,ze Ci sie ptaszki snily i zdasz tutaj relacje:P Na jaka fryzure sie zdecydowałąs?:) Sonka Twój M ma troche racji.. jak miu szybko nie rpzejdzie nich lepiej ejdzie do Mamy Jestem jestem my świntuchy? no co Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem - my swintuszki ? Tobie snil sie las....a mi mialy ptaszki...hihi sonka - biedna Ty, faktycznie ciagle cos sie u Was dzieje.....musisz byc dobrej mysli bo nic nie trwa wiecznie.... kikiki do bycia przy naturalnym porodzie nie bede namawiala mojego R, poczytalam o tym troche i nie dziwie sie ze niektorzy nie chca, dpodczas cesarki moglby byc ale przy naturalnym to jego wybor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneek
Dzięki za zaproszenie, mam nadzieję, że się wloguję już niebawem, chociaż do tej pory zawsze była tylko czytaczem i trudno zmienić przyzwyczajenia :-) W każdym razie, głowa do góry, wiem, jak emocjonalne i w sumie zmęczone są już kobietki w trzecim trymestrze, więc trzeba się wspierać, a nie straszyć nawzajem. A dzięki Wam od wczoraj dostałam obsesji na punkcie wózków i też mi się śniły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chcialam z bracikiem do lekarza jechac zeby mezusia z lozka nie wyciagac a tu kapa bracik w trasie bedzie wieczorem ,ojciec mocno wczorajszy buuuuuuuu.wiec bedzie musial sie zebrac i mnie zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie wybralam - chyba tyko podetne wycieniuje i juz, albo cos ta fryzjerka wymysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynek a jaki chcesz wozeczek?:D las, lasem ale ja na drzewo sie pchalam tzn spinalam....a bylo na co;).......przed niedzwiedziem uciekalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - nooo chce sie juz lepiej czuc.......ale sie pewnie pomecze pare dni :( puszek - to zalezy od faceta...nic na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to potem wiesz... zdjecie ma byc:) Jestem jestem a niedziwedzie sa takie fajne:P mykam bo bracik powiedział,ze jedziemy:) Sonka do 13 moze lepiej się bedzie M czuł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×