Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

No i pospałem. Dziadek fiiilm.Dziadek pies na dwór poszedł. Dziadek pójdziemy do parku. No i co mam zrobić ? Towarzystwo śpi po upojnej nocy. Ale się działo. A ja się nudzę. Mała musimy poważnie porozmawiać. Spotkałem znajomego papugę i on w telegraficznym skrócie mi wyjaśnił co następuje. Publikujesz się na forum kafeterii. Jest to portal społecznościowy. Jest więc publiczny, ogólnie dostępny. Wszystkie Twoje wpisy są prawie jak list otwarty. A więc i Ty również jesteś osobą publiczną. Druga sprawa to taka, że biorę z Tobą publicznie rozwód. Mam juź dosyć zakłamania i pruderii. Wolność to wolność. Viva la Libertas. Jesteś podstępna, obłudna i zakłamana. Raz błagasz,żebym nie odchodził. Świadek " a dlaczego on" potwierdza to "Wariatka_tańczy" z dn,19.08.2010 g.10,10 A tak naprawdę unikasz mnie, wpisy dokonujesz na mijankę i muszę czytać co drugi post. Poza tym traktuję Cię brutalnie. Tak przyznaję się do tego. I biorę całą winę na siebie. Dowód z dn 18.08.2010. g 05,20 wyrażam się "Albo kopnę Ciebie w dupsko" Pomijam inne propozycje np. walenie głową w ścianę. Świadek "a dlaczego on"oraz "Wariatka_tańczy" 19.08.2010. g 10,12 Nie mogę pominąć również uwagi zwróconej przez szanowną "KlemetynkaAh" z dn 20.08.2010. g 22,24 o zakłócanie porządku pulicznego na kafeterii i sugerującą przejście na inną platformę. w celu wyrażnia dalszych słow obrażających się nawzajem, ale już na innej płaszczyżnie. Stwierdzam, że nie roszczę sobie żadnych praw... ble, ble, ble, No i już jesteś wolna. Podoba Ci się ? Nie ja jeszcze nie uciekam. Zjechałaś Przesympatyczną Raven i nawet jej nie przeprosiłaś. Jesteś lekomanką i nie jesteś w stanie się kontrolować. Zgodnie z prawem do momentu ogłoszeni wyroku o rozwodzie Prawną kuratelę nad Tobą przejmuję samozwańczo. I z tego miejsca Ja Fujara Dwunasty oficjalnie przepraszam Przemiłą , ciepłą i wyrozumiałą "Raven" za niestosowne zachowanie "tej, co zniszczyła". Dla jej usprawiedliwienia dodam, iż w/w Była pod wpływem silnego wzburzenia emocjonalnego, jak również leków niewiadomego pochodzenia, które wpłynęły w dużej mierze na tak skandaliczne zachowanie. Jeszcze raz gorąco proszę o wybaczenie i wyrozumiałość. Przyłożymy wszelkich starań by podobne wyskoki nie miały tu miejsca. Po dokonaniu Aktu oficjalnych przeprosin, zrzekam się dobrowolnie kurateli nad "tą, co zniszczyła' I ja sam wybaczam jej, ale tylko z powodu tych prześlicznych zielonych oczu. Mała 90 % brunetek ma zielone oczy. Pa, idę z wnukami na spacer. Nie dadzą mi spać. Wyśpię się w grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Fujara.... to już było, ten twój rozwód z Tą co...zalazła ci za skórę, ale zaczynasz trzeźwiej na wszystko patrzeć, tzn. z większym dystansem. Ale cię rozumiem, ale nie będę tu publicznie mówić dlaczego. Też ide sobie . Mam dzisiaj grila pępkowego u mojej chrześnicy. Ciocia -babcia się trochę odstresuje i odpocznie od tego pieprzonego komputera! Miłego popołudnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Fujara.... to już było, ten twój rozwód z Tą co...zalazła ci za skórę, ale zaczynasz trzeźwiej na wszystko patrzeć, tzn. z większym dystansem. Ale cię rozumiem, ale nie będę tu publicznie mówić dlaczego. Też ide sobie . Mam dzisiaj grila pępkowego u mojej chrześnicy. Ciocia -babcia się trochę odstresuje i odpocznie od tego pieprzonego komputera! Miłego popołudnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciągnęło mnie, przyznaję. Czytam od początku, robi się z tego kawal całkiem niezłej literatury. Albo gotowy scenariusz na film...:) Fujara, Ta co....., Wariatka.... pozdrawiam czekam na cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co znisczyła
Fujaro, o co ci chodzi? Za co masz znów do mnie żal? Wysłałam exowi zdjęcie z ich wyjazdu. jedno, ale takie, które mówi wiele. a dla mnie wszystko. napisałam mu też krótkiego smsa: jesteś zerem. Rano mi jeszcze smsowo insynuował jakieś moje romanse. Żałosny, załosny dupek. Nie wiedzący chyba, że ja wiem, iż najlepszą obrona jest atak. Myslałam, że wrócił do byłej. ale nie, nowa zdobycz. najśmieszniejsze, że chyba ją znam. Brzydsza trochę ode mnie, ale ma miły usmiech. Zaraz mnie tu zjadą, że jestem zarozumiała. No jestem. Nawet nie mam doła. Zawsze wolałam prawdę. Nawet najgorszą. Czuję się jakoś tak dziwnie lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co znisczyła
Herbata Kawał niezłej literatury, mówisz. To może ja to opublikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co znisczyła
We współautorstwie z Fujarą, of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co znisczyła
We współautorstwie z Fujarą, of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie chciała niemca
Zajrzyj na topik Radio kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta co zniszczyła.... spróbuj to opisac, może Ci pomoże... nie znam nikogo tak udręczonego jak Ty....chyba tylko Fujara może Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie chciała niemca
Miła i szalona autorko. Podejżewam, iż Fujara uznał Twoją nieobecność w tym topiku jako obrazę za jego ostatnie wpisy. Przyznam się, że wywołały u mnie uśmiech na twarzy. Wręcz wspaniale w humorystyczny sposób ujął temat by odwrócić Twoją uwagę od problemów domowych. Według mnie jest to prawie, prawie miostrzostwo. Delikatność i finezja. Obrócenie w żart insynuacji forumowiczów. Ale, biorąc pod uwagę Twój rozstruj nerwowy domyślił się, że Cię uraził. Czekał długo brak było odzewu. No i szalona głowa podjął decyzję o samo unicestwieniu. Dziwne. Dorosły człowiek, a zachował się jak nastolatek. Domyślam się , że bardzo i Twoja sprawa i Ty zapadło mu w sercu. Typowy słowianin. Pozdrawiam autorko. Widzę że ta Fujara dużo Ci pomógł. Cieszę się. Szkoda, że odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co znisczyła
Fujaro, przestań się wygłupiać. A Raven nie zjechałam. Tylko zapytałam, bo mnie wkurzyła. Bardzo lubię Raven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co zniszcyła mnie się również wydawało że byłoby mi z Tobą dobrze. Powiem więcej. Jest mi z Tobą bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
przestań, nie mam nastroju na takie zabawy. to, co o mnie napisałeś to prawda, wiem o tym. za to się miałam obrazić? czy za cos innego? wyjasnij mi bo może ja czegos tu nie łapię. Wróc do nicku starego. Co tam honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jestem zmęczona. idę zrobic sobie herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igdy Cię nie oszukuję. Wczoraj miałas taki odlot. Wszystko może się zdażyć. Tylko za ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka. Facet ma swój honor. Jak go nie ma, nie ma faceta. Proste. Nazywaj mnie jak dawniej, albo i po imieniu. Ale słowa nie złamię. Przepraszam. Podejżewam, że ten Twój właśnie nie miał honoru. Wypuścicić taką laskę debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
napisałeś prawdę. Myślisz, że jestem mitomanką, że nie znam siebie? Teraz tez mam doła. jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie wyjaśniłes mi co to za zielone podswietlenie //u ciebie niebieskie//. bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Raven zjechałaś. Jej wcale nie chodziło o niego. Rawen próbowała Cię tylko uspoić. Wyskoczyłaś na nią jak opażona. zwróć uwage co jej odpowiedziałem. Że nie kontaktujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×