Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

chyba "rozgadałaś". Może ty mi dasz odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Kobiety ktore uwielbiaja komplementy na prawo i lewo -kazda kobieta lubi komplementy ,ale bez przesady 2militarny ubior i co w tym zlego to jest twoj styl 3 nie lapiesz za tylek nowo poznanej dziewczyny- to nie okresla osoby jako nudna, masz szacunek do kobiet moim zdaniem 4 palenie papierosow-kobiety tez pala...co za bajka teraz co do twojego pytania co kobiety widza w tych dzieciakach co r...i jaraja zielsko, poprawie sie puste kobiety lub jeszcze dziewczynki z psychiki ...imponuje im to, ze oni tacy pseudo macho z trawka w gebie i z wianuszkiem kobiet kolo siebie. cyniczny?? i czesto ironizujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tych dzieciakach" - czy 19-20 lat to dla ciebie dzieciaki? No tak, ale co w paleniu trawy jest imponującego? Poza tym wszyscy wiedzą jakie te pokemony są (mam na myśli ćpunki), że dla nich tylko liczy się ciało kobiety, a nie to co sobą reprezentuje. Po prostu tego nie ogarniam... Jak można się pakować w to samo gówno cały czas. Jeszcze zrozumiem pierwszy raz, nawet drugi, ale cały czas? Tak jakby kobiety które spotkałem podążały cały czas tym samym schematem i nie wyciągały wniosków. Może ja nie jestem z tej epoki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo często, prawie cały czas, chyba, że naprawdę mi na czymś zależy np. rozmowa kwalifikacyjna, jak nie mam nastroju, albo tak jak teraz na uzyskaniu sensownej odpowiedzi bez "łamania" ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie wiedzialam ile maja lat, ale dla mnie i tak jest to dziecinne podejscie do zycia, palic trawke i r... wszystko co popadnie, co im imponuje, ze w towarzystwie niby sa kims bo to robiaale to zalezy tez od towarzystwa nie kazdy takie rzeczy akceptuje, nie noo ale dla mnie to i tak bezsensowne i powtarzam tobie, zadna normalna kobieta nie spojzy na takie osoby a tymbardziej pare razy jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że trafiłem na takich ludzi. Dzięki za odpowiedź, a właściwie pocieszenie. Zaczynałem wątpić, że ludzie cenią jeszcze jakieś wartości. "po pierwsze nie wiedzialam ile maja lat" spoko nie musisz się bronić, przecież nie pisze CAPS LOCKIEM. "zadna normalna kobieta" jak rozmawiam z nimi w cztery oczy to sprawiają wrażenie normalnych. Mam na myśli cele w życiu i nie są to "kupa kasy", a studia, rodzina etc. Nie, są też typowymi pustakami potrafią się wykazać wiedzą. Nie wiem czemu, ale lubią gadać ze mną o sztuce mimo, że jestem kompletnym ignorantem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać. Jak przyjdzie Ci (albo innym)coś ciekawego do głowy to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie twierdze, ze takie dziewczyny nie posiadaja wiedzy czy tez nie maja celow... poprostu dla mnie to sa dziewczyny nienormalne pod tym wzgledem, ze ideal faceta i to co im imponuje znajduja w takich osobach jakie opisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola @ ola
to nie są dziewczyny nienormalne tylko osobowości uległe, łatwo ulegające innym i swoim chwilowym potrzebom tudzież poszukujące wrażeń. kolega też ich poszukuje ale jest osobowością bardziej analityczną i to tyle. czemu te dziewuchy palą jarają i łatwo się oddaja tym typkom? bo nie wymaga to od nich większego wysiłku, z obu stron nie wymaga wysiłku, oni komplementują dziewczyny by 'złamać' dziewczyne a one za te słówka pikne dają im to czego oni chcą. Proste. Wygląd generalnie nie ma nic do rzeczy tylko mentalność, mentalność menela ułatwia nawiązywanie szybkich relacji. Natomiast ty może jawisz się im jako zbuntowany typek, odstajesz bo nie jarasz, bo się głupio nie śmiejesz, nie komplementujesz więc jesteś inny. Jesteś inny nie dostajesz tego co chcesz. Proste. Ty kolego może jesteś dla tych panienek jak jeż, wymagasz może głębszego zastanowienia a tu przy nich są typki co lecą na nie jak lep wiec po co się wysilać. Każdy szuka łatwego łupu. Aczkolwiek ma to też swoje złe strony. Jak podrośniesz zrozumiesz. Jeśli się nie złamiesz czeka cię nagroda. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielpostudiach
Lady "Co do inteligentnych kobiet to mam swoje zdanie. Faceci się ich boją... Widzę na własnym przykładzie. Niby kobiety które mają zasady są pożądane przez mężczyzn, a jak co do czego dochodzi, to mają Cię za nudną i sztywną laskę... Niby wszyscy faceci chcą szanujące się kobiety ale jak już takie spotykają to jednak dają nogę... Nie rozumiem tego..." Tak schematycznego podejścia nie spodziewałem się Lady po Tobie.... Fubar.... jesteś po prostu nudny. Nie obraź się ale tak jest ledwo przeczytałem co napisałeś. Poza tym to że Twoim koledzy piją i palą nie oznacza że nie mają rozumu. Założe się że są dużo sprytneijsi niż to jak ich nam przedstawiłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Fubar, To że dziewczyna chce się zabawić nie oznacza że w przyszłości nie będzie dobrze zarabiać bądź mieć kochającej rodziny. To jest schematyczne myślenie tatusia co mówi małemu synkowi: ucz się, zachowuj się grzecznie a będziesz bogaty itp. To się nie pokrywa z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie plany na dzisiaj? procz siedzenia na kafe:-P tak tak S ingielek ty kestes spiochem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka rzeczy zaległych do zrobienia. I nie nie siedzie na kafe tylko tu zaglądam :P I tylko na ten temacik. A plany odległe ustale w ciągu tygodnia - będą duże zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Singiel widze, ze zabierasz sie za siebie ostro:-D Lady pewnie odsypia cala nocke i pojawi sie pozniej biedactwo:) a ja sie pochwale, ze do urlopu zostaly mi niecale 3 tygodnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to odsypia nockę? :P Widze że tam plotkujecie :D Tak ostro się zabieram za rzeczy które miałem już zrobić dawno a jeszcze nie zrobiłe, :) Mi do urlopu zostało 6 tyg. Ale jeszze po drodzę będę brał wolne i tak np na woodstock :P :P Gdzie jedziesz w koncu na ten urlop, Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do skorzencina na 3 dni i miedzyzdroje pozniej ale tez tak na 2 dni a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już popiłam ej... :P Nie no, od rana byłam w Jarocinie... ale nie na festiwalu :P Chociaż patrząc na tych ludzi dzisiaj zmieniłam do nich nastawienie... :D Teraz sprzątam cały syf, wczoraj myślałam, że szybciej się uwinę... no ale niestety... Do tego ta gorączka... Czuję, że przyjdzie zajebista burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już była burza i jest chłodniej. Chciałem jechać na Jarocin ale nie wyszło 😭 Przenocowałbym sobie u Lady albo u Dobrze, Kto to wie jak taki wyjazd mógłby się skończyc :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolegi Fubara to sorki ale po nocach mnie tutaj nie znajdziesz... Powiem tak, są różne kobiety... Pustaki to wiadomo, nie będę się rozpisywać. Każda kobieta lubi komplementy, po prostu każda. Masz swój styl, ja coś takiego cenię (tym bardziej, że ja sama nie mam stylu jakiegoś konkretnego :D)... Myślę, że gdybyś trafił na mnie to najpierw starałabym się poznać to jaki jesteś, jaki masz charakter a nie to jaki masz styl... Masz łeb na karku... Zatkałeś mnie pytaniem:Powiedz mi co kobiety widza w "neandertalczykach" którzy jedyne o czym myślą to cyt. "Za ruchać i zajarać zielsko"? Czemu oni nie mogą się opędzić od dziewczyn, a ja wręcz przeciwnie? Kobiety są takie głupie bym powiedziała... Chcą mieć faceta takiego, którego koleżanki będą im zazdrościć, wszyscy będą się zachwycać... Masz styl taki dosyć hmmm... Nie wiem jak to napisać... Ludzie w takich ubraniach wydają się źli z natury, z dziwnymi pomysłami i poglądami, kojarzą się z ćpaniem, piciem, niektórym może nawet z satanizmem... Szczerze mówiąc nie znam ani jednego faceta, który ma taki styl. Mimo, że jakoś tam się kojarzy Twoje ubranie to chyba najpierw starałabym się poznać a nie na starcie od razu przekreślać... To, że nie łapiesz dziewczyny gdzie się da to świadczy o tym, że szanujesz kobiety, dla mnie to nie jest nudne... Co do ćpania to są kobiety które to lubią, imponuje im to, że ktoś sobie przyćpa a są takie co nie chcą o tym w ogóle słyszeć, nawet papierosów unikają... Jeżeli chodzi o ideały dziewczyn to... ideał ideałem, a życie życiem... Mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz, może popiszemy na ten temat wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie do Jarocina jest bliżej niz od Dobrze :P Kurcze mam ochotę pojechać kiedyś na coś pod gołym niebem... super sprawa takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×