Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej dziewczyny zaraz was nadrobie kurcze prawie 10 stron !!!!! wczoraj nie miałam czasu na nic bo dopadło mmnie cos i mama umyła mi okno w pokoju małego a ja sobie umyłam mebelki powyciągałam wszystko i wypucowałam a nastepnie poukładałam i posegregowałam ciuszki :) dziś jeszcze musze wyprać firane i lambrekin i wybracować no i poprosze mame aby mi powiesiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na brzuchu też jeszcze nie zauważyłam żadnych rozstępów, ale dupska to wolę nie oglądać:P rozbawiłaś mnie ta wycinanką, oplułam monitor ze śmiechu, u mnie pewnie podobnie:D ja mam domek z tarasem, jadalnia jest połączona z salonem i aneksem kuchennym, to sobie tak myślę, że wózek wystawię na taras i będę go widzieć jak sie przy garach będę miotać:D latem oczywiście, ale co potem? no i wózek sam się nie pobuja, a taki leżaczek z wibracjami to chyba rzeczywiście będzie rewelacyjny. Tylko mojego M. namówić na ajkikolwiek zakup to masakra, bo kiedyś tego nie było i też siedzieci wychowały:( Dla Majki bajery typu mata edukacyjna, krzesełko do karmienia, jeździk- pchacz to właśnie braciak mi kupował:) No i te rzeczy mam. Majkę w foteliku samochodowym stawiałam sobie na tapczanie lub na stole i tez mnie widziała przy jakiejś robocie, ale wtedy mieszkalismy w bloku i małe mieszkanko mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - juz kiedys ogladalam ten film - domyslalam sie ze to Twoj brat ale nie chcialm rozgrzebywac ran...... teraz jak rozmawiamy o tym na forum moge Ci powiedziec ze za kadzym razem jak ogladam ten film lzy same cisna sie do oczu - swiat stracil wspanialego czlowieka- po drugiej stronie musi byc raj skoro ten na gorze zabiera nam samych wspanialych ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niebede wieszala naklejek bo meble mam bardzo strojne : http://www.baggi.com.pl/produkty/wiosna.html fajniejszy efekt bedzie jak M zlozy;p wiesz co kolezanka kupila fisher price uzywany za 30zl i Ala z rok go uzywala wyjatkowo mocny byl jak znajde taki na allegro to ci linka podesle . no ja mam 2 pokojowe mieszaknko wiec pola manewru niemam. czekam az babcia sie wyprowadzi do 2 syna zebym mogla remontowac gore domu rodzicow tam jest ponad 100metrow wiec huhuh swait i ludzie dzialki zero praktycznie bo firma jest w piwnicy dodatkowo i graze wszedzie jako magazyny ale zawsze to razem razniej:) hihihihi a serio na dupce to mam wycinanke ihhi wzorki jak talala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Byłam jeszcze z Blazim na spacerze i w kuchni postawić na obiad: ) Suelen u nas lidl otwarli pare miesięcy temu a tak to po wszystko trzeba było isc na miasto:/ Co do pisania a pozniej kasowania... ja zawsze sobie pisze, potem kopiuje i wklejam :) Andzia no to fakt, tez bym się wkurzyła. On ma etraz z Tobą siedziec a nie po kumplach chodzic:/ spytaj sie Go czy tej torby nie widział! Kikikiki ja rozumie czasem coś takiego dziecku dac ale prince polo na sniadanie? lol! Manika zobaczyłam filmik... naprawde szkoda Twojego Brata ale na zawsze będzie w Waszej pamięci! aż się popłakałam... a Jego Żona, szkoda dziewczyny ale napewno jest z Niego dumna. Ilosia całuski dla brzusia;):) bardzo podoba mi się ten leżaczek! a kolor pokoju taki fajny, delikatny:) Dziewczyny nie przejmujcie się wycinankami na dupci, też mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloosiu, no strojne te mebelki, ale bierzesz taki kolorek seledynowy, to one chyba się zleją z kolorkiem ścian. Zresztą poczekam na zdjęcia kompletnego pokoiku jak już bedą mebelki :) wtedy będzie dopiero efekt widoczny:) puszku, to już nie jest rozdrapywanie ran, one mają już grubą bliznę, człowiek musi sie pogodzić, bo inaczej by zwariował. Dla mnie i dla rodziny to jest i będzie strata nie do odrobienia. Tylko że potrafię już wspominac go tak na wesolo i ciepło. Na you tube jest 5 filmików mojego autorstwa, z pogrzebu, z misji w Iraku, z misji w afganie i taki prywatnie, w rodzinie. Lubię robic prezentacje ze zdjęć i filmów, obiecałam mu kiedys że mu porobię z misji, więc teraz zrobiłam jako hołd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na informacje czy szwagier mi kupił leżaczek-bujaczek. Szwagierka jak u Niego w marcu będzie ma przywiesc ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki to ta twoja znajoma daje dziecku wafelka na sniadanie a na drugie czipsy????? o kurcze to niezle.......jak tak mozna, a pozniej rodzice sie dziwia ze dzieci tyja i maja cukrzyce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny ten bujaczek, pokopie jeszcze na allegro:) zainspirowałas mnie na używane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a co robisz na obiad nasza forumowa kuchareczko? chociaz nie wiem czy moge wspominac o jedzeniu i gotowaniu na forum bo jeszcze ktos nam napisze ze forum zeszlo na psy, bo my tylko o jedzeniu i przepisach haha znalazlas kabelek do telefonu? kupilas cos fajnego w Lidlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku dzisiaj nic takiego... dietetyczny obiadek bo wczoraj było spaghetti to dziś ziemniaczki, filet z kurczaka ugotowany a do tego sosik. Jednego dnia jemy tłuściejsze rzeczy a drugiego takie dietetyczne dla dobra M:) Nie znalazłam a Ty?:/ a w lidlu nic takiego nie kupiłam... pomidorki, musli, 2 puszki pepsi i 2 paczki:P tzn Mama mi kupiła bo ja dalej kasy nie dostałam :/ a my jestesmy wieśniary więc i jedzeniu piszemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, a patrzyłaś na pampersy w Lidlu?? kiedyś kupowałam w nim Happy Bella dla Majki, ale nie wiem czy teraz są, bo do Lidla to musze kawał jechac, może nie mam po co sie wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie niezleja bo sciany sa no sporo ciemniejsze od mebli czego niewidac;/ a akcesoria maja byc fioletowe zeby przelamac kolorek troszke:) ja ogulnie lubie takie kolorki wsciekusy mi niepasuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kabelek jest mi tylko po to potrzebny aby wrzucić zdjecie z brzuchem na telefon bo chce potem M je wysłać,zeby sobie mnie oglądał jak będzie miał chwile spokoju w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nawet nie pomyślałam,zeby popatrzec... ale głupol ze mnie! Mama poszła na chemie a ja juz do kasy zeby długo potem w kolejce nie stac bo strasznie duszno mi było... Wiesz co? może jutro się przejde i zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiu, jak to poustawaisz to koniecznie wrzuć fotke:) masz podobny gust jak moja siostra, tylko ona szaleje w fioletach w córkeczki pokoju, teraz właśnie urządza jej pokoil w nowym mieszkanku, to bym jej pokazała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, to przy okazji zerknij, nie fatyguj się specjalnie:D aż tak nie pili mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko nie mam:) 10 minut spacerkiem. Jak będzie mi się chciało to jutro pójde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 1. nivea zel do kapieli ale kupie jeszcze mydelko 2. nivea krem na kazda pogode 3. nivea balsam 4. sudocrem to tak w skrocie:) lece bo zawrot glowy dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasuwam po córcie do przedszkola, potem puszczę pranie i zaś wracam do kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam powycierać podłoge ale mi się nie chce:P za pół h M kończy prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez koncze za poł godz. Jakoś zleciało choć spać mi sie chce już strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam sobie tvn24 i szukam dalej tego kabalka. To jest niemożliwe,ze go nigdzie nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tuethe widzę że rozmawiałaś z M czy opłaca się ten wyjazd :) Moja teściowa też zawsze się wścieka jak ja mam inne zdanie niż ona :-P Ilosiaaa super ten leżaczek też chciałam taki ale kupiłam fisher używany i czekam bo ma przyjść jakoś na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dzisiaj rano o tym gadaliśmy. Wole te 100 wydać na coś innego niż na paliwo:) hihi Jak ząbek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a M mi powiedział,że nie chce narazie obiadu bo zamówili sobie w pracy jedzonko... wzioł naleśniki ze szpinakiem ale średnio mu smakowały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjedlismy obiadek, R zaraz do pracy idzie, Tuethe nie znalazlam kabelka....kurcze ale ciezko mi chodzic, mam wrazenie ze male mi wypadna dolem, a tak mnie dzsiaj kopia ze hoho. znajomi maja wpasc do nas w sobote i R stwierdzil ze on juz nie bedzie pil alkoholu.....zeby byc w gotowosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×