Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe mniammmmmmm, dzieki :-) prosze sie nie smiac z miesniakow bo moj R jest tak zbudowany, wazy 103 kg w tej chwili, schudlo mu sie bo wazyl 115...jest wysoki i umiesnony chociaz ostatnio brzuszek mu wyskoczyl.....ale ja lubie takich facetow ah - zaznaczam ze jest bardzo inteligentnym mezczyzna - nie takim typowym miesniem w BMW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sobie uzmyslowilam ze w sumie w brzuchu mam taki natlok jakbym miala jedno dziecko o wadze 3200 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmw to my mamy:P więc nie tylko mięsniaki i dresy mają takie auto:P:P Puszek nie wiem czy chcesz to ogladac:P to jest smieszne ale i oblesne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE obejrzałam, ale się śmieję :) Mój waży ponad 100kg, coś tam mięśnia ma, ale brzuszek zdecydowanie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek normalnie bys juz mogla rodzic bo to fajna waga bobaska:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja nadal nie wiem co malemu do torby spakowac :/do ubrania musze to przepmyslec i spakowac jutro z rana jakby co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania19800@interia.pl aha i podaj mi Twoj nr tel jakby co to napisze do Ciebie z porodowki :-) miedzy jednym a drugim Okruszkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a do szpitala masz brac ubranka? ja ubranek nie mam miec... jedynie M ma przywiesc na wyjscie. Audi juz lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja mam spakowane body te najmniejsze i pajacyki, skarpetki, czapki, tu nie ma koszulek, spiochow, kaftanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek poszło:) Suelen informatorów tzn? moje myślenie jest juz na niskim poziomie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak trafie na porodówke to będę zawracać głowe Suelen:) no chyba,ze będzie mieć mnie dosyc i mi napisze,ze mam spadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to sie posmialam z tego filmiku :-), dobrzy sa, a gdzie ten pan ma ptaszka.......:-P hje hje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informator- osoba, która powiadomi nas o narodzinach np. ty urodzisz napiszesz mi sms, a ja szybciutko powiadomię wszystkie nasze dziewczyny, tak samo jak Puszek powiadomi cię o narodzinach to ty biegniesz do kompa i nas informujesz, a my wszystkie, az piszczymy z radość :) ale to wytłumaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen najlepiej bedzie jak informator w tym samym czasie sam zacznie rodzic i nie przekaze informacji.......wtedy ja napisze tuethe a ona na porodowce napisze Tobie ze juz rodzi a ze Puszek tez juz rodzi hehehehe, o jeju ale pokrecilam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja... to by było śmieszne :) między skurczami tuethe pisząca smsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek o tym samym pomyslalam...:P jakies małe ptaszki Ci panowie mają:P Suelen dobrze wytłumaczyłas az mi głupio ze się nie domyśliłam o co chodzi:P taki osiołek ze mnie:) tylko jest jedno ale... ja mam problem już z bieganiem, ja dreptam:P Puszek jak bysmy w tym samym momencie rodzily to mój M wejdzie tutaj i napisze,ze Ty do mnie napisalas i ze ja rodze:P i dziewczyny posikają sie z radości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE twój mąż będzie z Tobą, później pewnie będzie wpatrywać sie w Juleczkę, jaki cud stworzył :) nie nie.. koniecznie musisz napisać, albo M napisze do smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen chodziło mi o to,ze napisze jak wroci do domu:) ale bez obaw:) ja napisze.. jak nie odrazu to po wszystkim i jak dojde do siebie:) I jako dowód pstrykne zdjecie Julci i będziesz podziwiać moją Ślicznotke:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sytuacja nam sie wyklarowala :-) to dobrze hihi, a czy Twoj M bedzie w stanie to przekazac na forum, wiesz to bedzie przezycie dla niego.....moj ostatnio powiedzial mi ze juz przegryzl to w sobie i bedzie podczas cesarki :-) a jak dzisiaj uslyszal ze naturalny porod to zzielenial....................ze strachu bidocek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo mam czekać :( no trudno... ale i tak będę czekać przy telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie bedziemy czekac przy laptopach, komputerach......ze strachem w oczach............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek da rade:) Teraz na mysl o porodzie zielenieje ale stanie na wysokosci zadania:) zobaczysz:) a Mój sobie poradzi i napisze jak cos:) Suelen jak zaczne rodzic o normalnej porze to Wam to pewnie ejszcze na forum napisze zanim M przyjedzie i pozniej Ci napisze jak będzie po wszystkim chyba,ze bedzie to długo trwac to coś Ci naskrobie w między czasie:) a jeśli zaczne rodzic np o 3 rano to nie będę Cię budzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a budź i o 3 rano, wstanę i napiszę :) wiesz to jest wyjątkowa sytuacja. PUSZKU na pewno da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×