Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MURZYNKU masz rację, zabrzmiało to tak jakby znowu katar złapała, ale mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie,nie szukałam czy mam racje i się nie myliłam.. Karinat co tym razem planujecie zrobic? Mam nadzieje,ze nie to co ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... mm nadzieję, że już nie, raz staram się usprawiedliwić, ale drugi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane spijcie dobrze:***** ja kurde zakuwam angielski;((( mama ma noge zwichnieta bardzo mocno ale nie zlamana mimo wszystko w gipsie na 3 tygodnie;(( wiec jutro jade do nich spac z moim M zeby pomagac extra a w weekend 6 egzamonów;/ polegne ;(( Tuethe dobrze myslisz Karinat to ta osobka mam nadzieje ze teraz donosisz ciaze i wszystko bedzie ok. BODY CUDNE!!!! ja chce kupic te baby ono termometr ale tylko do uszka wkladany te na podczerwien słyszalam ze niefajne. czapeczki na łebedynke niusi mam po kapieli i bede zakladac chyba ze mala sie zbuntuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tak samo.. drugi raz to... wole sie nie wypowiadac. M juz spi od pol godziny, jak nigdy. Dzisiaj Boroczek był zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tak samo.. drugi raz to... wole sie nie wypowiadac. M juz spi od pol godziny, jak nigdy. Dzisiaj Boroczek był zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się chrzani:/ Ilosia dobrze,ze pomozecie Mamie. Teraz bedzie Was potrzebowac. Poradzisz sobie z egzaminami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę że u ciebie tuethe to haribo nie takie zaawansowane ;-))) to draństwo że takie w ogóle zachodzą, tfu ilosia, dobrze że tylko zwichnięcie, pouczysz się u mamy, złamania długopisu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
Cieszę się:) i boję się :) i cieszę się:) i jestem w szoku. znów. ale pozytywnym. Zbyt wiele nauczyło mnie tamto wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
teraz to do ginekologa potwierdzić czy wszytsko jest dobrze i po kwas do apteki. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU tam jest tak ze trzeba isć na kilka wizyt ( raz pani powiedziała ze minimum 3 a inna że tylko jedną - każda wizyta 200 zł )i dostać skierowanie ("pozwolenie") na rodzenie tam . poród jest bezplatny bo maja podpisaną umowe z nfz ale znieczulenie kosztuje 500 zł 10 zl ubranko dla tatusia-obowiażkowe 50 zl wizyta u anastezjologa tuz przed porodem chyba tyle , z tym że maja ładnie i czysto sale 2 osobowe można wykupić sale vip za 500zł jednak nie mają dobrze rozwinietego oddzialu dla noworodków mają jakieś tam inkubatory ale przy poważniejszych komplikacjach przewożą do szpitala który jest nie daleko i ma sprzet no i co bardzo ważne położne sa miłe i pomocne ( ponoś w wieksząści- info z forum)osobiście znam jedna osobe ktora tam rodziła i poleca wszystkim bo jest bardzo zadwolona i potwierdza ze panie były na każde zawolanie i bardzo pomagaly np podczas pierwchyk karmień tu masz forum łubinowej poczytaj sobie jesli chcesz :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3443705 aha dr rożnowski nie pracuje tam a Ty do jakiego lekarza chodzisz? dobranoc już lece myć sie i lulu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINAT rozumiem, że ta ciążą będzie do końca i rozwiążę się porodem-dzidziusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA myślę że laktacid,bardzo mi odpowiada.Chociaz słysze że najlepsze jest szare mydło bo nie piecze .Pewnie zabiorę oba PUSZEK jutro będzie nowy,lepszy dzień :-) TUETHE pokażę to wskazanie ginowii zobaczymy co dalej KIKIKIK to wskazanie z powodu dyskopatii L-S . W takim razie Wróżka Zębuszka musi Natalke odwiedzić :-) JUS FONIA w pierwszej ciązy stan przedrzucawkowy,zakończony szybką cc,teraz jestem pod szczególna opieką gin.Na ostatniej wizycie gin stwierdził że jest wszystko super i bedziemy próbowac rodzić dołem(SN)Prosił jeszcze o konsultacje ortopedyczną z powodu dyskopatii(pod koniec sierpnia trafiłam do szpitala z wypadniętym dyskiem) Nie mam żadnej dokumentacji,zdjęć,rezonansu itp bo juz byłam w ciązy.Mam tylko wypis ze szpitala.Ortopeda dzisiaj wypisał mi wskazanie do CC Juz pisałam że pierwsza cesarka to był koszmar.Z drugiej strony jak Maluch bedzie ważył powyżej 4kg,a u nas nie można poprosic o znieczulenie do porodu,to może lepsze cc? (juz sama nie wiem,będzie co ma być_ SUELEN Babskieżelazko "-) a może macie w domu męski odkurzacz,albo mop? ;-) Zamienimy się.Ja mam czarno-szare zelmera,ale za to 2400W FONIA to mnie zaskoczyłaś,bo poprosiłam w aptece o coś dla noworodka. KARINAT Swiadome macierzyństwo,prawda? Wiedziałam że kiedyś nastąpi taki moment w Twoim życiu.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki no a jasne bede sie uczyla ale haribo dziala u mnie mega silnie ... kiepsko mi nauka wchodzi trudno co bedzie to bedzie. Karinat zycze zdrowego i pięknego dziecka i oby wszystko bylo dobrze z bobasem oraz aby sytuacja życiowa tym razem byla inna,i wszystko potoczylo sie dobrze, a Tatuś dziecka cieszy sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
Suelen - > zakończy się porodem:) Mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze, że dziecko zdrowe, że ... że.... Jakie to absurdalne. Tamto nie było planowana, a jednak podjęłam tak tragiczną, złą decyzję. To - nieplanowane - a jednak od samego początku poczułam, że jest DOBRZE. Głupia byłam.Oj nawet bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
Tata się cieszy.:) Przy tamtym też się cieszył, tylko ja byłam jak zwykle "mądzrejsza";/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINAT nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, zobaczysz ile taki maluszek daje radości już w brzuszku, przy pierwszym kopniaczku, aż człowiekowi łzy w oczach stają. MARCÓWECZKO odkurzacz uważa,chyba za męski, bo odkurza (szaro-czarny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinat
:):):):):):):) życie jest jednak piękne... I pomyśleć, że pisząc tu na początku, kilka ładnych miesięcy temu czułam straszny strach, żal, przerażenie, szok. A dziś? Co tak naprawdę się zmieniło? Z materialnej strony?Nic . A jednak jest radość. życie pisze przeróżne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinat ulżyło mi jak to teraz przeczytałam. Ciesze sie. Uważaj na siebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na chwilę ;-) ja też marcówka widzę że nadrobiłaś ;-) wiem że to z dyskopatią związane bo już kiedyś o tym rozmawiałyśmy i dlatego sama nie wiem, po wizycie u ortopedy jsk mi wyjdzie cc to będzie jazda.A ja mam dokumentację a raczej notkę od ortopedy z 2005 roku o wypadnięciu dysku, także zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinat,szczęście w nieszczęściu że zaszłaś bo niestety niektóre po takim zabiegu nie mają następnej szansy,także trzymam kciuki oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a bolą Was piersi tzn bardziej sutki? bo mnie bolą i jestem ciekawa czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe tez tak mam ze mnie sutki bola....i to strasznie czasmi....a tez macie takie wklesle wokol pepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze Karinat :) bedzie dobrze mnie bola bardzo i sa takie ciemne fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - może zaczyna się mleko produkować:) mnie też ostatnio zaczeły boleć (od kilku dni) mam termin na koniec marca lub początek kwietnia... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wklęsłe przy pępku. Wczoraj nawet dotknąc się nie mogłam przy pepku bo mnie to bolało. Hmm.. a sutki tez mam ciemniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan witaj. Napisz cos wiecej o sobie:) Tysia ja kupie jak będę musiała. Siare mam od dawna więc to chyba nie to... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×