Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziękuje za link do podusi.Musze jutro zamówić(dziś już wyczerpałąm limit na koncie :-) )Nie potrafię nawet 20 min siedzieć,z leżeniem duży problem......ach jeszcze tyko 77dni.Dam radę.Chciałąm się wyspać na zapas. MURZYNEK takie duże zakupy u jednego sprzedawcy są bardziej ekonomiczne, Tą listę dostałąś ze szpitala,czy sama stworzyłaś? Wyobraziłam sobie jak Murzynek sapiąc idzie do auta,a za Nią Mąż z 4 torbami....... :-) :-) ale teraz chyba wszędzie tak jest.Dla Jaśka nie musiałam mieć zupełnie nic.Ubranka przywieżli mi dopiero na wyjście,koszul dla siebie nie mogłam mieć,szlafroka też. Był taki zwyczj ze przy wypisie rodzice mogli a nie musieli zostawić np.paczke pieluszek i chusteczek.Nie wolno było wnieśc swoich na oddział.Mmo to miałam na start 2 duże torby.A że leżałam tydzień przed porodem to jeszcze więcej się nazbierało. Teraz jak bedę u lekarza to zapytam o listę potrzebnych rzeczy,tym bardziej że to inny szpital i czasy też inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśka nie kazali pieluszkować podwójnie,do czasu badania bioderek.Po badaniu było ok,więc nigdy nie miał podwójnej pieluchy. Duże paczki pieluszek kupię w następnej turze,czyli po sprawdzeniu czy Małemu bedą pasowały.Faktycznie duża różnica w cenie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam opinie... tak to niestety jest że zawsze są zdania podzielone... przeważnie ma sie złą opinie jeśli z ciążą jest coś nie tak ( tak mi sie wydaje) mi zalezy aby rodzić na łubinowej bo w moim mieście słyszałam same złe opinie o szpitalu nawet znieczulenie cieżko dostac bo mają za malo anastezjologów ;/ wiec odpada... musiałam poszukać innego szpitala... wybralam łubinową bo fryzjerka do ktorej chodze rodziła tam 3 lata temu córeczke i jest z tego szpitala bardzo zadowolona i mówiła ze poleca go swoim klientkom i tylko jednak była niezadowolona .... słyszalam że w sosnowcu dziś otwierają nowy lub odnowiony oddział położnniczy ale z racji tego ze jest świeżo otwarty nie mam u kogo zaczerpnąć opini ... a na kożyśc łubinowej jeszcze przemawia to ze mają 2 osobowe sali a nie jak to przeważnie jest pięciososobowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie właśnie tez przeraża ta lista ... mojemu M mowilam, że ja to chyba bede musiala sie wprowadzić do szpitala bo tyle tego jest ale mam taką nadzieje że to tylko tak wygląda a jak zaczne pakowac to ze dużo miejsca nie zajmie :) a liste sporządziłam sama :D no ale co ? myślicie że coś jeszcze trzeba dopisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem warunki tam sa napewno luksusowe widzialam na zdj na stronie :) ja jednak odpoczatku chodze do lekarza ktory pracuje na ligocie a bardzo chce zeby to on odbieral porod :) pomimo tego ze o tym szpitalu klinicznym tez sa rozne opinie jedni zachwalaja a inni krytykuja nigdy nie znajdzie sie takiego idealnego zeby wszystkim pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zauważyć że dzis jakoś "cienko" produkujecie sie ... czasami to nie moge za wami nadążyć .... tak sie rozpisujecie że nie daje radu wszystkiego przeczytrac bo oczy mnie bolą a dzisiaj jakieś ogólno zbiorowe l4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez potem kupie pieluszki wieksze jak sprawdze firme na allegro widzialam promocje 3 paki np it a ja pieke goferki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem zrobić gofrów na tym teflonowym sprzęcie to takie miękkie się robią,kiedyś moja sąsiadka miałą taką bardzo starą piekielnie ciężką gofrownice żeliwną.Na niej to z kazdego przepisu były chrupiące mmmmmmmmmmmnnnniam. no to ide po mandarynkę chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam testowany:) 2 SZKLANKI MLEKA 2SZKLANKI MĄKI 50GR CUKRU SZCZYPTA CUKRU WANILIOWEGO SZCZYPTA SOLI 50ML OLEJU ŁYŻECZKA PROSZKU DO PIECZENIA jajka z cukrem utrzeć mixerem porzadnie na ladny puszek potem dodawac do tego sól,cukier waniliowy ,olej i dalej mixowac potem mleko i na koncu make i wszystko porzadnie zmixowac. bardzo lubie gofry cynamonowe wiec pieke dla M zwykle a potem do ciasta sypie łyzke cynamonu ilosc zalerzna od tego jak kto lubi intensywny zapach i smak zazwyczaj sypie łyzke stolowa plaska. gofrownice od czasu do czasu zwilzyc olejem (zwykly papier kuchenny zamoczyc w oleju i delikatnie przecierac gofrownice) wazne zeby porzadnie rozgrzac ja ;p smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sa takie puszyste lekko chrupiace z wierzchu ale puszyste nie szmaty;p to zalerzy od gofrownicy ja mam taka 2000wat ;p mama moja ma 700 i sa szmaty;/ bo gofrownica kiepsko nagrzana pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.... tak sie napaliłam na te gofry a tu okazało sie że bitej śmietany już nie ma... ;( a do sklepu to nie chce mi sie ... ale przepis sobiee przepisze i w najbliższym czasie wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem ci ze te z cynamonem sa bardzo chrupiace;p chyba ten cynaomn tak dziala;p ja mam nawilzacz ale rozne opinie słyszalam;/ moj tata kiedys uzywal wiec mam wsumie nowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, nawilzacza nie mam i raczej nie kupię - jakby co wieszam pranie na kaloryfer , albo po prostu go przykręcam żeby nie grzał co do Wieczorka z łubinowej - to ma różne opinie, to prawda że używa języka medycznego ale jeszcze nigdy nie odmówił wyjaśnienia jak się powiedziało że się nie rozumie, do tego jest trochę "chłody" i "rzeczowy" rzadko żartuje , ale mnie to właśnie odpowiada z tego co wiem to przyjmuje tylko na łubinowej - bo to jego szpital (pamiętam jak go budował :) ) wizyta niestety 200zł ale usg zawsze, nawet jak nie byłam w ciąży to zawsze usg dopochwowe było. Przy badaniu bardzo delikatny :P ja chodze do niego od 8 lat , prowadził też moją pierwszą ciąże i było ok natomiast u Ślęczki nigdy nie byłam , ale ma bardzo dobre opinie, jest podobno bardziej przyjacielski i ciepły :) oni przyjmują na łubinowej, ale są jeszcze lekarze współpracujący np babka dr Dynia czy facet dr Koza i wiem że niektóre dziewczyny tak robią że idą do nich prywatnie - przyjmują gdzie indziej ( tańsza wizyta ) a potem rodzą na łubinowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek bardzo długa ta lista do szpitala...Ja sie ciuchami, w ktorych wyjde nie przejmuje bo wiem,że M wezmie mi ciuszki:) Dziewczyny nie denerwujcie sie z tymi pieluszkami... I losia napewno zrobie gofry ale nie dzis bo bym musiala zrobic tort a mi sie nie chce:P I po dentyscie... stwierdzil,ze nic nie widzi w zebach,ktore mnie bola. Powiedzial,ze mam zrobic przeswietlenie ale ze ejstem w ciazy to lepiej,zebym poczekała do porodu i zrobił mi zeba, w ktorym znalazl dziurke. M upil mi takie krem do tortow w tytce,zebym sie meczyc nie musiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten twoj tort kochana to juz jem... ajjj dzis mam dzien jedzenia własnie sie gotuja pierogi z kapusta grzybami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się co dziś z masy ulepić:P Czy te pszczółki czy coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywa mam nadzieje:) uuu ze ci sie chce lepic ale pszczolki byly super :) ja musze sie nauczyc torty piec moj m ma 23urodziny;p moze prezenta mu zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ja tez sie dopiero ucze piec ale mysle,ze M bedzie ze mnie dumny,ze sama tort dla Niego upiekłam niż zamówiłam jak zawsze. Takie straszne to nie jest, zamiast tego lukru, możesz poprostu przełożyć biszkopty kremem, boki posmarowane posypac orzechami badz kokosem a na góre dac owoce i zalac galaretka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana łatwo Ci mowic ihhi dla mnie to czarna magia;p ale mysle ze sie od ciebie naucze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na biszkopt znalazlam bardzo fajny. Robie mały torcik z 3 warstwami biszkoptu, kazdy pieke 17 minut;) Krem w tytki mam juz prawie gotowy, teraz tylko ten lukier:P z tym są jaja;) w ogole mój M pod dentysta zatrzasł sobie kluczyki w aucie, hehehe. Dzwonil do mojego Bracika,zeby przywiozl mu "sprzet" do otwarcia auta. Potem parkujac przed domem rabnal w dupe swojego starego auta,ktorym jezdzi drugi bracik. Ten ma dzisiaj chyba zły dzien do samochodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawte nie. Smiał się sam z siebie;) Teraz gra a ja siedze w kuchni:P Mama upiera mi masło, haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niezle ale dobrze ze sam z siebie potrafi sie smiac;p cos tu pusto dzis zaloze sie ze jak pojde lerzakowac to sie wszyscy zjawia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×