Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a chodzisz prywatnie czy do przychodni?? ja jutro do przychodni ale chyba znajde sobie lekarza prywatnego ktory ma w gabinecie usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak - trzymam kciuki za wysoką betę :) Nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
czesc wam dziewczynki:-) do meza chyba nadal nie dociera.... dzis powtorzylam test bo nie podobala mi sie ta jasniutka kreseczka:p i wiecie co zobaczymal? jak byk wielka gruba druga krecha:-) Moje piersi wygladaja na strasznie spuchniete ale zadnych zylek czy pajaczkow. Do kibelka tez chodze czesto poza tym zadnych innych objawow;-) Mialam sie was pytac czy pijecie kawe? Ja fusiare zamienilam na ricore i pije ja z mlekiem ale nie wiem czy moge kawe wogole pic.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze byc moze nie miej obaw:) dasz rade, my baby mamy stalowe barki, wszystko przetrzymamy, a dwojka dzieciaczkow, to podwojny wysilek, fakt, ale rowniez podwojne szczescie, podwojne usmiechy , podwojna milosc:):) . ehhhh, ja tez rok temu zaczynalam podejrzewac ze jestem w ciazy...cudowne chwile, cudowne miesiace...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
marcelina dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja też siusiam co chwilę i cały czas ale to całkiem normalne bo macica się powiększ i uciska na pęcherz stąd te ciągłe wypady do kibelka :P wredniak. trzymam kciuki za Twoją betę :) Nassani napisz jak minęła twoja wizyta :) Ja chodzę do mojego gina prywatnie i pierwszy raz poszłam 2 dni po spodziewanej miesiączce bo tak miałam umówioną wizytę stwierdził że coś jest w mojej macicy ale jeszcze nie wie co poszłam do niego za 2 tyg czyli tydzień temu to był 6 tydzień znowu zrobił mi usg no i stwierdził ciążę zapisał duphaston no i w następnym tygodniu mam wizytę będę miała usg i usłyszę bicie serduszka jeśli oczywiście wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o piersi to też czytałam że pojawiają się takie widoczne żyłki ale mi i bez ciąży było je bardzo widać także różnicy nie zauważyłam Miłego dzionka Wam życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
dziewczynki czy wy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
ja mialam zaczac prace w polowie lipca...i teraz pewnie mnie nie zatrudnia....:-(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja też nie pracuję ,za rok otwieramy agroturystykę ,to wtedy pracy mi przybędzie za dwóch. Narazie jestem skupiona na wychowaniu mojej córeczki .Do lekarza się umówiłam za 2 tygodnie ,bede chodziła do tej samej doktor co w poprzedniej ciąży .Byłam bardzo zadowolona z niej.Lecę ogarnąć domek ,bo właśnie córcia zasneła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wszystko co miałam zaplanowane zrobiłam i teraz mogę się trochę polenić chociaż taka jestem zmęczona ostatnio właśnie to zmęczenie najbardziej mi doskwiera no i ten totalny brak apetytu dzisiaj stanęłam na wadze i ubyło mi 2 kilo no i strasznie mi duszno przez te upały A jak tam Wasze samopoczucie przyszłe mamuśki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie nie narzekam, chwilami trochę mnie mdli - ale nic szczególnego, za to mnie wzdyma! Ale jak, dziewczyny. Chwilami mam wrażenie że nawet powietrze którym oddycham powoduje wzdęcia. Dobrze, że dzisiaj wizyta to może się dowiem jak sobie z tym radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! A ja jestem w 29dc, @ nie mam i jak dobrze pójdzie to do Was dołączę. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
ile macie latek przyszle mamusie?;-)........hmmmmmm.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się znowu dzisiaj źle czuję i znowu wymiotuję oby już było za miesiąc i żebym miała te mdłości już za sobą :( Ja mam 24 lata :) rocznik 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Witajcie!!! Po 2 miesiącach prób udało się:) Termin 17 luty 2011r. :))) Niestety zagrożona i muszę brać dydrogesteron:( Ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Ja mam 25 lat:) To moja druga ciąża:) Synek w pazdzierniku skończy 5 latek:) Pamiętam,że jak byłam z nim w ciązy to mdłości męczyły mnie całymi dniami i ustały z początkiem pierwszego miesiąca:) A teraz (odpukać w niemalowane) nie odczuwam nic takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....ja pracuje...jeszcze (mam umowę do końca sierpnia). Mam 23 lata i to jest moja druga ciąża (pierwsza utracona w 16/17 tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya :) ja tak nassani,rocznik 84 :) umowe o prace mam do maja 2012, wiec nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aż się trzęsę jak pomyśle o końcu mojej umowy....to jest jedyna rzecz jaka mnie bardzo martwi bo w pracy nikt nic jeszcze nie wie..i nie wiem jak im o tym powiedzieć i czy mi dadzą umowę na stałe czy tylko do końca ciąży...moja sytuacja w pracy jest bardzo skompilowana, bo przeniesiono mnie do innego oddziału i dla wielu osób jestem po prostu obca...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzisiaj byłam u lekarza i sie do was dopisuje! mam już wspaniałą córcie a drugie było też wyczekiwane i nareszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w tej komfortowej sytuacji że mam umowę na stałe i tak jak z pierwszym dzieckiem od razu poszłam na zwolnienie ale mi nic nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×