Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE dziękuję, ja czuję się w miarę dobrze, właśnie rozmawiałam z siostrą przez tel. chyba z 1,5 h i jeszcze nie zjadłam śniadania... więc wstaję :) Co z tym puszkiem?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowałam,kupiłam 1 lewatywę.Ale nie wiem po co każą zabrać 2 ? znalazłam taką aukcje na której piszą że dla niemowlaczków allegro.pl/zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-nivea-baby-nutri-s-i 1410472477.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ten zel mam co wyslalas linka tylko ze tutaj to nie pisze a na moim zelu w "bezpieczenstwie" tak..........hmmmmm...... i znow mam zgage.....bleee.......codziennie ja mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie wstałam z łóżeczka ale chyba tylko dla tego ze do wc musiałam :P nic mi sie nie chce przez tą pogode ;/ zaraz musze sie zebrać bo chce poprawić sobie humor ślicznie sie umalować bo potem mamy do teściów jechać i do cioci :) a wieczorkiem chciałabym troche zdjęć porobić aby były na pamiątke :) tzn taka sesja w domku :P na taką do fotografa też bym miala chęć ale musze sie dowiedzieć ile kosztuje u nas w mieście :) pozatym przeraża mnie ilość wydatków... masakra wczoraj kupiłam Tomusiowi śliczną dwustronna bluze :D http://allegro.pl/mini-mode-bluza-dwustronna-uszy-kaptur-2w1-62-68-i1393463115.html w ogóle mam malo siuszków dużo mam bodów ale na 6-9 miesiecy :P bo bardzo mi sie spodobaly na aalegro ale były wieksze rozmiary ( pokazywałam Wam zdjecia kilka dni temu) no ale na 56 i 62 to mało mam a na wyjście z domku to wcale tylko taki cieńszy kombinezon na wyjście ze szpitala .... kurcze do porodu jeszcze 63 dni ... dłuży mi sie jakoś ostatnio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sama chodzic, R mnie musi prowadzic, cos mi sie staloz kregoslupem, nie moge lezec, siedziec, stac, dlatego wczoraj mnie nie bylona kafe. juz nie daje rady, do tego mam twardy brzuch i czuje ze za niedlugo zaczne rodzic......dzieci tak strasznie mnie kopia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU na pewno wszystko będzie w porządku, a dzwoniłaś do lekarza??? mi się wydaje, że myszki uciskają na "coś" i stąd te dolegliwości :/ ale trzymam za Ciebie i Twoje żmijki kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam sie i zasnełam bo sie zle czułam ale juz mi lepiej... Ja tez marcowka nie mam pojecia czemu 2 lewatwy. Moze jedna chca sobie zabrac:P Andzia nie boli Cię buzia po przegadaniu 1,5 h ?:P zjadlas te sniadanie? Murzynek superowa bluza:) Puszku.. zaczynam się o Ciebie bac! Jak Ci nie przejdzie jedzcie do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE zaraz zjem śniadanie bo zaczęłam kroić wszystko do jajecznicy, wiesz cebulkę, pieczarki itd. i mnie mocniej zaczął brzuszek boleć i leżę a Ł kończy i już będziemy jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia po dupie dostaniesz! jest 14 a Ty dalej sniadania nie zjadlas!! Ciekawa jestem jak Ilosia... ma dziś egzaminy a córka Guli jakieś zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się coś pamiętac:) musze isc do sklepu po cytryne bo nie mam do pstrąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja nie pamiętam co robiłam 2 dni temu:P strasznie mi duszno i słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie dowleklismy do sklepu i lodówka juz w miare pełna bo juz światłem straszyła,do tego byliśmy w aptece i kupiłam -Mydełko z Oliatum,fride, gruszke do noska-leko do pępuszka,sudocrem -podkłady na łóżko,te duze podpaski 2x,majtki poporodowe 6 szt Musze jeszcze kupić pampersy,chusteczki, i kosmetyki typu oliwka lub mleczko,puder,i kremik do buźki,pieluszki tetrowe....i w sumie miałabym wszystko, aha jeszcze wypełnienie tz kołderke i podusie,ale to jak bede u lekarza we wtorek to sie do sklepu przejde. Puszek - trzymaj sie kobieto !! !! mam nadzieje ze ci przejdzie troszke :( Andzia-A Ja myslałam ze moj mm jadł późno sniadanie bo o 11 hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki przypomniałąs mi,ze nie mam chusteczek ale to mi kazdy bezproblemu moze kupic:) moge isc robic ciasto na ktore mam smaka:) Kupilam skladniki a okazało sie,ze nie ma jajek bo bracik rano zrobil sobie jajecznic. Byl na wsi i ciocia mu dała jajka od kur, takie swiezutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dupa.. nie mam mąki. Fajne jaja:P do sklepu mi się nie chce iść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ciko dzisiaj nawet nie mam kilkunastu stron do nadrobienia :) Puszku martwie sie zadzwoń do lekarza i duzo odpoczywaj też mi sie wydaje że dzieciaczki Ci coś uciskają Andzia a jak Ty sie czujesz mam nadzieje ze dużo lezysz?? powiedz mi co czułaś jak akcja sie zaczeła?że stwierdziłąś że trzeba do szpitala?? ja dopiero skończyłam sprzątać!!!! ojejku teraz musze chwilke zaczekac aż mi sie woda zagrzeje i M pompoże mi sie wymyć :D potem do teściów wiec pewnie sie wieczorkiem odezwe wiem ze bluzxa fajna :D hiohihihi :P jestem jestem cena na prawde super jak za cały zestaw :) ciesze sie ze tak Ci sie udało z tą ceną i że już zamówiony :) do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek strasznie ciucho... A M mi będzie dzisiaj zdjecia robić bo mi się nudzi:P Juz znalazłam na internecie jaki by mi się podobały i wygrzebałam jakieś ciuchy z szafy:P Suelen odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU ja wtedy się obudziłam dość wcześnie bo ok.4 rano i mnie tak dziwnie pobolewał brzuch... i tak leżałam do 9 i zjadłam śniadanie wzięłam magnez i czekałam aż przejdzie, ale bolało coraz bardziej to wzięłam nospę, był to taki ból jak przed okresem, a jak w końcu mnie tak rozbolał, że nie byłam w stanie zrobić kroku, to był sygnał, że jest coś nie tak i pojechałam... a czemu pytasz? źle się czujesz? TUETHE to jak już zrobisz sobie te foteczki to się pochwal :D Macie rację, strasznie tu cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jak jakies wyjdą to moze pokaze:P Jak narazie M wciaz gapi się w komuter a ja wymyślam co jeszcze ubrac... i nastepny problem to mało miejsca w pokoju:P kurka szkoda tylko,ze nigdy nie umiemy poradzic sobie z obróbką zdjęc bo te programy są za bardzo skomplikowane:P Ja się dziś o 5 rano obudziłam z bólem brzucha ale na szczęście szybko mi przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wróciłam ale mam już dość wrrrr . Córka tańczyła super ja oczywiście ryczałam ze wzruszenia i ludzie patrzeli na mnie jak na wariatkę która zamiast się cieszyć ryczy hi hi.Ale efekt końcowy był taki że grupa tancerzy gdzie była też moja córa dostali dyplom i srebny medal :)Potem byłam w Auchan i kupiłam znów śpiochy 5 szt w tym 2 z żyrafą są teraz w promocji :)Poszliśmy też do Lidla i było pełno śmiechu bo zaklinowałam się w bramce tej obrotowej i tak się śmiałam że nie mogłam z niej wyjść a mąż powiedział że poprosi o powiększenie bramki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek taaaak, pisalam ze byl baaardzo mily Pan;) moze stad ten rabat:) Wczesniej zagladnelismy do innego sklepu i za ten sam zestaw z rabatem....2200 :O....... wiec samo za siebie wszystko mowi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobiłam sałatke z mieszanki różnych sałat pomidorka papryczki z sosem włoskim do tego grzanki....i sie objadłam jak niewiem.....a ogólnie to dzis słodkie wpierniczam,zjadłam juz chyba ze 3 pytsie i 5 bezów i kawałek ciasta owocowego....i sie zastanawiam co jeszcze zjeść...męzus chipsy otworzył ale nei jem bo mi sie potem tłuszczem odbija :) :) gula - ja pewno tez bede płakac jak pójde 27 na wystepy z tańców.....a z tą bramką w LIDLU to dobre było ha ha ha :) :) :) :) jestem - ale nie snił Ci sie ?? tuethe - A jakie bedziesz kupowac ? ja do szpitala kupie z DZIDZIUSIA lub PAMPERSA ale w domu juz raczej te z rossmana...sa super nawilzone i tanie :) uzywamy ich w domu w sumie cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×