Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Idę pomęczyć trochę mężule :) leży biedny sam w łóżku to załatwie mu towarzystwo...a co ;) to narka, później wejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciesze sie ze Ci sie podoba;p od czego sa Wiesniary;p hihihi ja pewnie tez ostatecznie na allegro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzebię sobie w kafeterii i znalazłam takie coś jak Chiński kalendarz płci , słyszałyście o tym ? http://jolmys.webpark.pl/ nie wiem ile w tym prawdy , bo dla pierwszego dziecka nie sprawdziło sie :) ale teraz drugiego niby się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylyscie ze z kazda co chwile cos sie dzieje.i jeszcze troszke chyba bedziemy sie sypacmasakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka bylebysmy do połowy lutego dociągły.. tzn te co mają na poczatek marca termin... My jutro idziemy na urodziny tzn Basia nas zaprosila najpierw do pizzeri a potem do knajpy. Jak dla mnie pizzeria ok a knajpa juz nie ale stwierdziłam,ze nie powiem tego M bo będzie zły a najwyzej z nimi troche posiedze i powiem,ze zle sie czuje. M mi teraz powiedział,ze nie chce zebym się męczyła bo wie,ze coraz gorzej się czuje i pójdziemy tylko do pizzeri. Oj to jest Kochany:) zjadlabym cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedajmy sie zwariowac dziewczynki niemyslmy o tym. kazdej sie cos dzieje ale naszczescie i odpukac wszystkie wyszlysmy z problemow bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja coraz bardziej czuje,że końcówka jest ciężka a zostało mi jeszcze troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam takie pytanie.. zastanawialyscie sie czy zrobić sobie w ostatnim miesiącu zdjęcie z brzuszkiem u fotografa? Mi ma zdjęcia porobić koleżanka co robiła mi zdjecia ślubne ale musiałybyśmy jechać do Jej kolegi do katowic do studia a to juz mi sie nie podoba... Mam mieć te zdjecia z M ale watpie,że będzie mu się chciało do katowic jechac a tu lipa z miejscem na zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam ale w naszym wypadku to sa koszta i brak warunkow napewno sami cos pokombinujemy ale nie profesjonalnie niesety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to juz jest na ostatniej prostej Jest nam ciężko...wszystko boli i drazni....ale napewno wytrzymamy do końca !! !! tuethe - co do zdjęc Ja mam duzo siosta mi robi co jakiś czas :) mam z 3/4 miesiąca potem z 5/6 i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa ile u normalnego fotografa bym miala dac ale boje iść się spytac:P a ta koleżanka pewnie 50 zł góra by chciała ale kurna nie chce mi się do katowic jechac tym bardziej,ze nie znamy się na tym mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć już jestem i udało mi się nadgonić was w czytaniu :) Byłam dziś w carrefour i kupiłam przybornik taki do łóżeczka za 10zł bo był w promocji:) Basilek-k mi kalendarz z poprzednimi ciążami się nie sprawdził a teraz mam nadzieje że też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak leżałam teraz na patologii to przyszła taka dziewczyna i tak rozmawiałyśmy o tym, że ja mam mieć synka, a Ona mi mówi, że będzie miała drugą córę..., i że ma wyprawkę różową, że większość rzeczy po córeczce. I że płeć poznała już w 12 tyg c. i potem już na każdej wizycie lekarz mówił że dziewczynka, no i na drugi dzień rano ją zabrali bo miała mieć cc. I po południu przyszedł jej mąż i pytam jak tam Ania, a On, że dobrze, tylko trochę ją te szwy ciągną i to boli, no to pytam jak tam Ola ( bo tak mówiła Ania, że wybrali dla córeczki imię Ola), a On mówi, nie Ola... SYNA mam!!! To był dla mnie mega szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesteś że mi to napisałaś czyli mam jeszcze szanse hi hi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam na odpowiedz Guli:) Wiedziałam,że sie ucieszy hihi:) Byłam z Blazim pospacerowac chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dowiedziałam to do razu o Tobie pomyślałam :D Naprawdę jestem bardzo ciekawa czy u Nas na topiku będzie jakaś niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA ale co Cię nie cieszy??? Boisz się że okaże się, że zamiast Wiktorii będzie Wiktor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×