Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

ponoć powstały plaże: "grubasom wstęp wzbroniony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodnik_pospolity skoro ci taki styl pasuje to bardzo dobrze,w koncu nikomu krzywdy nie robisz,szkoda że ludzie dowalają się do otyłych a nie do alkoholików i ćpunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
to jak nie chcesz chudnac to lecz sie za swoja kase, koszty leczenia otylosci na pewno przewyzszaja skladki jednej osoby :O tak samo jak palacze- oni tez powinni leczyc swoje nowotwory za walsna kase, racja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tez o czyms takim kiedys słyszalam. Ciekwey tylko od jakich gabarytów beda okreslac, czy ktos jest grubasem czy tez nie. Kiedys pracowlaam w pewnym miejscu, w jednym oddziale byla gruba dziewczyna, ale tak porzadnie ;) Z tym, ze byla ladna na buzi, zadbana, usmeichnieta, wiec na plus. Niestety, naszej dyrce regionalenj się nie spodobala i przelozona tej dziewczyny dostala zjeby, ze taka babe zatrudnila. Moj przelozony się wtedy nasmiewal, ze beda nam wysylac szablony, która nie przejdzie przez szablon to wypad z roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR Dowalaja się do grubasów, bo sa poza obecnym kanonem piekna, proste. Dobry alkohol, narkotyki, to droga sprawa, domena mlodych i bogatych, a kto nie chce taki byc? Teraz juz kazdy gowniarz w szkole ma za soba palenie trawki, bo to fajnie, w grupie, chca byc kul i na topie, nie chca się odroznaic od reszty swojej baczki, a bycie grubasem to jest bycie poza nawiasem :P Jestes inny, trzeba cie zniszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chodze w bikini na plaze chociaz bym mogla, nawet mierzylam i wygladam calkiem spoko - tluszcz mi poszedl glownie dupe i cycki wiec mam klasyczna klepsydre. Ale wole jednoczesciowe ;) Ludzie powinni zostawic inych ludzi w spokoju i sie nie wtracac. Ja nie zagladam nikomu do garnka i nikomu nie wytykam co je, co pije i co bierze. Nieraz za to zapale sobie trawke bo lubie i co? Zabroni mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
A ja nie chodze w bikini na plaze chociaz bym mogla, nawet mierzylam i wygladam calkiem spoko - śnij dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne wrócił!!! to niech alkoholizm leczą też z swojej kasy tak samo inne choroby który powstają z winy człowieka,anoreksja tez jest z winy człowieka,wypadek samochodowy też jest z winy człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Koszty leczenia mojej otylosci przez panstwo polskie wyniosly jak do tej pory dokladnie ZERO. Nie choruje nawet na grype, raz na pol roku chodze do ginekologa prywatnie za co musze placic z wlasnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze snic ;D Nie wygladam jak modelka ale to nie znczy, ze wygladam zle. zreszta co ja bede sie tlumaczyc. Siedzi taki na kafe bo nie ma co robic, pewnie pryszcze na nosie i zadna nie chce sie z nim umowic to i pisze glupoty. Idz dziecko do lekarza psychiatry, oni pomagaja na takie problemy ale patrz, zeby nie z moich skladek - glupota to twoja wylaczna wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
hoduj sobie swoje skladki bo jak choroby cie dopadna to bedziesz potrzebowac mnostwo kasy by je leczyc, na razie nic ale poczekaj i dalej sobie wmawiaj ze przy 100 kg wygladasz NIEZLE, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne wrócił!!! no cóż,znam osoby chude i uprawiające sport i z chorobami takimi jak cukrzyca i nad ciśnienie,tak samo jak nie palisz to nie znaczy że nie dostaniesz raka płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle jak an swoja wage. Nie bede ci sie tlumaczyc. A skladek nie musze chodowac bo i tak wiem, ze g***no dostane w razie potrzeby wiec na wszelki wypadek odkladam z ladnej pensyjki, ktora mnie tak utuczyla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dam pewien przykład kobiety która na pierwszy rzut oka każdy by powiedział ze jest otyła,jest to moja koleżanka która jest Judoczką i studiuje AWF,Judo trenuje zawodowo,jeździ po całym świecie i odnosi sukcesy,ona ma po prostu masę a nie sadło,wielu facetów też ma masę a wmawia się im że to sadło,wiec nie wszystko co duże nazywa się tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
o matko, wroccie do szkoly bo az wstyd takie bledy ortograficzne robic :O zamiast sie obzerac moglabys spozytkowac energie na nauke :O PGR, widzisz roznice miedzy choroba niezawiniona a wyHodowana na wlasne, swiadome zyczenie? jak np rak pluc u palacza, rak skory u solary, czy zawal u grubasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to ty moglbys wrocic do szkoly - zawal to najczesciej wynnik zycia w stresie jakim jest tez ciagla dieta, srubowanie wymagan i doganianie idealow. Wszyscy perfekcjonisci powinni za swoje pieniadze leczyc swoje zawaly. A tak w ogole to wroce do tego, ze skoro place za siebie skladki to opieka medyczna mi sie nalezy. Powiem kontrowersyjnie, ze nie nalezy sie dzieciom bo nic nie placa a jak ktores z glupoty zlamie nogo to fora ze dwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
skoro masz taka oszalamiajaca podstawowa wiedze z ortografii, to mozna domniemywac ze z innych dziedzin jest rownie powalajaca- jak np z dziedziny zywienia czlowieka, co? wiec lepiej sie nie kompromituj "popisami" na temat przyczyn zawalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie brzmi kto nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów,więc wszystkie te które nie mają kompleksów powinny się nie udzielać w tym temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne wrócił!!! zgadza się,ale wypadek spowodowany nadmierną szybkością też jest winą tylko człowieka,a więc szpital powinien wystawiać rachunki za wszystko co z winy człowieka,jak masz jakaś chorobę i udowodnia ci że się nie zdrowo odżywiałeś to też powinien ponieść koszty leczenia,jak masz katar i nienosiłeś czapki albo za lekko się ubierałeś to twoja wina i płać.A tak w ogóle to ty zwykły faszysta jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
bo facetow w srednim wieku palacych papierosy jest od cholery, jakby tyle samo bylo 100 kilowych kobiet to te statystyki wygladalyby inaczej PGR, to nawet logiczne by jakis idiota ktory z wlasnej winy spowodowal wypadek placil za swoje leczenie, choc z drugiej strony co innego jednorazowy blad, ktory moze sie zdarzyc kazdemu a co innego wieloletnie zaniedbanie u grubasa ktory ma czas zadbac o swoje zdrowie ale je olewa i doskonale zdaje sobie sprawe co mu grozi (tak jak u palacza czy alkoholika ktory potem marskosc watroby leczy panstwowo) od razu sluzba zdrowia nie mialaby problmow z dlugami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne wrócił!!!-A myślisz że ludzie otyli nie walczą z otyłością?Twoje myślenie jest dość płytkie żeby to zrozumieć,otyłość jest w głowie człowieka a walka z otyłością to jest naprawdę duże wyzwanie dla tych ludzi,kiedy walczą pojawia się ból i załamanie psychiczne,nie którzy wpadają w depresje i maja myśli samobójcze,jak byś nie był faszystą to bardziej starał byś się zrozumieć innych ludzi a tak to raczej nie masz szans,każda chorobę można powiedzieć że winny jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlesensitive a roweru nie masz?ja jeżdżę na rowerze i nie narzekam,lepiej niż autem a i kompleksów będziesz mieć mniej przy regularnej jeździe na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
nie pierdol glupot, wiekszosc nie walczy, potrafi tylko narzekac na wszystko tylko nie na siebie, otylosc nie jest wyrokiem bo jest duzo osob ktore trwale schudly, no ale nie da sie tego zrobic zrac chipsy i pijac piwo :O i nie uprawiajac zadnego sportu :O nie ma tak, ze ladna sylwetke ma sie za nic, niestety, jak rodzice wpoili zle nawyki zywieniowe to niestety, trzeba sie samemu wziac za siebie i nauczyc prawidlowych, a nie narzekac na wszystko dookola a ty masz skrzywiona psychike, idealizujesz grubasow jakby to byli jacys swieci meczennicy, staje ci przy tym, fetyszysto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnostwo ludzi, ktorzy maja szczupla sylwetke nie kiwnac palcem i mnostwo grubasow, ktorzy chociaz jedza zdrowa to schudnac nie moga. Mnostwo grubych osob nie ma pojecia, ze maja PCOS, problemy z tarczyca czy cos innego a te co sie z tego zazwyczaj tlumacza to nie maja. Jednak nie zmienia to faktu, ze ja dla czyjejs przyjemnosci estetycznej odchudzac sie nie bede. Moze i czeka mnie zawal, moze i czeka mnie cukrzyca a moze nawet cos gorszego ale comi z pieknego zdrowego ciala w trumnie? lepiej cieszyc sie zyciem. Nie chce mi sie cwiczyc i nie chce mi sie byc na diecie. Nie musze, naprawde nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
nie chcesz to nie chudnij, tylko dla czyjejs przyjemnosci estetycznej, egoistko, moglabys sie nie rozbierac! bo takich fetyszystow jak PGR, to nie ma zbyt wielu zeby im sie takie widoki podobaly skoro za chodzenie nago mozna dostac mandat, to za gorszenie tlustym cielskiem tez powinno sie je dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne wrócił!!!-A pokaz mi gdzie ich idealizuje,pokaz mi gdzie napisałem że otyli ludzie mi się podobają,wiec więcej czytaj a mniej myśl,bo myślenie to twoja słaba strona.Ci co schudli to najpierw zaczęli walczyć sami ze sobą,ze swoją psychiką bo to jest najważniesze,tak samo jak palacz rzuca palenie czy alkoholik który najpierw musi sie do tego przygotować psychiczne,nie chce mi się tego ci tłumaczyć,człowiek jest bardziej skąmplikowany niż ci sie zdaje,jeśli by było inaczej to byli by sami idealni ludzie na tym świecie,każdy by był pięknie opalony z zgrabną sylwetka i każdy by miał stopień profesora,no i każdy by był bogaty,mam nadzieje że ty jesteś atrakcyjny i masz stopień profesora i jesteś bogaty a jak nie do strzel sobie w łeb bo jesteś gówno warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
przeczytaj sobie swoje wypowiedzi, pajacu, to zobaczysz ty pewnie pedzisz nad ta wode, by ujrzec te wszystkie otyle kobiety, co? z takim zboczeniem to faktycznie jestes gowno warty, nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×