Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

nie generalizujmy, każdy facet ma własny gust - tak jak każda kobieta, trudno kształtować sobie światopogląd na podstawie opinii przypadkowej osoby z kafe :D autor wypowiadał się za siebie, a nie za wszystkich facetów na kuli ziemskiej :p btw - gdyby więcej było takich mężczyzn jak PGR pewnie żyłoby się nam, kobietom, przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
a mój facet kiedś mi powieddział, że japonki są śliczne . a jesli chodzi o mnie to fakt-jestem ładna, zgrabna (na ulicy oglądają się za mną) ale nic z japonki w sobie nie mam-zupełnie inny typ urody w ogóle niepodobny do japonskiego typu. a najgorsze, że powidział mi to 10 minut po sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB Zyloby sie nam przyjemniej niezaleznie od męzczyzn, gdybysmy same się nie nakrecały ideałami z żurnali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia
NB - kazdy facet ma wlasny gust ale nie kazdy twierdzi na lamach forum , ze to wlasnie JEGo opinia jest potwierdzona naukowo. Jak sie zylo kobietom w towarzystwie PGR to bylo widac po ich reakcji na plazy wtedy kiedy sie zaczal w nie wgapiac. Bez obrazy PGR , wierze , ze jestes fajnym facetem ale jestem coraz bardzioej przekonana , ze to Twoje wgapianie sie spowodowalo , ze sie ubraly a nie modele z zurnali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też Monikucha:D ale wśród tych wszystkich komentarzy o pasztetach, kaszalotach i paszczurach miło znaleźć odmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
ja się nie nakrecam bo jestem zadowolona z wyglądu- a racze byłam bopóki nie usłyszałam o japonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia-Tylko że jest różnica pomiędzy facetem a kobieta jeśli chodzi o kompleksy,dla was idealny facet to wysoki z wyżyźbionym ciałem,ja jestem wysoki i dobrze zbudowany ale żadnego kaloryfera nie mam bo nie lubię siłowni,lubię sport ale nie siłownie,wolę pobiegać albo pojeździć na rowerze niż pójść na siłownie,i co chwile słysze że mam fajne warunki do tego żeby być jeszcze większym tylko że potem takich facetów nazywacie karkami i psycholami.Nie mam kompleksów na punkcie swojego ciała,bardziej na punkcie swojej urody ale tego nie zminie wiec sie tym nie przejmuję,mam nadzieję ze widzisz różnicę.Z moją nie jestem już od roku,4 miesięcy i 18 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale męzczyzni rowniez się zakrecaja tymi modelami z kolorywch gazet :P Przeciez to wstyd pokazać się z inna niż taka jaka pokazali w tv i błedne koło sie zamyka... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jego opinia poniekąd jest potwierdzona naukowo :D szerokie biodra, duże piersi, wąska talia - figura klepsydry podoba się facetom, bo celuje w ich pierwotny instynkt prokreacji :) a większości chudych dziewczyn do klepsydry daleko... co też nie oznacza, że są brzydkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
ja mam figurę klesydry, ładną twarz. i kiedyś byłam zadowolona dopóki nie usłyszałam od faceta tekstu o japonkach. a jak japonka nie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne- lecz sie ku*wa
:O chyba nalezysz do tych którzy za dużo TV oglądają :O a te 'grube' laski pewnie ważą max 60kg...bo jakos nie widują na polskich ulicach grubasów jak w usa- a jeżeli już to są to pojedyncze przypadki :O ja za to od dziecka mam szybką przemianę materii, od dziecka lubiłąm sport po dziś dzień, mam ładną szczupłą figurę, płaski brzuch, ale rozstępy na tyłku :O i się nie zabiję z tego powodu ani nie wydam tysięcy na PRÓBY ich usuniecia, żeby taki kutafon jak ty był zadowolony z widoku naokoło siebie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia-Ale ja się zawsze dyskretnie patrzę i tylko wtedy jak one nie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się stylizować dla faceta, przecież nie zrobisz sobie skośnych oczu? :D zresztą nie każda Japonka jest piękna, dzieciak z Twojego faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
ja się nie stylizuję tylko jest mi bardzo przykro. i przez to czuję się gorsza, brzydsza, mniej atrakcyjana i mniej sexowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuj się :D pewnie Japończycy marzą o białych kobietach :p z pewnością jesteś marzeniem niejednego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię pokazywać się w samym kostiumie kąpielowym, bo wtedy ludzie patrzą się na moje nogi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
może i tak jest jak piszesz ale inni mnie nie interesują i przykro usłyszec takie coś od kogoś kogo się kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zawsze mozesz zalozyc... japonki :D Znam jednego chinczyka, nie japoneic, ale zawsze azjata. jemu bardzo podobaja sie biale kobiety, szczegolnie dlatego, ze sa wysokie ;) Poznalam jego znajoma, chinke, malutka jak dziecko byla, z 140cm wzrostu i taka drobvniusienka :D A on całkiem wysoki, ponad 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem osob, ktore maja kompleksy z powodu nadwagi i nie wychodza sie kapac w miejscach publicznych :O:O:O ja uwazam 'jesli tobie jest z tym (nadwaga:P:) dobre, to i mi jest dobrze' :) a ja mam z kolei taki problem - figure mam a i tak nad wode nie wychodze, bo nie mam z kim :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
dzięki Monikucha. pocieszyłaś mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlesensitive a nad wodę iść to samemu nie można?ja jestem tego przykładem że można,a skąd jesteś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia
PGR - to moze tylko Tobie sie tak wydaje , ze sie dyskretnie patrzysz. Nadal obstawiam ze to bylo prawo akcji i reakcji. Opalam sie w swoim zyciu bez problemu ale kiedy raz siedzielismy w knajpie i zaczeli sie na nas nachalnie gapic to zmienilysmy stolik. A ubrane bylysmy w spodnie do kolan i normalne bluzki z rekawami do lokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna to się nazywa flirt :D oni parzą, wy patrzycie... tak się ludzie poznają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR, na tzyztki nie patrzą, bo je skutecznie zakrywam :classic_cool: Ale nie mam 4 rąk żeby sobie tez zakryć nogi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia-uwierz mi że znam się na dyskrecji,mam za sobą lata praktyki;)one po prostu ubrały się bo widziały faceta i nie chciały żeby zobaczył ich kg i celuitit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hailie zdradź mi tajemnice jak zakrywasz cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
PGR - bardzo fajnie to napisałeś (na 1szej stronie) takie wypowiedzi jak twoja powinny czytać wszystkie dziewczyny !!! Ja straciłam kompleksy jak poznałam faceta któremu się podobam :) i teraz naprawdę uważam że jestem atrakcyjna, a wcześniej uważałam że jestem nieatrakcyjna... wszystko jest kwestią względną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
PGR - ja się nie czuję swobodnie jak jestem w stroju kąpielowym i ogląda mnie nieznany facet, po prostu czuję się półnaga. No chyba że na plaży jajk wszyscy sa rozebrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×