Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen ja też nie lubię prasować, do tego stopnia że nic jeszcze z prasowania dla dziecka nie ruszyłam ;-))) ja też marcówka dzięki za odpowiedź wiem że jest duża różnica w cenie ale doczytałam że emolium można od 1 miesiąca, czy nie patrzeć na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie dziewczyny! wiecie,ze po kąpieli nie zakłada się bobaskowi czapeczki? wszyscy mi mowili,ze trzeba zakladac a polozna powiedziała,ze nie. Po kąpieli zakłada się koszulke i kaftanik no i pampersa ale nie czapeczke. Betty spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem z innego topiku, ale też mam termin na marzec i jakos tak zajrzałam. Suelen my wahamy sie między imieniem Nataniel a Gabriel :) Powiedzcie dziewczyny ile wam przybyło kg? Wiem za każda ciąża jest inna, ale ja zawsze szczupła przed ciąża 55 kg w porywach 57 a teraz chyba koło 70 :-o Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeu ja przytyłam jak narazie 10 kg. Zapraszamy do siebie jesli rodzisz w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie bardzpo podobały te bodziaki :D niestety mam duzo bodów ale bardzo mało pajacyków i sweterków kaftaników czy spodenek;/ musze nadrobić zaległości pod koniec stycznia jade do krakowa na badanie 4d i planujemy jechać do galeri krakowskiej do smyka na wieksze zakupy z ciuszków bo na allegro mało pajacyków/śpioszków mi sie podoba dziś dokupiłam jeszcze te : http://allegro.pl/mothercare-nowe-spioszki-spiochy-pajacyk-62-cm-i1391483627.html ale już nic wiecej mi sie nie podobało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPEU obydwa śliczne imiona, ale Natanielek ładniej :D Ja mam 7,5 kg na plusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, jak dam radę to będę pisać, ale nie znam wszystkich stąd i ciężko będzie sie połapać. Napewno zawsze coś sie dowiem więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to przegrzeje dziecko... Kurna i czego tu słuchac? kazda szkoła co innego mówi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyscie nową reklame wedla? normalnie mnie rozwaliła. Surykatki czy co to było tanczyły tak jak ten ostatni taniec w dirty dancing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest bardziej za Natanielem bo znaczy "dar od Boga", mi sie podoba, Gabrys sie łatwiej wypowiada. Zobaczymy jeszcze. Bo w sumie miała być dziewczynka u nas, długa historia, a wyskoczył chłopiec :) Kurcze ja nie wiem czemu mi tak kg idą, może pod koniec to już nie będę szła do góry, w sumie jem nawet bym powiedziała za mało, bo nie mogę dużo. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podoba mi sie bardzo ta reklama tym bardziej ze mój M oświadczył mi sie przy tej piosence :) no i mój psiak ma na imię WEDEL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek śliczne te pajacyki Hopeu witaj, ja przytyłam około 18 kg ;-))) nie trzeba znać wszystkich żeby móc się wygadać albo udzielić na jakiś temat tuethe, ja czapeczki kupiłam i będę zakładać po kąpieli, a pamiętam moje ciepłolubne dziecię jak co chwila czkawki dostawał. Także jak chcesz ale na wrazie co miej. Zawsze jak zobaczysz ze się spociło to zdejmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się podoba i śmieję się jak głupia, dzieciaki mnie non stop wołają na nią bo widzą jaką uciechę mam z tego ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinat
Jestem w ciąży! Znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeu nie martw się kilogramami;) Murzynek ja uwielbiam tą piosenke i ten taniec- chciałabym się go nauczyc ale nie umie się tak wyginać:P śmiesznie to wyladało, tanczące surykatki:P czego to już nie wymyślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja chodze do dr rożnowskiego prywatnie ale on jak robi mi usg to nic nie komentuje i mało co wiem pozatym ja chodze do niego w środku tyodnia i mój M nie moze być ze mną i zależy mi zeby miał okazje być na takim usg ( był do tej pory tylko raz) a tam w krakowie to usg trwa 40 min lekarz wszystko mówi i pokazuje i jest usg 4d i dostaje dokumentacje i zdjęcia i filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeu nie martw się kilogramami;) Murzynek ja uwielbiam tą piosenke i ten taniec- chciałabym się go nauczyc ale nie umie się tak wyginać:P śmiesznie to wyladało, tanczące surykatki:P czego to już nie wymyślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ja mam czapeczki kupione.. napisalam tylko co położna powiedziała. Karinat czy dobrze myśle,że na początku tu bylas ale postanowiliscie cos zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty murzynku gdzie w ogole rodzisz bo chyba kiedys pisalas ale nie pamietam..na lubinowej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to dobrze że masz, i przymykaj trochę oko na to co ci mówią, sama będziesz potem wiedziała ;-)) Karinat gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINAT super, bardzo się cieszę i gratuluję!! życzę spokojnej ciąży Wreszcie skończyłam prasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinat Twój wpis nie brzmi jak bys sie cieszyła... tak czy inaczej gratuluje !!!! dobranoc brzuchatki i dzieciaczki :* do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale doktor roznowski tam pracuje? czy mozna bezplatnie rodzic tam nawet jak sie nie chodzi do lekarza pracujacego w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×