Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Witaj Orlla fajnie że się odezwałaś:) Powinnaś dostać po d... bo musisz uważać na siebie a nie dźwigać ciężary lepiej idź na zwolnienie nim coś złego się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orlla fajnie że się odezwałaś:) Powinnaś dostać po d... bo musisz uważać na siebie a nie dźwigać ciężary lepiej idź na zwolnienie nim coś złego się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze czlowiek nie jest w stanie przewidziec wielu rzeczy... przyszlosci,wtedy by wielu glupstw nie zrobil... :(. Niestety za bledy sie placi,czasami wysoka cene,taki juz nasz ludzki los... Na poczatku lutego juz zdecydowanie trzeba mi bedzie zaopatrzyc sie we wszytsko dla dziecka :( i przyznam sie ,ze na ta chwile nie ciesze sie na mysl o tym.. tO RACZEJ STRES,ze TRZEBA przygotowac wszystko... samemu.. Nawet nie wiecie ,co ja czuje jak piszecie ze Wasi mezowie,wybieraja to czy tamto dla dziecka,ze byliscie razem ogladac rzeczy,ze maz sie angazuje... serce mi peka normlanie z zalu... :O,ze tez mnie sie musialo tak fatalnie ulozyc :(. Niegdy w zyciu nie trzymalam na rekach noworodka ,a tu przyjdzie sie takim zajmowac :(.Nawet nie bede na szkole rodzenia,nie bede wiedziala np.o znieczuleniach jakie mozna,nie bede wiedziala jak oddychac itp.Ominie mnie tez nauka kapania,przewijania i calej reszty!!! Bo sama nie pojde! I ogarnia mnie zlosc jak o tym pomysle!!!!!!!!! Dlatego cieszcie sie tymi milymi chwilami ktore teraz przechodzicie we dwoje,zanim bobaski sie urodza.. to ejst czas ktorego sie juz nei cofnie,nie bedzie drugiego takiego samego... :( taka prawda. ps.NIECH MNIE KTOS PRZYTULI :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla, chyba przepisy odnośnie podnoszenia ciężkich rzeczy w ciąży są podobne w Europie, tylko pracodawca musi o tym wiedzieć ... nie możesz tego ukrywać , ważniejsze jest zdrowie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka oby Malenstwo jak najdluzej bylo u Ciebie w brzuszku! Martwie się o Andzie... miała napisać mi smsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ni nie poradzisz na to,ze tak Ci się poukłądało... myśl o sobie i o dziecku! O niczym innym! O Waszym zdrowiu! Nie zamartwiaj się, bądz dzielna i silna! Musisz pokazać dziecku,ze Mama poradzi sobie nawet w najgorszych sytuacjach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no powiedzialam w pracy,ze jestem w ciazy,tylko ze nawet nie dali mi listy rzecyz ktorych nie moge robic np.wlasnie dziganie :(.Moze dlatego,ze tyle ludzi w roznych miejscach zatrudniaja ze w tym natloku spraw zapomnieli o takiej osobie jak ja.. :(.Nie raczyli nawet poinformowac ile bede miec macierzynskiego,ile beda mi placis wrrrrrrr...!! sama musialam zagadac...ale nie wiem z jakim skutkiem!! Traktuja ludzi ,,tasmowo,, ..NASTEPNA.. NASTEPNY,, :O maskaraaa.. Chce miec tylko pewnosc,ze bede miec dalej prace po macierzynskim i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie byc zle mam nadzieje ze nie: ORLLA- pogadaj z tym twoim mezem a nie uzalaj sie nad soba to wasze dziecko oboje jestescie za nie odpowiedzialni.porozmawiajcie ze soba normalnie jak ludzie dorosli a nie boczyc sie jeden na drugiego.wiem ze nie moja sprawa ale on jest ci teraz potrzebny jak nigdy wczesniej ale jak ma to zrobic jak wybudowalas dookola siebie mur.piszesz ze ci go brakuje to zrob cos z tym i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam! Bardzo Wam dziekuje za slowa otuchy i pamiec o mnie,to mile,ze sa jeszcze osoby ktore ja i dziecko obchodzimy.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA kochana Ty moja :* nie możesz dźwigać, masz jeszcze dużo czasu do porodu, dzidzia nie jest jeszcze gotowa na narodziny.Nie miej do siebie pretensji, myśl o przyszłości, bo dasz radę będziesz mieć maleństwo przy sobie dla którego jesteś najwspanialszym cudem. Nie mówię, że będzie łatwo, ale dasz radę, będziesz widzieć pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze kroczki, a Twój pseudo mąż ma siebie i swoje przerośnięte ego. Zaczynam się martwić o naszą ANDZIĘ :( SONKA a jak się czujesz po całym dniu, na wieczór, jest coś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka... nie ogrodzilam sie murem... :( . Kazdy wybral swoja droge ja tu...ON tam.. i tyle. Widocznie tak mialo byc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla to jak wiedzą,że jesteś w ciaży to są nienormalni! Nie mozesz dzwigac! Trzymam kciuki za Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jeśli chodzi o Andzie.. tez się martwie ale o tej godzinie już nie będę do Niej pisac bo moze spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN... mam nadzieje,ze jak dziecina sie juz urodzi,to zapomne o tym,ze jestem sama :).Napewno bedzie cudownie patrzyc na mala buzke,na te malutkie raczki, i cieple cialko przytulone do mnie.. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen nic sie nie zmienilo oprocz tego ze nie popuszczam , ale jak tak mysle o tym co to bylo to mi sie wydaje ze to nie bylo popuszczanie bo pierwszy raz mi poszlo tyle co wstalam z kibelka, a poza tym podsikiwanie sie czuje a ja nie czulam tylko chlust i tyle.kilka razy wczoraj u mamy tez chyba dwa razy i sie zastanawiam czy mi faktycznie wody nie spierdzielaja.przestalam krwawic ale mam iplawy jak bialko jaja kurzego co tez mnie martwi , podbrzusze boli , pachwinynawet przy dotyku.mam miec usg jutro bo mowilam mu znaczy ginowi ze najczesciej malego czuje ze jest ulozony w poprzekczyli albo z lewej albo z prawej strony i moze chce sprawdzic.bo jak tak bedzie nadal chyba mi grozi cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to nie mogą byc wody płodowe! Kurka! Jutro sie wszystko wyjasni! O ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja nigdy nie bylam smukla jak WY,wiec moja ciaza raczej nie byla widoczna od poczatku :P.Teraz ostatni tydzie...dwa..juz mi sie robi konkretny brzuch... :O i puki co mam w pracy takie ubranie ktore poniekad maskuje wlasnie brzuch... ehh .. ale czuje sie jak duza kula :P.Ja mysle,ze nikt -nawet gdyby podejrzewal-nie zapyta wprost czy spodziewam sie dziecka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sonki78
Kobieto , jak białko kurze, to normalnie proste- schodzi i czop zatykający szyjkę- poród tuż ,tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka kobietko! Nie przewidujmy najgorszego,napewno lekarz jutro Cie uspokoi. TEGO ZYCZE! i donoszenia Bobaska,nie denerwuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA no proszę cię, widziałaś mnie :P widziałam zdjęcia i mogę powiedzieć, że wyglądasz dobrze. SONKA koniecznie musisz dać nam znać co i jak, jutro się będe (już dzisiaj także) zamartwiać o ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula co Ty za świnstwa oglądasz?:P Mój M stwierdził,że nie bedzie umiał przez to zasnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja też obawiam że możesz wkrótce urodzić .....oby maleństwo jeszcze trochę posiedziało w brzuszku daj znać jutro po usg. tuethe udało ci się obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla dostaniesz po dupci! Bardzo fajnie wyglądasz!!! Osobko co napisalas do Sonki... nie strasz,ze Sonka moze lada moment urodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto napisał do SONKI niech się nie wymądrza, bo czop śluzowy schodzi z zawartości (pasmami krwi), a śluz jak białko kurze oznacza naturalną kolej rzeczy w III trymestrze!! prosze jej nie straszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN!! Jestes piekna przyszla MAMA! i nie masz sobie nic do zarzucenia,pod wzgledem wygladu!! Ja owszem.. :O ,zeby tylko mi jakies rozstepy nie wyszly na brzuchu teog bym nie chciala :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sonki78
No mi czop zaczął schodzić - 2 dni -i było po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×