Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość Celine Dionn
Pozdraiwam ,,Murzynke,, i ,,Ja tez marcowke,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN-Jak dla mnie tak :) rozmar prawie idealny...a miseczna nawed ciut większa mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh spoko :D ładny tylko nie działa no co:D:D no i że ktos ma dysleksje to juz inna sprawa:) Kiedys bylismy z M w Zakopanym i tam na sklepie Big Star była kartka " potrzebujemu żywych osób do pracy":D:D wiadomo że pewnie energicznych ale sie usmialiśmy że fajnie wiedzieć że jak umrzemy to nie mamy szans na pracę w BIg Star:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murznku a czy porownywalas ceny kosmetykow nivea z allegro i wsklpie? Jezeli sie oplaca na allegro te kosmetyki to moze tez kupie...Nie chce mi sie zabardzo po sklpach biegac... A moje wyniki na cholestaze sa dobre takze nie pojde do szpitala:-) Tylko jutro mam wizyte u ogolnego lekarza jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzebujemy zywych do pracy" :D:D:D:D trzymam kciuki za magisterke;)... Co myslicie o laktatorze takim zwyklym , najtanszym za 30zl itd....czy bedzie tak samo sciagal pokarm jak np z TT? Czy tak naprawde chodzi o firme czy moze o technike...?....i czy elektryczny lepiej czy zwykly?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co zegarek to podstawa!!!!:D:D:D jestem jestem ja miałam aventa ręczny i był super. teraz nie kupuję dopiero jakby był potrzebny to M do sklepu skoczy:) w końcu to nie średniowiecze :D A tak to nie wiem:) Jedni mówią że taki zwykły też dobry ale np. sąsiadka taki kupiła jak miała nawał pokarmu i go wywaliła bo nie ciągnął więc pewnie różnie i wyjdzie w praktyce:) A co do elektrycznych to ja nie miałam nikt znajomy też nie ale ja bym sie chyba troche czuła jak krówka podłączona do dojarki:D Ale to tylko moje luźne spostrzeżenie:) nie mogę się skupić:D Chyba jednak nie napiszę tego do porodu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celine dion róznież przesyłam pozdrowionka :) mam nadzieje ze u Ciebie sie jakoś ukalda ?! karolina ja porównywalam na aalegro u 3 sprzedawców i u r_p77 było najtaniej a w sklepie to róznie ale mniej wiecej po kilka zlotych drozej tyle że tu jeszcze za przesyłke trzeba zapłacić ale ja kupilam jeszcze u tego sprzedawcy osłonki na szyby do samochodu miarke do mleka w proszku jakieś grzechotki i gryzaczki wiec i tam mi sie to bardziej opłaciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor widze dzis wam dopisuje:D ja wczoraj wstalam ZLA...bez powodu:D wrecz wsciekla:D ...dobrze ze nikogo nie bylo w poblizu:D dzieki za odp;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mój dzień się zaczał nie fajnie awanturą:D:D Ale teraz sie zluzowałam i mam w nosie:) Ja rozumiem że 7 latek zapomina o wielu rzeczach bo mu się wydają nieistotne ale jak mozna jednego dnia "zapomnieć" o 2 bluzach , zabawce i zgubić kaptur od kurtki:/ no to mi się już w moim małym rozumku nie mieści:D co jak co ale musiał go najpierw odpiąć:/ wrrr dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) Ledwo do domu dolazłam.. wole nie myślec co będzie za 2 tyg jak bede musiala isc do gina, potem do pracy i dopiero do domu... chyba będę się turlac:P Jestem jestem kupiłam cos sobie... pączka i soczek:P Dziewczyny macie pozdrowienia od Andzi:) Dostaje kroplówki i tabletki rozkurczowe. Będzie miała robione usg i wtedy okaże się co dalej. Kikikiki mam nadzieje,ze juz głowa nie boli... Ewka powodzenia, dasz rade:) Jestem jestem Ty tez:) Ewka genialny pomysl z tym biznesem! Oby Ci sie udał! Zycze Ci tego z całego serca:) Celin Dion dostaniesz po dupci:P robie sobie godzinna przerwe i ide potem do kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 6 egzaminow w jeden dzien tak sobie wymyślily debilki odemnie z grupy ;/ mendy jedne stare baby co dzieci odchowane i jedyne zmartwienie to czy paznokcie ma zrobione;/ pies je jeb****ł;p dam rade:)) mamuśka moja stęka i kwęka ale kuśtyka i wysyła nas do domku żebys my niespali u niej mam zrobic tylko zakupki a jutro mojemu M dac obiadek dla niego i mojego taty bo stwierdziła ze tatus mnie zameczy:) i ma racje cały dzien skacze kolo niego a to ciacho a to kawa bo biedak niewie co ma w domu;p a tak mama mowi ze go przemusztruje;p hihihihi wiec ok ja bede miała cisze do nauki:) CELINE DION hiihih co u Ciebie jak sytuacja trzymaj sie ciepło!!:) mam nadzieje że z Andzia tez wszystko jest oki:) ja wczoraj tez sie dowiedziałam ze moja znajoma w 3miesiacu jest hihi super (po poronieniu) wiec szczescie ogromne:) ja Karinat tez nie popieram ale jak widac zycie nam układa rozne drogi.... wazne ze teraz sie cieszy i bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE pozdrów serdecznie ANDZIĘ od nas!! właśnie zastanawiam sie co mam kupić w tym miesiącu dla siebie i dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem jestem ja bede kupowac najzwyklejszy laktator, juz sobie uptrzylam na allegro taki za 30zl http://allegro.pl/laktator-akuku-butelka-i-smoczek-0-bpa-i1387837653.html bo ostatnio bylam w sklepie pytac o cene laktatora TT a byla mila sprzedawczyni i mowila, ze po co mi taki drogi laktator, ze jak ktos nauczy sie sciagac to spokojnie sciagnie tym tanim tez, a jak ktos nie bedzie umial to nawet ten drogi mu nie pomoze. I mowila, ze najwazniejsze aby masoac piersi, zeby byly miekkie. urznku dzieuje za odp. moze tez cos jeszcze bym u niego zamowila... Kurcze dziewczyny ile macie ilociowo ciuszow? Ja mam tak: w rozm. 56: body krotki rękaw 3x, długi rękaw 2x,spiochy 2x, kaftanik 2x, koszulka 3x, polspiochy 3x - to jak sobie skompletowalam to wchodzi mi 5 kompletow + oczywiscie czapeczki, niedrapki,skarpetki, a z rozm. 62 mam tylko kaftanik 2x, spiochy 2x, polspiochy 1x, body dlugi rekaw 3x - to mi wychodzi 3 komplety. Nie wiem co jeszcze dokupic, bo wydajemi sie strasznie malo... Ai jeszcze kombinezony 2 ae chodzi mi tylko o ciuszki typu body, koszulki, spiochy... Nie mam zadngo pajaca.. Kurcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak polazlam juz do kuchni i mi sie kartofle na kluski gotuja a pieczarki na sosik sie smażą. M napsial mi,ze jak bylam na miescie to moglam przyjsc mu pomoc bo jest dzis sam. Jakby mi to rano powiedział to bym do niego potruptała i bym pomogła a tak to myślałam,ze będzie zły na mnie,że mu głowe zawracam. Suelen pozdrowie, pozdrowie ale najpierw M musi mi telefon dołądowac bo wlasnie mi się pieniądze skończyły:P Ilosia zobaczysz,ze lepiej zdasz te egzaminy od tamtych glupich bab! Suelen najlepiej kupić to czego Ci jeszcze brakuje:) luty/marzec Juleczko czekamy na Ciebie :) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110304274353.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem nam polozna ze szkoly rodzenia mowila ze te najtansze to jest szajs i slabo sie nimi odciaga i polecala avent, medele, TT ..ale nie wiem jak to jest faktycznie. karolina co do kosmetykow nivea to ceny sa takie jak na allegro jelsli chodzi o rossmana a badz roznice paro groszowe bo tez porownywalam..i wiecej cie to wyjdzie z allegro z przesylka niz jakbys w sklepie kupowala chyba ze bedziesz brala od sprzedawcy jeszcze inne rzeczy http://www.suwaczek.pl/cache/9cc8c42052.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaaaa wow :D Faktycznie ci terminy nie pausją i chyba faktycznie jestes hmmm zła?? na koleżanki z grupy:D:D:D heh spoko dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam ;) piorę dzisiaj kolejną partię ciuszków.wyciągnęłam wszystko i sporo tego mam, aż nie wiedziałam, że tyle tego :D jeszcze mamy dostać ciuszki po bliźniakach :D ale nie wiem co, także będę przebierać. ilosia... te starsze babki na studiach są zawsze chyba nadgorliwe, jak studiowałam to też w grupie miałam takie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zakupiłam mojemu dziecku komplet wyprawki do odbioru ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen - pochwal sie :):) Ja od przyszłego tyg bede prac :) i tego sie nie moge doczekac ale kto to bedzie prasował to już nie wiem........................NIENAWIDZE PRASOWAC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×