Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ewka ja robilam kiedys bezy i mi nie wyszly bo z tego co pamietam to one chyba musza sie dlugo suszyc w letnim piekarniku a nie piec i to sie raczej nie oplaca, lepiej chyba kupic takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam późno obiad bo nie chce mis ie na 3 tury gotowac i zjemy dopiero po 16 ;/ Bo musiałabym teraz gotowac potem po 16 i przed 17 jak mm wróci bo dzis ma załatwienia z autkiem i bedzie później......wiec zjadłam teraz byłe z szynka pomidorem i derem zapiekana w mikrofali :) Jade o 15:30 po Natke i jej kolezanke bo sa na kółku tanecznym tata Ani je odbierze z przedszkola i zaprowadzi a Ja je odbiore tańce trwaja od 15 do 15:45 :) Basilek - gdzie sie podziewasz ?? ewka - Ja tez tak przeklinam jak jestem wściekła ha ha ha ha :) Historynka - Ja Ci nie pomoge :( bo nie mam nigdzie blisko IKEI :( KAROLINA - TO nawed duze jak na bliźniaki :) Andzia - Czesc i czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku Ty to masz super! Fryzjerka przychodzi do Ciebie...rewelacja!!! Powiem wam szczerze, że ja nie lubię chodzić do fryzjera...Jak tam jestem to muszę się męczyć 2,5 - 3 godz bo robie balejage (nie wiem czy to się tak pisze) Strasznie mi sie tam nudzi i nie chce mi się gadać np o pogodzie...Ehhh Najgorsze jest to że już mam spore odrosty i muszę się znowu zapisać..a tak mi się nie chce.. Wolałabym jakby pani fryzjerka przyszła do mnie tak jak do Puszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ogladanie wozkow bedzie dobrym rozwiazaniem:) Karolina podziel sie klopsikami:P ja robie M spaghetti carbonara:) a ja cos tam zjem:P Andzia chyba CIę przyciągłam smsem:) Ja bezy nigdy nie lubiłam, fuu:P Historynka ja niestety nie mam moz liwosci jechania do ikei, nawet nie wiem gdzie w poblizu mnie jest... Szczesliwa ja tez bym musiala isc do fryzjera ale znowu wydac 100 zł albo i wiecej:/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, niestety nie umiem zobaczyć Twojej córecki na nk, bo już nie mam tam konta ... ewka, ja pierdziele to chyba najkrótsza wizyta w histrorii ginekologii , co za cham Andzia, super że wróciłaś :) opowiedz co słychać :) ciekawe czy sonka już wróciła od gina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj materac tez doszedl od tego samgo sprzedawcy tylko wiekszy ale ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, zaczelam sprzatac wlosy po obcinaniu, to juz przelecialam odkurzaczem dom na dole, posprzatalam kuchnie kibelek na dole i ....mialam sie polozyc......ale przyszla kumpela i teraz wyszla......musze jeszcze kurze poscierac i cos zjesc.... a za chwile przyjda 2 kumpele....pranie musze powiesic.....ufffff, a gdzie czas na sen....? ewka - nie denerwuj sie - pomysl o Okruszku w brzuszku :-) ja bylam wczoraj na usg a nastepne mam 24.01 czyli za niecale dwa tygodnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałyście może pościel przez internet? Macie może jakieś fajne strony sklepów internetowych z ładnymi pościelami do łóżeczka? Zależy mi najbardziej na tych ochraniaczach na szczebelkach żeby można było zjąć z nich poszewkę i wyprać... Wiecie co ja na razie nie będę kupowała kołdry i poduszki... Bratowa mi mówiła, że kupiła to od razu i żałowala bo leżało to z rok w szafie i zajmowało jej tylko miejsca. Podobno kołderką nie można przykrywać takiego maluszka bo grozi to śmiercią łóżeczkową no a podusia na razie nie potrzebna bo dzidziuś musi spać na płasko i miec twardo... Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa... jeśli chodzi o poduszkę to nie ma mowy, żeby od razu dziecko na niej spało, ja pościeli też nie będę ubierać od razu, bo kołdrą nie przykryję takiego maluszka.. a kocykiem. na poduszkę i kołderkę przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ochraniacz to zamawiałam na allegro, ale nie ma ściąganej poszewki, a prać to będę w całości po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
czesć dziewczyny Ja zamówiłam pościel dziś mi przyszła. Pościel jest oryginalna i śliczna. Też myślałam ze poduszki sie nie podkłada ale te pościele do łóżeczek mają bardzo płaską podusię i nie ma możliwości zeby coś sie wydarzyło. Producent to Blanca Baby-allegro. Cena za cały zestaw poszewki, wkłady i ochraniacz 125 zł, 100% bawełny i naprawde świetne wzory mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka miała wizytę o 13??? Jeszcze jej nie ma.. Sonka odezwij sie od razu do nas bo się martwimy. A Andzia pewnie odsypia szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem widzę że tez jeszcze nie masz pościeli :) no i oczywiście wózka :) taaa jedziemy chyba na tym samym...wózku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
narazie mała ułozona jest pośladkowo więc jesli bede mieć cesarkę to urodze w moim szpitalu ale jeśli sie obróci to w pro familii... a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
mój gin potwierdził cenę 1000-1500 zł za porod pościel fajna mi się bardzo podobaja takie kolorki ale stwierdziłam ze niekoniecznie dziecku bedzie "dobrze" i kupiłam spokojniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem daj znac;p hiih czekam na info kochaana ja mojego tez molestuje ale dzis sie nieuda buuu;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
wzięłam Exlusiv 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolęda juz za mną. Ksiadz sie zdziwil jak zobaczył nas tylko 4:P Spytal sie na kiedy mam termin i zyczył aby wszystko było dobrze:) Puszek to sobie nie zrobisz drzemki teraz ale jak kolezanki pójdą:) Ja juz mam kołdre i podusie ale potem pokladam i dam na boki,zeby dziecko miało przytulniej. A Sonki faktycznie cos dlugo nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×