Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie można było raz napisać reklamy. TYSIU może połóż się, nóżki lekko do góry i odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam pod prysznicem nie mam wanny za mala lazienka.zastanawialam sie dlaczego zawsze tak zimno w lazience i mialam wrazenie ze przez odpowietrznik wieje bo ciagnie strasznie ale juz wiem -tatus zakrecil kaloryfer w lazience .zimny kaloryfer ciagnie z wywietrznika fajnie ciekawe gdzie malego bede kapac? ale jeszcze umie sie ogolic co nieco widze:D nadolnej powiece mi sie zrobila jakas chrostka jakby kaszak i boli jakby mi sie mial liszaj zrobic.mezus zlikwiduje rano jak wroci z pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakgdyby kuje mnie i mam strasznie twardy brzuch az mi to przeszkadza......kurde mam nadzieje ze to nic powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia a nie masz luteiny dopochwowej.ja dostalam od gina ijak mi twardnie do aplikuje i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może weź no spe i połóź sie spać? lekarz mi mówił ze jak bede czuła jakieś skurcze twardnienie brzucha i nie bedzie mijało to no spe mam wziąść tylko nie żeby nie za czesto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo masz poprostu skurcze braxtona -hicksa jak twardnieje i puszcza to ok ale jak nie puszcza to nie dobrze .ja znikam sie polozyc za duzo emocji dzisiaj.dobranoc moje robaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak literki przestawiam ale leże z laptopem :P ide sie wyprysznicować i spać dobranoc ... Wy też sie nie przemęczajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mnie juz ta reklama tez wkurza. Co pare dni to wklejaja:/ Tysia mnei tez dzis kłuje ale brzuch mi nie twardnieje... tyle dobrze ale i tak sie boje. DObrze,ze jutro kontrola. pies szczesliwy a mi sie juz w ogole nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, Sonka dobranoc;) dziewczyny zdjecie rozkrojonego torta wkleje jutro, nie chce mi sie teraz z tym bawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo tego twardego brzucha i tego kucia to mala sie strasznie rusza czy moze byc z nia cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że nie ale najlepiej bedzie jak jutro zadzwonisz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ale ide zrobic skok na lodowke ;-) jesli chodzi o klocia w brzuchu to chyba jest to normalne, macica sie rozciaga, skurcze tez sa ok ale jak nie trwaja dlugo, ja mialam pare dni z twardym brzuchem ale to bylo od niewyprozniania sie, tak mi sie wydaje, moj brzuch ze sie tak wyraze juz nie miescil wszystkiego.....jesli nie plamisz i nie sa to bolesne skurcze to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz mi troche przeszlo nie mam takiego twardego....ide sie myc i spac bo cos glow mnie cmi...papa do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czasem wlasnie bolesne skórcze. Byle do jutra... M z Bracikiem sie schlali i juz smiesznie gadaja... a jeszcze troche w flasce maja... Puszek co znalazlas w lodowce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę rano wstać iść zrobić badania moczu jeszcze raz, nie powiem żeby mi się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledzie i kielbase hmnnnn jakies dziwne polaczenie i docisne babka ktora dzisiaj upieklam ;-) a tamta co pieklam to zjadlam sama bo w niej byla gorzka czekolada a moj nie lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to poszalałas z tym połączeniem:P a szczegolnie z dodatkiem babki:P Suelen niestety jak trzeba zrobic to nie ma,że się nie chce.. ja jak myśle,ze musze jutro isc do gina od niego do pracy a z pracy do domu to mi się odechciewa... jak wejde do domu to się chyba juz nei rusze. Mam coraz mniej siły. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pochłonęłam paczkę koreczków śledziowych i jakie one były pyszne :) TUETHE mam tak samo, zaczynam się czuć coraz bardziej niepełnosprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wyczyn to zrobic obiad i musze wtedy odpoczac, tez sie tak mecze, a to dopiero 7 miesiac ;-), dzisiaj prasowalam 1 godzine i padlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za miesiąc będzie się turlać bo sama nie dam rady, a nasz szafkach poprzylepiam karteczki co tu jest bo ostatnio mój efekt haribo się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ty i te haribo;) coś mi sie wydaje,że jeszcze cos na święta Mamie pomoge a potem to już ze mnie pożytku nie będzie... Mam Wam wieśniary napisać,ze mój kochany M się najebał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... powiedz, że mu troszkę zazdrościmy ;) napiłabym się winka... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen M przeczytał,ze napisałaś "haribo" i powiedział z usmiechem " a ja też dzisiaj dostałem haribo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobiłyśmy do strony 400 :) to tak dla twojego M na urodziny :) jeszcze sie załapałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×