Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

Gość wqdfqw
ja się wstydzę :( tyle szczupłych ludzi a mój brzuch, tyłek i pośladki ehh. ja nie amm czasu na odchudzanie jak licealistki albo inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqdfqw odchudzanie głównie polega na ograniczaniu jedzenia. Miła ja nie mam,a ty też nie powinna,na fotce widać że zgrabna z ciebie nastolatka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqdfqw ale to normalne,ze nastolatki mają nieco inne ciała...ja tez marudze na swoj biust,brzuch i nogi...ale ide nad wode i sie zwyczajnie rozbieram-Ty tez tak zrób...i poobserwuj inne kobitki:) nie nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
PGR fetyszyzm jest dewiacja i powinno sie go leczyc, mozesz nadal sobie wmawiac ze to normalne ze podniecaja sie grubaski ale obiektywna prawda jest taka ze to dewiacja, tak samo jak podniecanie sie np butami, nie porownuj sie do normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wstydzę... Mam mały biust, trochę talii, wystający brzuszek, grube uda, rozstępy i cellulit... Jak idę chociażby na basen to dochodzę do wniosku,że nie wyglądam jakoś tragicznie w porównaniu z innymi kobietami... Nie jestem ideałem i nie mam zamiaru być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze a widziałaś kiedyś żebym był z rana albo w południe? komiczne wrócił!!! a wiec jestem zboczeńcem i dobrze mi z tym,jakoś paragrafu na te moje zboczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wrócił!!!
oczywiscie ze nie ma, w koncu do leczenia nikt nikogo nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
przy facetach co w kazdej widza tylko kurwe mozna sie zrobic aseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PGR-Być może,nie jestem kobietą więc nie wiem jak postrzegacie sex i facetów którzy lubią sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
faceci sa porabani. Dopoki skacze dookola takiej i torebke nosi to jest swieta , a jak tylko przeleci to kurwa. To zeby w tynk i sie powiesic. Jak tu sie nie zrobic aseksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PGR-Tu masz rację,sex jest dla ludzi i czymś normalnym,w Polsce cały czas kościół i rodzice wmawiają dzieciom że pożądna kobieta nie powinna uprawiać sexu przed małżeńskiego bo wtedy będzie puszczalską itp,z drugiej strony to co teraz nastolatki wyprawiają z seksem tez nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do pgr
[popieram też się wstydzę ale się rozbieram... mam pareo jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrG chętnie bym zobaczyła twoje zdjęcie bo po twoich wypowiedziach można wywnioskować że uważasz się za najprzystojniejszego:) takie odnoszę wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
a co wyprawiaja teraz nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła podaj mi jedną moja wypowiedź gdzie piszę jestem przystojny?Uważam siebie za przeciętnego z przewagą na brzydala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PGR-choćby różne orgie seksualne jak "słoneczko",jak to słyszałem co robią gimnazjaliści to mi szczęka opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
Byles przy tym , widziales, za materac robiles? Czy tylko "slyszales"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła jak zawsze-to zły odniosłaś wrażenie,uważam że moja sylwetka jest ok,ale twarzy niestety zadowolony nie jestem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PGR-Skoro 5 dziewczyn z gimnazjum zostało w jednym czasie matkami z jednej szkoły i każda z nich nie wie kto jest ojcem to chyba wiatropylne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
z Twojego gimnazjum ? gadales z nimi czy Ci sasiadki doniosly? A moze w gazecie tak napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro waszym zdaniem nastolatki nie przesadzają z seksem to ok,macie rację,nie chodziłem do gimnazjum więc nie wiem co się dzisiaj w tych szkołach dzieje,po za tym co mnie interesują nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
No to skad o tym wiesz , ze nastolatki taaaak przesadzaja i ze tyle ich w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zobaczyć ile jest młodocianych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR ja nic nie wiem, dopóki kogos nie poznam to sie nie dowiem.... ale faktem jest ze sie wstydze przy facecie rozebrac..bo co on sobie o mnie pomysli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PGR
Ile jest? Liczysz sam? Pytasz ktora ma meza a ktora panna z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode mamy zawsze były tylko kiedyś nie robiono z tego afery.A poza tym dla ciebie 17letnia mama to dziwka? Mimo,że w swoim życiu miała tylko tego jednego partnera? A taka 20latka z 10w łóżku jest ok bo miała szczęście i nie wpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×