Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

I komu tak życzysz wszystkiego najgorszego? Fujarze? No to na bank że już nie wróci. Pewnie zobaczysz go gdzieś w oddali na jakimś poście, A on zniknie jak meteor. I tyle go zonbaczysz. No ale jest tam jakiś sposób. Podobno kobiety je mają i znają. Tak, tak. Kobiety są perfidne i przewrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, to TY? jesli tak, wróć do poprzedniego nicku. A najgorszego życzę nie Fujarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie mam siły na zabawe w chowanego. naprawdę.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro. Nigdy nie będę o nic prosic faceta. Nie chce, żebyś odchodził. Wkurzyłam sie. Wiecie, własnie dostałam na skrzynkę meilową od mojego ex oferty wyjazdów wakacyjnych, z jego nazwiskiem i jakims numerem rezerwacji. Co za świnia! Mysli, że pomacha mi przed nosem wizją egzotycznych wakacji, i od razu zapomnę o tym, co zrobił. ile przecierpiałam przez ostatnie dwa miesiace. Wyjeżdżam do Anglii i mam to wszystko gdzieś. mam to wszystko gdzieś. Nie wiem o co chodzi. Nie wiem, co sie dzieje. Czy on ze mnie kpi?! Co za świnia! Nie wiem, co to jest. Mail jest z jakiegoś chyba e-biura, w srodku jego nazwisko i numer jakiejs cholernej rezerwacji, czy członka klubu, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Chce mi sie plakać. On sobie ze mnie kpi! bawi sie moimi uczuciami. Nienawidze go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Żadnego. Juz nigdy żadnego. Dobrze, że wróciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Facet. Chcialabym umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Juz mi przeszło. Ale sie wkurzyłam. Co z niego za swinia. Nie odchodx Fujaro. napisz lepiej dlaczego ostatnio byłej w takiej złej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Facet potraktował mnie jak dziwkę. Widac byłam nią przez długie 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
To sie zdziwi. Fujaro. Nie mam siły na podchody. Chciałabym mieć w życiu cos stabilnego. Wiem, mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Wiem. Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie żartuj sobie ze mnie. Szlag mnie ci,ężki zaraz trafi. Jest film na TVN i mam zamiar obejrzec, zeby sie wyciszyc, chociaż to kryminal. Co u Ciebie? jak praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja iałem zarwanych parę nocy. Praktycznie przechodzę na nocny tryb życia, aż do skończenia tematu. Jak ktoś chce mieć coś stabilnego to buduje mocną konstrukcję. Na stabilnym fundamencie można postawić potężny gmach. A jak się robi prowizorki to efekty są mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Mnie zjadają robale juz za życia. I wobec tego nawet taki Sartre mi nie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
No to masz tu specjalistke od prowizorek, za to z bardzo silną potrzebą solidnych fundamentów. Absurd taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
A ja jutro w ogóle nie dam rady. mam dwa spotkania. Potem przyjeżdża znajoma i zostanie u mnie do piątku. Nie dam rady przy niej pisać. Może na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Może w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×