Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ciesze sie,ze wyniki sa ok:) Wiesz co? ja właśnie od paru dni mam tak,ze obojętnie co zjem, co wypije(nawet wode) to odrazu robi mi się niedobrze... już myślałam,że mi odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaa jeszcze żeberka zacznie ci kopać za chwilę,a głowką w pęcherz walić.Ale to nic,wszystko przezyjemy dla naszych Skarbów. Właśnie miałam pisac która wczoraj wyniki odbierała,bo ciągle myle Suelen i Sonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie mam siły wstać, teraz biorę większą dawkę magnezu i spać bym mogła cały czas... Ale muszę się zbierać, jak sobie pomyślę o myciu włosów to mi słabo, bo zawsze nad wanną je myłam, a teraz wolę nie ryzykować i muszę zastosować inną taktykę... :/ Ł był i się zbył... baran :/ czemu faceci są beznadziejni??? Niema go praktycznie całymi dniami... a jak wraca to jedzie albo coś załatwić, albo do kolegi... a ja sama :/ Ostatnio jestem bardziej pobudzona i wszystko biorę do siebie z dwojoną siłą... jak mi będzie podnosił ciśnienie to przysięgam, że Go spakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen moj maly jest tak wysoko cały czas. Normalnie rano to z łóżka nie potrafie spac albo uczucie takie jakby girki mi pod zebra wsadzal. Oddycha sie ciezko czasami taka ulga jak sie brzuch troche na dół obsunie. No ale coż już niedlugo beda sie obnizac na dół wkoncu poród tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE to czyli to chyba normalny objaw skoro obydwie tak mamy :) W pęcherz odczuwam jak mama mówi do mnie chodź pójdziemy do sklepu to pytam czy jest tam łazienka ;) ANDZIA mój facet wczoraj doprowadził mnie do szału, mam nadzieje, że mój synek wyrośnie na mądrego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA no właśnie też mam problem z oddychaniem, zwłaszcza jak usiądę, a brzuch podchodzi mi wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabrałam sie za odkurzanie. no i tak odkurzam na raty sypialnia odpoczynek zaraz gościnny odpoczynek i reszta hehe... Jak stare babulinki ostatnio moj D sie smial jak po schodach wchodziłam jak staruszka jakas za biodra sie podtrzymywałam stekałam przy tym. Chciałabym zeby tak na jeden dzien sie zamienil i zobaczył jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie z moim poprztykałam wczoraj i jak narazie ciche dni beda cos czuje. Juz taka jestem musi minac zanim mnie udobrucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer mi się zawiesił:/ chyba mnie pieron nie lubi:P Andzia facet to facet. Mój teraz mi co chwile pisze smsa "kurwaaaa" bo ludzie go wkurzają w robocie a dobrze wie,że nie może sie denerwować bo mi jeszcze do szpitala trafi a ja jeszcze zaczynam sie o Niego bać i mi na serio odwali lada dzień:P Ja włosy myje zawsze w umywalce:P Ja juz sikam co 5 minut, żebra bolą mnie po lewej stronie co mnie dziwi... czemu bolą mnie plecy i zebra tylko po lewej stronie? wytłumaczycie mi to?:P a problem z oddychaniem mam największy wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wydaje mi sie ze to od ułozenia dziecka zalezy. Tez mam tak nie raz ze mnie jeden bok boli albo jedno biodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wchodzenia po schodach... moi Tescie mieszkają na 3 piętrze. Mój M zdąży ściągnąc kurtke,buty i usiaść a ja dopiero wchodze do mieszkania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na którym boku śpisz tuethe?? bo ja na tym ci śpie to mnie piecze cały jakbym miała odleżyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja w niedzielę byłam na chwilkę u teściów, i oni mieszkają na drugim, to jak wyszłam to stwierdziłam, że dopiero po porodzie jak dojdę do siebie to się tam zjawię :P dobra zmykam do wanny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka na lewym nie umie spać bo mnie boli ale staram sie choć troche na nim leżeć... najwygodniej mi się spi na plecach a wiem,ze nie powinnam więc staram się na prawym boku chociaż. Andzia wypluskaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a ja bym M wskoczyła na plecy,zeby mnie wniósł na te 3 pietro ale jestem już dla Niego za ciężka:P hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do Misiola:) Suelen uważaj na siebie w szkole rodzenia! Dziewczyny do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedę uważać obiecuję :) idę dokończyć co nieco w domu bo za 45 minut wraca mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak najpierw umyłam włosy nad wanną, ale prawie w pozycji wyprostowanej i teraz mam całe ciuchy mokre, ale przynajmniej brzuszek rozluźniony i nie boli, chwila przerwy i gimnastyka z depilacją :P A czy PUSZEK się dziś odzywała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączcie TVN ''między uychnią, a salonem" jest rozmowa o lękach młodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potrzebach noworodka 4xC i musze powiedzieć, że mi się to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście? u Ewy Drzyzgi TVN program jest dzisiaj o porodach i traktowaniu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padłam, a potem musialam golenia i inne zabiegi zrobic bo dzis do gina ide. przytocze Wam fajna rozmowe z moim ginekologiem ostatnio, bo jak juz pisalam mam pessar, bo szyjka sie zaczela skracac i biore te wszystkie leki rozkurczowe. Pytam go:" a musze lezec panie doktorze, czy moge cos robic po domu?", a on mi na to: "nie, moze pani normalnie funkcjonowac w domu, nie bede pani kladl do szpitala, bo te same leki tam daja, tylko prosze nie zmywac, nie gotowac, nie sprzatac." Dobre co? Czyli w sumie co w tym domu robic? Lezec zostalo... Zdolowalyscie mnie tymi bolami z krzyza, bo ja zawsze przy miesiaczce mialam, wiec porod chyba bedzie masakryczny...:( ide robic nalesniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe: ja tez nie moge spac na boku, bo od razu oddech trace i mala strasznie kopie, wiec razcej w pozycji polsiedzacej spie, bo jak za nisko to z kolei zgaga mnie meczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Do Teściowej dzwonila Siostra tzn już keidyś gadały i powiedziała Ciocia,że jest na siebie zła bo jej synowa pytała sie czy zna kogoś komu może ciuszki dać dla chłopczyka bądz dziewczynki i o nas nie pomyślała... Wczoraj zadzwoniła spytać czy mamy bujaczek i przewijak na kółkach. Teściowa dziś będzie dzwonić,że nie mamy i że z chęcią byśmy wzieli- nie mają tego zniszczonego i też nie bele jakies firmy pewnie bo Oni zawsze wszystko drogie kupują. Będziemy po to jechać może w weekend. Póki jestem w stanie wysiedzieć w aucie bo do bielska kawał drogi Andzia Puszek się nie odezwała. Suelen ja wlasnie włączyłam powtórke między kuchnią a salonem a pozniej będę oglądac rozmowy w toku. Tosmag no to faktycznie leżenie Ci tylko zostało:P aaaa! powiedziałam M o chcicy na macice, ubijaniu śmietany i najpierw zaczął się smiać a potem stwierdził,że jest zbulwersowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
czesc Brzuchatki :) do skończenia pokoiku zostało nam tylko powieszenie półki :) jestem może mało skromna, ale super wyszło :) zaraz zrobie foty - jeszcze bez półki i firanek :) jutro jade na ostatnie badanie prenetalne ... rany to już 30 tc ;) ale ten czas leci :) ide zrobić te fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia super! Czekam na fotki bo reszty dziewczyn jak narazie nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ja po wizycie Jest ok choc mam bardzo uwazac bo niuniek ma nadaL nisko główke, wazy 1,600 i odpowiada wymiarami nie 32 tyg ciazy a 30 tyg ale mam sie nie martwic bo to sie często zdarza, ogólnie serduszko oki i inne narzady tez juz rozwiniete z czego sie bardzo ciesze,Więc szykuje sie normalny bobasek....pewno sie urodzi koło 3,500, ale USG robił dłuuugo chyba z 10 minut :) Zrobiłam do końca zakupy wiec teraz juz tylko czekać. Kupiłam -szczoteczke do włosów -Krem na odparzenia,puder oliwke z nivea i krem ochronny ale z bambino -butelke z canpola -cążki i nozyczki w komplecie nawed był pilniczek hi hi -pampersy -smoczki do uspokojenia -chusteczki nawilzane Teraz uciekam kuchnie ogarnąć i kawy sie z mężulem napić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, mialam pisac do tuethe ale mi cala kase zzarlo wczoraj... nadal mam te same bole, nie dostalam lekow, ktg niby ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×