Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ilosiaaa to duże zakupy zrobił :) Mojego i tuethe męża pewnie by baby zgniotły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała,że jedzie do Łodzi a potem jak sie uda to do lekarki i cisza... Pojechałabym na jakieś zakupy a nie mam pieniędzy:( ahhh! zjadłam zupe, pierogi i jestem głodna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie gardło ale nie wiem ( haribo )czy my możemy jakieś tabletki do ssania wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie przydaje na cos;p a nie tylko zrobic bobasa i koniec;p hihi musi dawac sobie rade bo jak pojde do szkoly to kto mu bedzie pomagal;p a straszył mnie gnojek ;p wczoraj ze wozek kupil;p XA a ja mu na to ze go palne w leb;p bo juz go niechce tylko XQ SMIAL SIE ze mi dogodzic to ciezko jest i ze nigdy niebylam tak niezdecydowana jak teraz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek tez mam na coś takiego smaka ale mam lenia... mi ta babka chyba nie wyszła z tego co pamiętam:P Gula mój by się nie dał zgnieść bo odrazu by je zbeształ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tuethe, jak Tobie nie wyszła to ja nie ryzykuje :) szukam dalej przepisu, chyba że macie jakiś sprawdzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mi lekarka powiedziała,ze nie mozna zadnych tabletek do ssania i przepisała mi bioparox-reklamuja to teraz- jest ochydne fuj! i musze 4 razy dziennie psikac sobie tym do buzi Ilosia powinien wiedzieć,że baby są wybredne a w ciaży jeszcze bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek sprobuj:) ja coś wtedy poknociłam:P robiłam babke z innego przepisu ale głupia nie zapisałam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to nie jesteś sama ja też kiepsko w tym miesiącu z kasą :( I mój M poinformował mnie że chyba będzie pracował tylko do końca miesiąca bo niby kryzys i umowy dalej nie będą podpisywali, ale to ponoć w przyszłym tygodniu mają podjąć decyzje co dalej ,więc kiepsko to widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioparox , to antybiotyk działający miejscowo, chyba jeden z najbezpieczniejszych w ciąży , no i dobry , ale ohydny ale na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja kupowalam babke CYTRYNIAK 8zl za kg w sklepie i jest pyszna:))) a nie pieklam nigdy zawsze tylko zebre:) cholera glowa mnie cos boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula będzie dobrze!! Basilek strasznie ochydny! za pierwszym razem prawie zwymiotowałam:P a drogie te cholersto:/ szukam przepisu na babke ktora upiekłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę ....a raczej tak chcę myśleć czyli pozytywnie . Muszę was teraz opuścić bo córa ma jakiś rysunek zrobić na kompie i przesłać pani więc do zobaczenia później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacobs a moglabys porobic zdjecia wozeczka :) bardzo cie prosze akurat tego energy nie bylo na sklepie a chcialam zobaczyc jak na zywo wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula chce potem ten rysunek zobaczyc:P Basilek zrobilas mi smaka na ciasto! klaps w dupke bo mi się nie chce piec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, przepraszam :) po prostu mi się zachciało a dodatkowo jutro jedziemy do znajomych to może bym wzięła za sobą (zdziwią sie bo wiedzą że ja nie piekę :) tylko mam kilka pytań - może głupich :) 1) ile to jest 250g ? czy to szkalnka ? 2) czy masło roślinne to np margaryna Kasia ? 3) czy dla tego przepisu (co podałm linka) można użyć innej formy bo ja nie mam takiej z dziurką i chciałabym w takiej podłużnej prostokątnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja formy uzywam zawsze takiej jaka mam;p i Kasi do pieczenia a 125gram hmmmm niewiem bo ja mam miarke:) kasia zdecydowalas sie juz na model???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czyżbys basiek miała problemy takie z miarą jak ja? czy tylko ja jestem taka genialna ze jak ostatnio byłam w warzywnym i pani zapytała ile chce pieczarek to powiedziałam ze 330 gram :P teraz już wiem że 330 gram to 3 kilo i 30 gram :P ale z miarami to ja mam duży problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanki sa różnej wielkości ale przeważnie 250:)odmierz sobie najlepiej na wadze:) Masło roslinne to masło roslinne a margaryna kasia to margaryna kasia ale myśle,że nic się nie stanie ale poczytaj komentarze, może ktos o to spytał:) a jaka blaszka to bez znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa gratuluje meża Moj to nawet polowy rzeczy by nie kupil z tego bo nie wie ze to potrzebne. Jakbym sie tak go zapytała na co sa wkładki laktacyjne to by nie wiedział. Dziewczyny a mozna maślanke pić. Bo miałam taka ochote i z dwa kubki wypiłam a poźniej czytam na opakowaniu że żywe kultury bakteri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslanke mozna z tego co wiem ja pije actimel codziennie wiec tez;p przekaze mezowi to w piorka obrosnie:) złoty dzieciak moj butelki TT ktore mam sterylizator i cala reszte sam kupil ja bladego pojecia niemialam o tej firmie i ze to takie potem tylko sie naumialam na ten temat:) korci mnie paczki z meblami rozkrecic ale maz mi łeb urwie;p jak to rusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jeszcze zajrzeć do starej księżki kucharkiej , kurcze zła jestem na siebie że tak sie napaliłam na to pieczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka nie mam pojęcia ale pewnie mozna... Basilek ja już wiem co zle zrobiłam:) nie właczyłam grzałki od dołu i mi się dół wlaśnie nie chciał dopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek poczytałam komentarze... ta dziewczyna napsiała,że może być margaryna kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, dzięki :) w książce znalazłam że szklanka 250ml to ok 170 g mąki :) czyli wychodziłoby 1,5 szkalnki :) nie wiem jeszcze jaka temp w piekarniku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu oczywiscie zrobie ci zdjecia wozeczka ale dopiero jutro je wysle bo nie mam apataru a moj M dopiero dzisiaj w nocy wroci. Z reszta kolorki w dzien inaczej wygladaja wiec jutro do poludnia wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×