Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A ja się cieszę i Andzia poprawiłaś mi humor tą wiadomością dziękuje:) Tuethe mogłaś się domyśleć jaka będzie moja reakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna mata:) no niechcialabym tzn NAJWAZNIEJSZE JEST ZDROWIE DZIECKA ale ma to byc dziewczynka bylo by mi przykro marzylam o pierwszej corci wiec boje sie ze gdyby przy porodzie okazalo sie inaczej to dopadla by mnie jakas depresja boje sie zebym odsunela dziecko od siebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale powiem Wam, że na patologii to człowiek się tylu historii nasłucha, że masakra... A ta którą Wam opisałam Mnie wpędziła w niezły szok, bo myślałam, że takie rzeczy się już praktycznie nie zdarzają... a już tymbardziej u kobiet, które mają USG przy każdej wizycie co miesiąc na kontrolach. A ta Ania była zapewniana o płci dziecka przy każdej wizycie... A położna powiedziała, że na 100% to jest ja się już maluch urodzi :D ILOSIA i TUETHE ja Was nie straszę, bo chyba każda z Nas powinna mieć tego świadomość, że jak widać pomyłki się jeszcze zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa i tuethe u was 100% będzie dziewczynka tylko u mnie będzie inaczej prawda Andzia:) hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak bylo hhe boje sie tylko swojej reakcji bo wiesz czlowiek teraz pewnych myski do siebie niedopuszcza a niestety psychika plata figle tyle sie slyszy o tych depresjach itp;/ a rozczarowanie moglo by spotegowac cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mata akurat dla dziewczynki:P Ilosia wiadomo,ze zdrowie najwazniejsze ale kazda z Nas ma marzenie co do płci dzidziusia. Chce bardzo Julke i mam nadzieje,ze nie zrobi Nam psikusa:) wcinam kanapeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony widzialam...podoba mi sie ale chce jeszcze zobaczyc niebieski http://allegro.pl/espiro-gtx-3w1-zestaw-9-elementow-sprawdz-i1396102707.html ALBO :) kolor emerald z czarnym stelazem ....chyba:P http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-fotelik-6xgratis-i1411477700.html ot co:P:P i teraz juz sama nie wiem....:P z x landera zrezygnowalismy bo jednak ta spacerowka sie nie odwraca i Misiek nie bylby buzka do nas...a jednak to istotne jest....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny GTX ale u mnie odpada kurde 16,5kg gondola x-lander 14 niewtachalabym sama go;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja chciałam ten espiro:) fioletowy:) ale M wybrał wkońcu tako bo mu sią bardziej spodobał i był w promocji:) Mi się ten wózek bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! andzia i sonka - super ze wszystko dobrze sie skonczylo! kolezanki poszly, dostalam wor ubranek i bujaczek fisher price, jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku długo u Was były:) napewno Cię buzka od gadania boli:P Fajny prezent dostałas:) ja słuchałam o tym co mój brat będzie w mieszkaniu robil od konca lutego i az się zaczełam zastanawiać jak urządze pokoik dla Małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też taki chce:P Prawde Ci powiedziały:) super wyglądasz:) kurka nic nie pije a jak juz to łyk wody i biegam co 5 minut do lazienki i sikam tyle chocbym poł butelki wypiła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki dzisiaj już wymiękła, hihi:) Spij dobrze:) patrze na CSI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę na pizzy jutro:P:) zjadłam mandarynki i jestem pelna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×