Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

koniec z prasowaniem na dziś :D jestem... mi się też to pomarańczowe zoo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM trzymam mocno kciuki, na pewno znajdziesz jakiś fajny wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie bylo mnie raptem 3h jak zaiwaniacie z tym pisaniem . wiec tak :to co popuszczalam to NIE byly wody sprawdzone papierkiem lakmusowym,szyjka sie zamknela rozwarcia juz nie ma,mam unikac wiekszych skupisk ludzi bo grypa panuje wiec markety zabronione , funkcjonowac moge normalnie ale wolalby zebym wiekszosc czasu polegiwala,musialam sie odseparowac od meza bo jelitowka dla mnie nie bedzie najlepsza.maly ulozony po prawej stronie brzucha-maluszki maja czas zeby sie odwrocic do 36 tygodnia.usg mialam maly wazy 1722 gramy wiec mysle ze nie bedzie mial wiecej jak 3kg.no i mowil zeby chociaz jeszcze miesiac wytrzymac. w moim szpitalu oddzial noworodkowy zamkniety dla odwiedzin bo grypa panuje zeby ktos nie wniosl.pogadalismy z doktorkiem usmialam sie .nastepna wizyta 31.aha od ostatniej wizyty przybralam cale 30 dkg ale nie od poniedzialkowej tylko tej wczesniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA kamień z serca spadł :) Tobie na pewno też troszkę lżej, uważaj teraz na was, leżcie i trzymajcie jeszcze min. 4 tygodnie. mówiłam, ze ten śluz nie oznacza czopu, bo sama taki mam, a ordynator powiedział, ze w III trymestrze śluzu jest znacznie więcej i ma różną konsystencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 71 sie pdoba i tez chce taka spokojniejsza kupic tylko niewiem ile kupujecie kompletow ja chcialam 2 wystacza?? mowilam ze te pomaranoczwe niki strasza wrrr jestem kochana udanych zakupow 3mam kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU o to samo miałam spytać :) Ja mam dwa komplety, a ostatnio moja koleżanka (zresztą moja mama także) powiedziała, że od dwóch to się zaczyna i trzeba mieć ze cztery, no i Ja nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka bardzo sie ciesze,ze jest wszystko dobrze!! To teraz leż jak najwiecej,zeby Dzidzia jeszcze miesiac w brzuszku posiedziała. Naprawde lzej mi na sercu,ze wszystko dobrze. Ładnie waży:) M przygniótł mnie do łóżka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, fajnie że wzystko w porządku :) i dobrze że z wizyty jesteś zadowolona (przeczytaj co ewka pisała - kabaret jakiś normalnie ) kikikiki, piękniusia z Twojej córeczki i jaka blondi :) dziewczynki są słodziutkie normalnie do zjedzenia :) Ty tez ładnie wyglądasz :) co do pościeli to wg mnie wystarczą 2 komplety, tym bardziej że dziecko zazwyczaj się w rożku układa albo przykrywa kocykiem , a pod główką pamiętam że rozkładałam pieluchę tetrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam komplet poscieli....ale nie mam wypełnienia jeszcze ;/ Byłam odebrać dziewczynki z tańców tz Anie i Natalke Teraz sobie pojadły zjadły po 5 pierogów Ani bardzo smakowały bo oni nie jedzą takich rzeczy w domu....nie ze nie moga poprostu mama im nie gotuje....tam jest 3 dzieci i dziwi mnie jak mozna nie jesc pierogów Ja sobie nie wyobrazam dzieciństwa bez pierogów ha ha ha Mają przedstawienie 23 stycznia z okazji dnia babci i dziadka,beda prezentować 2 układy taneczne i 2 piosenki i starsza grupa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moja mama mowila o 3 ale basilek ma racje dopiero tak w 9miesiacu bobasa no moze wczesniej uzyjemy tych poscieli tak na pełen gwizdek wiec moze potem dokupic zmiane a teraz miec 2 jak sie zabrudzi osiusia itp na zmiane: myslałam o tych http://allegro.onet.pl/3el-eksluzywna-posciel-135x100-piekna-20-wzorow-i1401070008.html -kwiatki rozowe http://allegro.onet.pl/blanca-baby-komplet-poscieli-3cz-ochraniacz-i1399700181.html -kolor 71 http://allegro.onet.pl/posciel-3-czesciowa-drewex-wiele-wzorow-i1389380251.html -żabka:) szukam w tej cenie tej pierwszej poscieli ale w fiolecie koniecznie i znalezc niemoge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki moja Mama nigdy nie robiła pierogów bo nie miała na to czasu... jak mielismy ochote to kupowalismy. Teraz ja robie jak mi sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, nie potępiaj mnie :) ja tez nie robię pierogów :) moja mama czasem robi , ale mojej natali nie smakują , próbowaliśmy różnych nadzieni , ale nie , trudno , za to ja uwielbiam , gdzie mogę to zawsze jem :) co do przedstawień to ja nie opuściłam ani jednego :) ... wielkie przeżycie dla rodziców... pamiętam kiedyś jak na dzień mamy się wzruszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale sie dzis kiepsko czuje. Nie moge wogole wstac z lozka tak mi sie w glowie kreci, dobrze ze tata w domu to nadzoruje ten remont bo ja nie mam sily wstac z lozka. Wogole teraz z dnia na dzien jestem coraz slabsza, my mamy 2 komplety poscieli i wydaje mi sie ze bez problemu wystarcza, przeciez jak sie jedna pobrudzi to jest druga a jak jest maluch w domku o wydaje mi sie ze pralka codziennie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia fajne te pściele... :) zwłaszcza w tm pierwszym linku... Ja tez szukam coś w fiolecie :) bardzo malo jest takich pościeli...prawie wogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu nie było pierogów..Mama zawsze była zapracowana a tata nie mial tego w swoim repertuaże kulinarnym :) U nas jak chcieliśmy pierogi to tylko były takie ze sklepu... Ja nie jestem nauczona robienia pierogów i nie rbie...ale w końcu muszę kiedyś się wziąść i zrobić bo mój K lubi :) no i Marysia może będzie lubiła :) Sonka cieszę się bardzo że wszystko OK z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs teraz będziemy się coraz gorzej czuć, niestety... ogladałam rozmowy w toku ale M kazał mi to przełączyć.. było o 37 letniej kobiecie,ktora teraz w ciągu roku poroniła 2 razy. Wg mnie za pozno zdecydowali się z Męzem na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa to z tymi pierogami miałas tak samo jak ja:) ale ja zaczełam już robić bo M lubi a takich sklepowych by nie zjadł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jestem jestem kupi wózek... :) Ja po weekendzie startuje na łowy ;) Właśnie zjadłam pączka :) a K śpi po pracy.. a później ma problem ze spaniem w nocy i czyta, czyta, czyta książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) już jestem :) U mnie wszystko w porządku, ale muszę leżeć bo nie ma żartów :/ Opiszę Wam jak to wszystko wyglądało... W poniedziałek wstałam o 4 rano chyba... i nie mogłam spać, zaczął mnie boleć brzuch, ale to był taki dziwny ból, jak przed miesiączką... i sobie pomyślałam, że zjem śniadanie i łyknę magnez, to przejdzie... no ale nie przeszło więc zjadłam nospę... i troszkę tak jakby puściło, więc poszłam pod prysznic, a jak wyszłam to czułam się jeszcze lepiej więc stwierdziłam, że pójdę z myszką na spacer bo jeszcze nie była, a Ł był w pracy, noi jak już byłam na dole i zrobiłam parę kroków to złapał mnie tak pooootworny ból, że nie byłam w stanie zrobić kroku i zadzwoniłam do Ł, On był już blisko, ja ledwo się dotoczyłam do klatki i do mieszkania... Ł jak wrócił to spakował mi parę rzeczy na wszelki wypadek gdyby mnie chcieli zostawić noi pojechaliśmy... Mój lekarz prowadzący był w szpitalu i jak mnie zobaczył, to odrazu stwierdził, że dzieje się coś bardzo złego... kazał mi się przygotować do badania, a ja ledwo weszłam na ten fotel, i On mówi : no ale co Pani narobiła, przecież Pani prawie rodzi!!! Ja mówiłem, że ma Pani leżeć... a teraz to kładę Panią na porodówkę!!! Ja niewiem czy uda się zatrzymać akcję!!! Ja zzieleniałam po tym co usłyszałam, byłam przerażona, no to był dramat... poprosiłam Go tylko żeby Mnie położył na PC bo na porodówce to bym się jeszcze bardziej załamała, Noi dostałam kroplówkę, zastrzyk i jakieś tabletki trochę lepiej się poczułam... podpięli KTG i Ł poszedł do mojego lekarza żeby zapytać co jest grane, a ten powiedział, że skurcze się wyciszają, i że jak w nocy nie urodzę do będzie oki., ale wszystko wskazuje na to, że idzie w dobrym kierunku... kurczę ale litania... chwila przerwy... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mi mój mówi,ze mam sobie leżec na łóżku bo On spac nie chce a co robi? zasypia na fotelu na siedząco... i tak samo czyta książke do pólnocy:P fajne te pościel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu dobrze,ze nie urodziłąs ale powinnas dostac po dupci! Mówilyscmy Ci,zebys nie biegała tak po tych sklepach bo miałas leżec... ale co było to było i ważne,że Kubuś jest w brzuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia to gorznie bylo ciesze sie ze juz lepiej i oby było jak najdluzej:) fajna posicel ale zdecydowac sie niemoge droga chyba niejest w sklepie sa pewnie drozsze ale jeszcze przejde i popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×