Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Kupuje i wsadzam do torby. Widocznie w szpitalu tez tego sami nie dadzą tylko trzeba sobie kupic:/ a taką rame sobie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz, a teraz już idę spać bo rano jadę na występ hip-hop z młodszą córą i ma dostać jakiś medal :) Kolorowych snów pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dla córki:) Napewno wygra:) Baw sie dobrze i kolorowych snow:) Ja tez chyba bede mykac bo dziewczyny juz pewnie śpia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia dla mnie przekladana raczka tez nie byla wazna. Z reszta mala pewnie bedzie bardziej zainteresowana tym co sie dzieje na ulicy a nie matka caly czas, a w budce spacerowki jest okienko wiec bez problemu mozna obserwowac co robi nasz maluszek:) Trzymam kciuki za jutrzejsze egzaminy, oby wszystko poszlo ok. Ja w przyszlym tyg tez mam ale jak narazie odpoczywam i notatki leza zakurzone hehe:) Dobranoc dziewczynki, przespanych nocy wam zycze bo mnie osattnio cos to nie wychodzi:) Ahh i jutro koncza remont, w poniedzialek przyjada meble i bedziemy urzadzac pokoj dla Kornelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje drogie ja dzis wracam do domu ciekawe czy kot ma wode i jedzenie bo watpie zeby sie kos zainteresowal czy ma cos jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ty juz na nogach sonka a ja jeszcze sie obijam w lozku:P...ciezko mi wstac...szaro, buro, deszcz pada..... dziewczynki z IMPLASTAMI:p:p .....ile dalyscie za wozeczek i co macie w zestawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) Uff jak fajnie miec do przeczytania 2 strony a nie 7 :) :) :) :) tuethe - to niefajnie ze palili nawed jedzenie tak niesmakuje jak jest nakopcone....fee sonka - kotek napewno dał sobie rade :* i jak sie ucieszy jak cie zobaczy... gula - superowa ta ramka :) Jacobs - Ja tez nie moge spac w nocy....jeszcze teraz jak jestem chora to juz wogóle masakra...... jestem - U nas tez szaro i buro blee Dzis zawoze Natke na 12 do kolezanki i potem musze do jakiegos sklepu skoczyć z męzulem bo lodówka świeci pustkami.....a taak mi sie nei chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem musialam wstacbo maly mi zasadzil z rana takiego kopa ze az mnie cala zatrzeslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieczorem mialam rewolucje w brzuchu:) az sie M dziwil ze tak mocno moze kopac:)...choc dzis tez sie juz upominal o sniadanie;) Alez mi sie nic nie chce.......a zakupy to faktycznie by sie przydaly jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek 🌼 U mnie tez szaro buro, deszcz pada... :( Nic się nie chce... Zaraz idę z K na miasto...może coś kupimy fajnego to humor się poprawi :) Tuethe z tym paleniem w knajpach to rzeczywiście jest tak że się wycwanili i niby są powydzielane miejsca a cała knajpa w dymie...fuj! Mi jest niedobrze jak czuje faje..ble W ciąży szczególnie jestem na to uczulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja posprzątałam już w pokoju:P i myśle nad obiadem i brak pomysłu... Jakos tak kijowo się czuje:/ pewnie przez pogode i papierosy, blee Sonka i jak kotek? miał co jesc i pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! wiecie co.. ostatnio tak jakbym mniej czuła Maryśkę jak się rusza... Czasami delikatnie poczuje a tak cisza spokój... nie wiem dlaczego :( wkurza mnie to wrr Co ona taka grzeczna??? Czy któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry no nie wiem tuethe jak z tymi haribo mi tak teściu powiedział ale on czasami gada aby coś powiedzieć ;/ :P szcześliwa ja też tak miałam ze na początku czułam ruchy a potem nie i jak poszłam do lekarza to okazało sie że mam twardy brzuch i ze te skurcze mam co skróciły mi szyjke ale u ciebie nie musi być to samo może po prostu mało miejsca ma!!!! zapytaj lekarza na następnej wizycie:) jestem jestem ja kupowałam implasta na allegro tak jak Ci juz pisałam :D zapłaciłam 1693 zł w zestawie jest -stelaż gondola spacerówka :P (bez botelika bo chciałam maxi cosi ) -parasolka -folia przeciwdeszczowa -moskietera -pompka do kółek -torba -śpiworek a Ty ile zapłaciłaś i co masz w zestawie? a widziałaś ten kolor stone na żywo że sai na niego zdecydowałaś i co przeważyło nad tym kolorem bo zastanawiałaś sie nad olympic a on ZNACZNIE różni sie od stone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! Właśnie myślę nad kosmetykami dla maleństwa...wiem,że ten temat był już poruszany niejednokrotnie...ale mnie zastanawia fakt,że na większości kosmetyków jest napis od pierwszego miesiąca...tzn,że nie nadaje się dla noworodków?!? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa moja Mała tez jest spokojniejsza. Ma mało miejsca już. Czasem mi tak przywali,ze boli:) no ale najbardziej ja czuje jak już leże,żeby zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja właśnie wstałam... :P Idę się umyć i zjem śniadanko i kładę się do łóżeczka :) Zastanawiam się co się dzieje z PUSZKIEM!!! Bo wczoraj ostatni kontakt był z nią ok. 18. Mam nadzieję, że z nią i myszkami wszystko oki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa 78 zjedz cos slodkiego cukierka czy cos a pewnie chwile pozniel malutka sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pewnie R gdzies Puszka zabrał a teraz odsypia... mam taką nadzieje... Andzia a jak się czujesz? Sonka a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa zajarzylam ale mam zatrybke.a kochana ja sie dobrze czuje maly mi siedzi pod zebrami i pewnie za chwile bedzie bolec albo bedzie brakowac powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w deszczową sobotę.Wczoraj zabrałam laptopa do łóżka,bo chciałam trochę nadrobić co pisałyście,ale tak się dziad grzał że nie dawałam rady.Więc poczytałam "po łebkach" tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zapowiedział sie z wizytą mój sznowny tesć,którego widziałam 3 razy w życiu.Przez 14 wspólnych lat to troche rzadko co nie? I jakos tak dziwnie sie strsuję,bo to jest bezdomny alkoholik i raczj nie bedę zachwycona tą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY ja poprosiłąm w aptece o coś do mycia noworodka,to pani mi poleciła emolium,ale któraś dziewczyna pisała że jest od 1 mca i faktycznie jest na opakowaniu napisane dla niemowląt.Już sama nie wiem,ciekawe co jest napisane na nivea? Po co każą przynieśc do szpitala aż dwie lewatywy? A może to zależy od wagi położnicy? to ja wezę 4szt :-) ;-) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek Wybralismy jednak opcje 3w1. Z fotelika maxi zrezygnowalismy. Kolorek mial byc albo olympic albo emerland;) (mojemu podobal sie stone:P) i jednak przewazyl emerald dlatego ze mojemu M zdecydowanie sie nie podobal olympic zreszta na zywo mnie tez nie powalil na kolana:P no i dlatego zdecydowalismy na stonowany kolorek. Po drugie na stelazu zalezalo nam czarnym bo w jasnym ta blacha z przodu tez mi sie troszke nie podobala a w czarnym tego tak nie widac:) Jak szukalismy tego wozka to w sklepach stal kolor czerwony, chyba bolder 4 wave beige a mi zalezalo by zobaczyc wlasnie olympic i emerland bo tylko te bralam pod uwage no i znalezlismy sprzedawce:) co mial wszystkie kolorki:) Dalismy 1800 zl z: - fotelikiem - spiworkiem - parasolka - moskitiera - folia - torba - pompka - adaptery aaaaa i nowszy stelaz dostaniemy...ten co teraz chyba wyszedl..:) ale to on jest w cenie:) ale litania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka 4 lewatywy:D:D chyba zdurnialas:D kibelek rozniesiesz:D:P ja mam nivea i na zelu do mycia pisze ze od pierwszego msca zycia natomiast na mleczku nawilzajacym i kremie na kazda pogode juz tego nie ma.....wiec nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nivei nawet ten nutri sensitive jest napisane od pierwszego miesiąca...a np na hipp od pierwszego dnia życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×