Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość huauauauua
do tej co zniszczyla Czytam twoje wypociny i powie tak, nakrecasz sie kobieto i fascynuje cie to ze ten facet niby zabiega dzwini itd- to cie kreci ,jestes gora (tak bynajmniej myslisz) bo on jeszcze... dzwoni i ciebie to poniekad kreci i wypisujesz tu jaki to on jest bezczelny itd a zobaczysz przyjdzie taki czas ze facet naprawde sobie ulozy zycie z normalna kobieta a o tobie nie wspomni , bedziesz zyla wspomnieniami i zapamietasz TE CHWILE TERAZ KTORE SA - jak zabiegal by sie z toba skonaktowac , porozmawiac , jestes pewna siebie bo on poniekad zabiega o konakt, ale przyjdzie taki czas ze oleje te twoje glupie wymowki niby nei chcesz a on jak pies lata,znajdzie kobiete stworzy zwiazek a o tobie zapomni, edziesz tylko jego niemilym wspomnieniem i tego mu zycze, a ty zostaniesz ze wspomnieniami i zalem ze nie dalas szansy, myslisz ze te podchody beda trwaly wiecznie? myslisz ze on nie znajdzie kobiety i nie stworzy rodziny? myslisz sie zastanow sie nad soba i nad swoim zyciem ,a temu facetowi zycze jak najszybszej izolacji od ciebie, nei od dziecka od ciebie sflustrowana babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huauauauua
"Facet potraktował mnie jak dziwkę. Widac byłam nią przez długie 5 lat" ty faktycznie jestes pojebana, tobie sie cos w glowie poprzewracalo, moze lekarz??? jak masz do niego azzzzzzz taki zal , porozmawiaj z nim spokojnie zycz mu szczescia z inna kobieta i powiedz ze nei zabraniasz mu wizyt dla dobra dziecka co ty wyprawiasz? ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
hauhau cos tam idźże spać człowieku, albo przeczytaj wątek od początku, bo nie wiesz co piszesz. dobrej nocy ci zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, nie poszłam spać i nie mam wizyty. Tylko smsa takiego mi posłał, niby ostatecznego. Ale ja z nim nigdzie nie pojadę. Nie wyobrażam sobie połozyc sie koło niego. Te wakacje nie będą nasze. I nie przeze mnie bynajmniej. Za duzo zostało powiedziane, za dużo napisane. Za mało wiem, za mało. Niech jedzie z tymi, z którymi juz był jak uciekł ode mnie. Jeszcze dziś mnie atakował. To jest ta jego dojrzałość? Mam z nim jechać a za parę miesięcy to samo mi zrobi? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie zadzwonię. jeszcze nie teraz. Nie śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie zasnę, chyba że po pięciu tabletkach. Jestem skołowana. Nie wiem, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche wulgarnie ale facet napisał prawdę. Rajcuje Cię takie samonakręcanie. Chcesz przewać to skończ temat definitywnie. Chcesz przebaczyć to musisz pójść na kompromis. W kagańcu sama nie wytrzymałabyś 5 min. Zrozum innych. Tylko zdecydować musisz sama. Czego chcesz. Izabell zapytała czy może się zdrzemnąć. Spytałem czy sama. Posłała taki uwodzicielski uśmiech. No gdyby tak można było cofnąć czas. Tfu robactwo łazi mi po głowie. Ale mówią że jak głowa siwieje to duupa szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
widzisz, nie byłaby z nas dobra para. Lubisz blondynki. Jestem ich przeciwieństwem, na szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Wiesz, ale ja juz nie musze iść na żaden kompromis. facet napisał, że zgadza się na wszystkie moje warunki, że będzie jak chciałam, żebym tylko z nim jechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
on się zgadza na smycz i kaganiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię szatynki. To była odrzucona propozycja? Za stary jestem dla takiej małolaty jak Ty. Nie zmieniam swoich zasad.A blondyna jest nie tylko ładna. Jest naprawdę piękna. Więc temat masz znów otwarty. Będziesz z niego miała wspaniały podnużek. Dobre faceta będziesz wyprowadzała na smyczy i w kagańcu. Podoba mi się. Może być niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Jestem brunetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Wyprowadzałam go przez 3 lata. I dobrze było. narzekał tylko czasami. Ale ja z nim nie pojadę. Pojadę sama z małym. Więc nie wiem, czy on swoja propozycję utrzyma, czy wytrzyma. Sprawa jest wątpliwa. Dlatego jestem zdenerwowana. Gdybym mogła mu sie rzucić na szyje od razu, rzuciłabym sie. Ale nie mogę. Jeszcze bardziej mu nie ufam po ostatnim. Jeszcze więcej złości we mnie. Potrzebuje czasu, teraz ja potrzebuje czasu, i nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Byłam kiedyś z facetem 18 lat starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ja mam 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
z taką stara to juz nie bedziesz gadał. wiedziałam.............................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
no przecież wiem, dawno inteligentnie sobie obliczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem że Ci kopara opadnie. Ale mam, takiego znajomego Ibisz się nazywa. Powiedział że mam tak medialny głos że nic tylko do radia. Podobno głos mi się nie zmienił do dziś. Tylko rano przy goleniu nie mogę się doszukać tego młodszego. Wiedziałem że mnie porzucisz masz tak we krwi. Ha wolę izabell. Podglądam jak śpi. Taka mała dziewczynka . Mała 176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
tchórzysz Fujaro, tchórzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
to dlatego chcesz zmienic medium??? Chciales mnie pouwodzić głosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
twoje lata obliczyłam jakis tydzień temu, więc mnie niczym nie zaskoczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×