Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
OK dostałam własnie odpowiedź na mój sms , żeby zajął czyms ręce... Odpowiedx jego brzmi "Ty ..." I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
tylko tyle "Ty ..." i trzy kropki. Wstaw sobie najgorsze wyzwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem. Odpuść sobie. Te wszystkie sms-y to zabawa dzieci z podstawówki. Dorośli ludzie wyjaśniają sobie w cztery oczy. Jezeli mają sobie coś do wyjaśniania. Masz w ręku wszystkie karty. Czego jeszcze chcesz. Chciałaś walczyć - nie wyszło. Więcej nerwów teraz stracisz na pyskówki. Zablokuj jego numer i nie będziesz odbierać od niego już nic. Przecież dla tak inteligentnej śledczej to pryszcz. No chyba że jesteś masochistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ja juz się nie odezwę. chciałam go wyprowadzić z równowagi. udało się. powiedz. jak mam zablokować jego numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
gdzie to jest w Nokiach? Mam dwie Nokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała chodź przytul się do mnie i śpij. Wypocznij. Już jest po wszystkim. Wiesz o tym. TO JUŻ KONIEC. Dobiegłaś do mety. Koniec uwież w to. No chyba że masz jeszcze na coś ochotę. Twój wybór. Jestem jak chciałaś. A właściwie prosiłaś.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
znalazłamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Dobrze Fujaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
już mam. znalazłam. Idę spać.Z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała mi się piosenka stara jak ja.. Z kim tak ci będzie źle jak ze mną, przez kogo stracisz tyle szans jednego dnia. Kto będzie czekał w noc bezsenną Ty wiesz że ja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
myslę, że byłoby mi z toba dobrze. po tym, co o mnie wiesz, może bys mnie nie zniszczyl jak tamten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz w duchy. Każądy facet zawsze coś spieprzy. Choćby nie chciał. Wiesz jak mnie znaleźć. I nie ma o czym gadać. Jesteś. i to się liczy. Zaistniałaś znowu. Przecież o to chodziło. Dobranoc. Ja jeszcze posiedzę muszę zapiąć swój ostatni etap. Zdziwisz się jak jest dla mnie ważny. Dotyczy Ciebie. Obiecałaś mi prezent, a nawet dwa. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffff!!!!!! Nie nadążałam za wami. I nawet się nie usiłowałam pakować między was. A ta co... coś tam , powinna mieć nick - karabin maszynowy. Ja to potrzebuję trochę pomyśleć, zastanowić się gdzie wróg, a potem strzelać. A jak pomyślę to dochodzę do wniosku - po co, czy to ma sens. Co mi to da. I już jest po strzelaniu. I kiedy już nie widzę żadnego wyjścia z sytuacji, idę spać. A rano się budzę i nagle przychodzi jakieś genialne rozwiązanie, którego jeszcze wczoraj zupełnie nie widziałam. I to jest juz sprawdzony sposób od lat wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, wróciłam, musiałam na chwilę wyjść. Zapiąć ostatni rozdział? Dotyczy mnie? piszesz książkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
zapiąć ostatni etap????? Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
o prezentach pamiętam, ale to jeszcze długo nie teraz. kiedy dostaniesz, zrozumiesz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fujara, ona powinna mieć nick Wariatka, a nie ja. No ale młoda jest. Jeszcze ma dużo siły. Za jakiś czas zrozumie, że szkoda tracić energię na coś co nas tylko osłabia i wyniszcza. A skąd wiesz, że mieszkam blisko ciebie. Przez tornado? Nie u mnie nie było tornada. Raz tylko walnęło i było po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wariatka tańczy, masz rację. ten sposób zawsze skutkuje. Ale ja jestem choleryczką. Kiedy byłam spowolniona, stosowałam go, ale zwykle działam szybko. zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego Twojego wpisu.... " myślę, że byłoby mi z tobą dobrze. po tym, co o mnie wiesz, może byś mnie nie zniszczył jak tamten" To zapamiętaj: http://youtube.com/watch?v=Tl5L5zrI7uo chociaż http://youtube.com/watch?v=_Z524KeouH8 ale gdybym był młodszy to pewnie i tak by nic nie wyszło. Więc nie martw się na zapas. Wariatka_tańczy tylko tango Ta, co zniszczyła jest wariatką. A ja jestem starym idiotą. Ale kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ta młodzież jest mało wytrzymała. Chcieliby zawojować świat. Trzeba mieć upór, wytrwałość. Trzeba chcieć. Ten ostatni etap to taki mały element w moim programie. Pisałem. I już problem rozwiązałem. Na wszystko jest sposób. Mała jesteś niecierpliwa, czasem za ciekawa. Nie zawsze warto szybko się czegoś dowiedzieć. Możesz na przykład mieć log swoich połączeń telefonicznych, przychodzących i wychodzących. Możesz mieć listing sms-ów tam i z powrotem. Możesz wejść w numer innego tel. i odbierać na fonii rozmowy obu stro, lub telekonferencje które się odbywają. Wszystko to wyświetla się na ekranie. Nawet numer zastrzeżony pokaże się na ekranie, bo dla sieci jest widoczny. Pokazują się takie dane jak np IMEI aparatu. Każdy telefon - sztuka ma swój unikalny numer. Po wyjęciu baterii widać go. Jest na stałe przypisany. W ten sposób operator może unieruchomić aparat, jeżeli zostanie on skradziony. Po takiej blokadzie jest bezużyteczny. Tak wygląda śledzenie. Jak skończę to się prześpię. Nie pisz mi tylko o jakiejś pomroczności z mojej strony, za te adresy - wstawki. Wariatko popatrzyłem na twój nick i wiem że nie daleko. Buziaki na dobranoc niegrzeczne bestie w anielskich powłokach. No i się spotkały dwie wariatki i jeden idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wrócę do tego Twojego wpisu. Na pewno bym Cię nie zniszczył. Ale na pewno starałbym się nie krzywdzić. Zniszczyć Ciebie jest bardzo łatwo. Jesteś słaba, podatna na innych, zbyt impulsywna, nieobliczalna, zaborcza,działasz destrukcyjnie... Ile mam jeszcze wyliczać ? Same wady. Poza tymi zielonymi oczami. Zbyt żywiołowo podchodzisz do wszystkiego. Ale nie martw się same nieprzyjemne słowa miałaś na samym początku. Nie lubię Cię.!!! I mam Cię naprawdę ju dosyć. Zmęczyłaś mnie. Wiem że to nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki piękny dzień a tu wszyscy śpią. Wstawaj szkoda dnia. Skończyłem. Działa. Mam Cię. Minęło 1 miesiąc i 15 dni. Początek 04.07.2010. 23,45 ta, co zniszczyła. 06.07.2010. 0816 fujara12. Kiedy wracasz bo nie napisałaś.I czy w ogóle chcesz wrócić. Idę na małą drzemkę. Zadowolony jestem z siebie, zrobiłem to co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×