Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
bo nie chcę, żebys mnie kontrolował. a wiem, że jestes specjalista od nawigacji itp inwigilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
mam Twój numer, mam e-mail, mam gg. Zapisałam wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a dlaczego czajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a za całowanie małoletnich panienek to byś miał u mnie sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się.Jesteś dobra w kontrolowaniu. Za głupią też Cię nie uważam. Może za furiatkę. Miłość wyznałem jednej i to mi wystarczy. Gdybym to zrobuił teraz ośmieszyłbym sie. Ale polubiłem . Chociaż kawał cholery z Ciebie. Moja była jeszcze gorsza. I brakuje mi jej jak diabli. Brakuje mi tych jej kłótni, wrzasków jak we włoskich filmach. Obie moje córy są takie same w związkach.Jeden wielki dynamit. Ale ich mężowie jakoś na to nie narzekają. Obaj mówią że mają ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
muszę cos ze sobą zrobić. chociaż się umyć. Polożyć. I wymyślic co mu wyartykuluję. I jak sobie poradzę jesli mnie po tym zostawi. jutro na krótko wyjeżdżam. mam ważne spotkanie, i juz wiem, że nie będę mogła sie nawet na nim skoncentrować. Na TVP INFO porównuja prezydentury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
No i tu mnie zafascynowałeś. To ty jestes taki jak ten ex-mój. Opowiedz mi o Twojej żonie. chociaz trochę. Za co robiła awantury? Kobieta z temperamentem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj się nie myśleć o sprawie. tak ze dwa trzy dni. Nie ma co żyć non stop w jednym temacie wiem że ważny dla Ciebie. Ale nawet dla przyszłosci Twojej, synka jego musisz naprawdę nabrać dystansu, uśmiechnij się wreszcie nawet przez łzy. a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a zafascynowałeś postem o twojej żonie, nie oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiesz czego sie boję? Że wyjadę, bo ja za niedługo wyjeżdżam, wylecę, a on juz potem nie ponowi propozycji. Ale to by chyba znaczyło, że mnie naprawde nie kocha. A skoro nie kocha, to nie ma czego żałować. A jesli kocha, to poczeka, przeczeka, tym bardziej , ze to on zawinił. Przynajmniej ostatnio,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
I ja jz nie płaczę. Bardzo mi pomogłeś. ty i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam pisać to co jej wykręciłem to jej wystarczyło. kontrolować to mnie ni kontrolowała. Ale awantury robiła o wszystko. Za to że sie za dziewczyną obejżałem, że na imieninach za dużo wypiłem. Każdy pretekst był dobry. Dopiero jak zachorowała to się bardzo wycszyłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Awantury robiła o wszystko. jakbym o sobie czytała. Neurotyczka z włoskim temperamentem. W jakim wieku zachorowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
kocham go.chociaz w bardzo chory toksyczny sposób. Ale kocham. Nikogo tak nie kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ale równie mocno go nienawidze. naprawde nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie przesadzaj Fujaro. tyle o mnie wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
myslisz że nie mozna kochać i nienawidzić jednoczesnie? Ja tylko tak potrafię. Za duzo mi złego zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwe morze
Ta co zniszczyła Ja kiedyś sama to przeszłam co ty, tylko puźniej wyszło że mój mąż miał kochankę jak ja byłam w ciąży, dowiedziałam się o tym po ponad roku, chciał mi wszystko wytłumaczyć i prosił mnie na kolanach. Ale ja mu nie przebaczyłam do tej chwili. Może źle zrobiłam bo syn potrzebował ojca, ale nie pozwoliłam żeby mnie zeszmacił i może drugi raz zdradził i cieszę się z tego. tylko opowiedziałam ci to historię o mnie dlatego żebyś zrozumiała ,że twoje z\drowie w tej chwili jest najważniejsze, z synem też napewno sobie poradzisz, ja też miałam wzloty i upadki wychowując syna ale sobie poradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na demną chciałabyś mieć kontrolę Przeleć cały swój post. W pewnych momentach przeginasz cały czas o tym piszę Więcej w Tobie chęci zemsty i upokorzenia go , niż miłości do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie wiesz wszystkiego. A to, czego nie wiesz, zmieniłoby - gdybys wiedział - ogląd calej sytuacji. Ale cóz... pewne rzeczy są nie do opowiadania. Niech i tak będzie. czysta dominacja. Zawsze dominowałam. taka jestem. walczyłam z tym kiedys ale taka jestem. My sie strasznie kochaliśmy i bardzo krzywdziliśmy. On mnie bardziej. I za to przez 3 lata znosił moje upokarzanie go. Miał dwa miesiace przerwy. I teraz znów prosi o więcej. A ja muszę przetrawić upokorzenie, jakie mi ostatnio zaserwowal i dopiero potem będę w stanie z nim żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
martwe morze, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×