Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

do PGR-Nie liczę tak samo jak alkoholików,ćpunów,złodziei itp co nie znaczy że każdy normalny człowiek widzi że w naszym kraju to jest dość duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
dla nich wszystkich taka i taka to dziwka. wszystkie to dziwki. A jak nie bardzo wiadomo czy dziwka to na wszelki wypade trzeba z niej jak najszybciej dziwke zrobic. No wiec jak gdzies poszla to na pewno sie puszcza. Bo co innego mogla robic. To by bylo za bardzo skomplikowane , gdyby cos innego robila. Ech PGR - fajnie piszesz ale jestes dokladnie taki sam jak wszyscy inni. I jak tu byc seksualna...??? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toszke odbiegliśmy od tematu.... w sobote mam jechac z grupką ludzi których nie znam, ząłoze górę od kostiumu i ubiorę tunikę - zakryje mi nogi i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie.... przecież PGR-owi chodziło ogólnie o to, że dzisiaj już dzieci bawią się w sex, ze mlodziec coraz szybciej zaczynają ze sobą współżyć. Ogólna tendencja dzisiejszego spo9łeczeństwa - nie tylko polskiego, ot co. Co sie tak czepiacie każdego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze-No właśnie ty mówisz o 17 latkach a ja mówię o 13-14 latakch,a nawet się zdarzają 12 latki,jesli laska zaczyna chodzić już z chłopcami w wieku 12-13 lat to dla mnie jest to dziwnie za szybko,przepraszam ale moim zdaniem dziewczyna nie powinna mieć pierwszego chłopaka szybciej niż w wieku 18-19 lat,bo do tego wieku powinna sie po prostu uczyć a jak człowiek ma dużo nauki to tym samym nie ma czasu na jakieś związki,ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki-ale skoro masz takich nie tolerancyjnych znajomych i im nie ufasz to czemu z nimi jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR ja ich nie znam - wiec ciężko mówić o zaufaniu lub jego braku, to okazja żeby kogoś poznać, kontaktowa jestem i towarzyska, ale jak tam będą jakieś laski to bed eise gorzej czuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła-A ja mam kumpla co jest żonaty,swoja żonę poznał w wieku ok 4 lat,zaczęli ze sobą chodzić jeszcze w podstawówce,z tym że to było takie dziecinne chodzenie,pobrali się w wieku 25 lat i bez wpadki tylko z miłości.Różnica kiedyś polegała na tym że takie nastoletnie chodzenie bardziej polegało na przyjaźni a teraz polega na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki- A nie umierz tego po prostu mieć gdzieś o sądzą o twoim ciele?Jeśli można wiedzieć to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atest faa
ja nigdy nie wyjde na plaze,chyba ze zaplaca mi za to 1mln euro:P Mam: krzywe nogi rozstepy wszedzie,jakby mnie ktos pociacham nozem celulit stopien chyba 3 choc hjestes dosc szczupla Wystarczy??wolalabym byc grubaskiem niz tak pokaleczonym stworzeniem.Pa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zawsze sie przejmowałam tym co inni o mnie powiedzą, mam 26 lat i spore przejścia za sobą jesli chodzi o wygląd kiedyś byłam naprawdę gruba schudłam prawie 25 kg:(... to jest mój wielki kompleks, strach przed odrzuceniem tak poza tym to jestem bardzo wesołą osóbką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki dorośli ludzie zazwyczaj odrzucają swoich znajomych ze względu charakteru,to że schudłaś aż 25 kg to powinno być impulsem właśnie do tego żeby teraz bardziej chcieć się pokazywać i czuć się swobodnie,jesteś w tym wieku co ja,jesteś młoda więc to jedyna okazja w twoim życiu żeby się pochwalić swoim ciałem,jak będziesz mieć 40 to będziesz żałować że nie robiłaś tego w młodości,mam nadzieje że ci faceci którzy tam będą to podwyższą twoją samoocenę.Skoro chudłaś to należy cie się nagroda w postaci śliniących się na twój widok przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślinić sie nie muszą - jeden facet mój własny mi wystarczy. byłąm na portalach randkowych zalogowana i sie wypisałam bo sie ślinili az za bardzo - mnóstwo komentarzy o seksownym wyglądzie, a wyglądam całkiem normalnie tyle ze mam biust i pupe no i spore wciecie w tali, nie wiem moze to panów kręci . dopóki jestem w ubraniu jest suuper. nie każdy ma takie podjescie co ty, kawał drogi przeszłam, to ogromna przyjemnosc załozyc na siebie rozmiar 38/40. wiem ze teraz jestem w najlepszym wieku, cieszy mnie to dlatego chciałabym kogoś nareszcie poznać - wcześniej w ogóle nie brałam takiej opcji pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki czyli z tego z napisałaś to w chwili obecnej masz faceta?Więc czemu ten facet nie umie podnieść twojej samooceny?Bo z tego co piszesz to seksowna laska z ciebie,myślę że odpowiedni facet powinien podnieść twoja niska samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR byc moze zle sie wyraziłam, nie mam faceta i nigdy nie miałam... chciałąbym ten stan rzeczy zmienic, ale bez desperacji nie bede sie na nikogo rzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki to teraz to już nic nie rozumiem,to czemu się wypisałaś z sympatii skoro adoratorów ci nie brakowało,skoro pisało wielu to znaczy że naprawdę bardzo atrakcyjna jesteś,co powoduje że nie umiesz w to uwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nieco zboczył z tematu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pisali same zboczone rzeczy i mnie to wkurzało, nie jestem laską do przelecenia, stwierdziłam ze wole kogos poznać w realu niz przez internet, a spotkałam sie owszem z dwoma tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki juz więcej pisac nie będę, bo faktycznie prowadzę tu sobie dialog a kafe jest dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łapię - było o seksie młodocianych, a teraz to nie wiem... :D pisz ciutki, pisz - poczytamy, doradzimy... w ogóle to pocieszające jest, że nie tylko ja na tym świecie borykam się z kompleksami :) a skoro jest nas więcej to może załóżmy koło wzajemnej adoracji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciutki no ale tych znajomych tez jakoś musiałaś poznać,po za tym jedziesz nad wodę i pływać chyba w tym palermo nie będziesz i co,nie wejdziesz do wody dlatego że się boisz pokazać uda i trochę pupy? A to że na sympatii pisali ci zboczony rzeczy to trzeba było poczekać na tych normalnych facetów. Ps; skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB-Ja nie mam kompleksów,ale mogę być w waszym kole terapeutą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe grupa wsparcia dla osób z kompleksami, no pewnie sporo by nas było. PGR z trójmiasta:) a ty skąd? no nie zamierzam się kąpać, bede sie tylko opalac, mam zajebisty kostium, tylko ze nogi i tak widac niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapeuta może być :D chociaż zdaje się, że wczoraj coś wspominałeś o kompleksach dotyczących rysów twarzy... a może się mylę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×