Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

a to był fafajny film :O:O wiecie?mam potwornego lenia na zycie :O znaczy zyc mi sie ostatnio jakos nie chce :( moze dlatego wlazłam Wam na topeł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
No bo Fujara mysli że ja to ty. Ale teraz juz chyba nie. Dwa wpisy z tej samej minuty. jedna osoba nie może na kafeterii wyslac wpisu w tej samej minucie BO MU SIE PJAWIA KOMUNIKAT ZA MAŁO CZASU UPŁYNĘŁOOD TWOJEGO POPRZEDNIEGO WPISU. MUSI UPŁUNĄĆ JEDNA MINUTA. Fujaro jesteś świnią/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już tak nie przeżywaj
jeszcze jedno, ty, co zniszczyłaś, wiesz doskonale, że jestem inną osobą. Czemu do mnie piszesz kurwa ? Jesteś chyba dziwna ponad miarę. Przeczytaj moje wpisy, należało mi się ? Zrobiłas mi wielką przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Jestes świnia. Przeczytaj to wszystko raz jeszcze, przelicz minuty, a potem niech ci podadzą cos na współczynnik IQ. a ty na pewno jestes w szpitalu, skoro takie oprzyrządowanie tam masz pod ręką??? tamten zmów wydzwania i mnie straszu wizją końca ostatecznego. to jak apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Do no juz tak nie przezywaj ja sie absolutnie nie zwróciłam tak do Ciebie. tam powinny byc po obu sytronach przecinki. jeśli tak to odebralaś, to przepraszam cię najmocniej. ja w ogóle myslalam, że ty jestes facetem... nie napisałam tego pod twoim adresem , to była taki przerywnik brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, przeczytaj spokojnie dwa wpisy z 22.48 - mój i no juz tak nie przeżywaj. a potem mój wpis z 22.51. Jezu ale kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jaka próbkę??? czego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro drogi, jesteś tak samo toksyczny jak ja :-) tak przypuszczałam, w innym wypadku nie nawiązalibyśmy kontaktu. Ciesze się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanal
skonczmy juz moze zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
I miałeś coś zademonstrować. demonstrujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, jeszcze raz. mam prosbę chory człowieku. wielką. Błagam - zastosuj sie do instrukcji: przeczytaj spokojnie dwa wpisy z godz. 22.48 - "mój" i wpis pani z nickiem "no juz tak nie przeżywaj" . a potem mój wpis z 22.51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
alez zademonstruj... moich nerwów nie szkoda, bo po takiej co rano i wieczorem łyka proszki to mozna jeździc ile się da... Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jak myslisz Fujaro, ten mój ex- to wróci tu po tej mojej anglii czy tez nie? Co ci twoja męska intuicja podpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jesteś taki sam jak ja. Śpij dobrze, Znów sie boję. Gdybym nie była na proszkach, juz bym leżała w łózku z moim ex- , rojąc obie, że "TERAZ BĘDZIE NAM ZYŁO SIE LEPIEJ" PRZEPRASZAM za składnie i itp, ale pisze bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem ze ty do niego wrocisz ale czy on ty chcesz w kagancu i na smyczy powiedzialem co takim ukladzie mysle dobre do czasu, do pierwszej zalamki a pozniej to szkoda slow to co moze nastapic to dopiero bedzie jazda wiesz ze ja swoje cyrki robilem kilkanascie lat? a pokazu juz nie zrobie ipod mi spadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochalas go nad zycie na krotkiej smyczy wiem jedno potrzebna jest rozmowa ale dialog z toba? przy hustawce nastrojow, przy wybuchach rozmawiacie za pomoca sms-ow co to za rozmowa on pisze ty czytasz i psyche z ciebie internet mi troche szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy godzinki nie śledziłam tego topiku i czytając teraz to ja chyba jestem jakaś "głupia" nie nadążam za wami i już nic nie rozumiem. Fujara, oh Karol, Kanał, ta, co zniszczyła, no już tak nie przeżywaj - o co tu chodzi? czy to jest jakaś prowokacja. Już tak zgłupiałam, ze mi się wydaje, że wszystkie te osoby to kurczę jest Fujara. Tylko co ja tu robię? Bo ja na pewno Fujara nie jestem. A może jestem - fujara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z podwórka
Śledzę ten temat od jakiegoś czasu. Ale przez kilka dni się pogubilam.Sama zgłupiałam już nie wiem o co tu chodzi, ale się nie wtrącam.Tak dla własnego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z podwórka
To jest jakaś totalna masakra.Ale nie pierwsza i nie ostatnia na kafeterii. Zmykam spać dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam natchnieniem
Co to za zwariowany topik, myślałam że tylko ja mam problemy emocjonalne. Autorko ja nic z tego nie rozumiem.czy to jest Twój problem, czy jeszcze kogoś. Przecież to jest jakieś chore. O co tu w tym wszystkim chodzi . Już się pogubiłam. Jak w jakiejś pokręconej telenoweli. On ją zdradza,ona odchodzi, inny pociesza,ona wariuje, tylko już nie wiadomo dlaczego, jeszcze ktoś wkracza na scene.I te teksty ochorobach.To chyba szpital psychiatryczny. A myślałam na początku, że tu naprawdę chodzi o coś sensownego. MASAKRA.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz przejżałąm te ostatnie wpisy. Naprawdę nic z tego nie rozumiem.Czy ktoś z bywalców może mnie oświecić? O co tu naprawdę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo jakies totalne nieporozumienie. nie moge spac. przykro mi z tego powodu.nie spie bo i tak jestem do tego przyzwyczajony przyznam sie do jednego kitu, bo tylko jeden zrobilem. IP w takim forum jest nie do wykrycia, dziala tylko jako jeden serwer i to jest tylko ten IP. mozna to zrobic tylko na gg tlen w bezposrednim kontakcie. na forum istnieja te dane w logu serwera. jezeli to cie zbulwersowalo przepraszam wiem ze i tak masz swoja hustawke. jedz i odpoczywaj.zapomnij o klopotach i o mnie. napewno zbyt mocno wciagnelo mnie to wszystko. ale jak sie siedzi i czeka na kompilacje to i jak czlowiek wdepnie to moze i przedobrzyc jeszcze i ta moja kraksa troche mnie zdolowala. myslalem i meczylo mnie to. nic sympati nicia sympati, ale przekroczenie pewnych granic przyzwoitosci na pewno z mojej strony nie bylo w porzadku. trzymaj sie cieplo izycze jeszcze poprawienia twoich wszystkich relacji rodzinnych.nic wiecej juz nie moge dodac czesc mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×