Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, co masz na mysli? co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję na własny rachunek. Firma chciała opatentować moją pracę. Założyłem blokadę.Nie można wystartować bez mojego kodu. Kod wprowadzam w momencie uruchomienia. Jest zmienny. Oni się rozłożyli i nie mogli ruszyć tematu, a chcieli sprzedać. Rościli sobie prawo własności. Nie mieli autoryzacji. Pokłuciłem się z nimi tak niegrzecznie. Wiszą mi kasę. Nieważne. Frajerzy i tyle. A Wariatka rozwiązała zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Ale stanęło na Twoim, mam nadzieję...? Fujaro, ja nawet nie próbowałam, bo coś poknociłeś z tą zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak stanęło na moim. Nie oni pierwszi i nie ostatni. Ten temat to mogę zablokować zdalnie. Właśnie to im zrobiłem i dlatego całą afera. A ostatnie pytanie dotyczy tylko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
to najtrudniejsze pytanie, jakie mogłeś mi zadać Ja nie ufam nikomu. Od wielu wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fujaro, fajne zdjęcia, o ile na Twój profil wtargnęłam. no i Pan Kot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
oszukał mnie po raz kolejny najbliższy mi człowiek. ja mogę ryzykować, ale szczerze , najszczerzej jak potrafię, mówie ci prawdę. Mogę ryzykować, ale ufac nie potrafię. Zawsze jest ze mna to przypuszczenie, że ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Teraz odejdziesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez pewnej dozy zufania nie byłabyś tu i teraz. Pewnie i tak byś wyszła z tego. Bez pewnej wiary nie byłoby rozmów takich jak nasze. Potraktowałem sprawę na serio i bez podtekstów. Sformułowałem nie raz wszystko. Określiłem swoją rolę też jednoznacznie. Wiem jestem facetem od urodzenia. Ale ja jestem fujara.Zapomniałem o tym. Jak w pracy. Właśnie jem byle co.nie chce mi się nic szykować. Muszę tylko rudemu zrobić jego ulubione danie. Ryżyk, to po ukraińsku Rudy. Spi ze mną. Włazi pod kołdre i myśli że jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven jesteś genialna, podobnie jak Wariatka. Widać że Małą czarna Zołza ma pomroczność po lekach. A poza tym czarnym mam jeszcze dwie kocice. Czarny to Jaś, jego rodzona siostra Małgosia. A najstarsz 16 lat to Perełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie wiem, czy bym wyszła, nie wiem, w jakim stanie bym była. jeszcze nie wyszlam, ciągle jestem na prochach. Co się stało? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, ja już dawno dawno znalazłam Twój profil. Nie chciałam tylko wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było. Zobaczyłabyś moje córy, wnuki i zięciów. Rodzina w komplecie. Prawie sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie chciałam wchodzić na Twoj cholerny profil już dawno temu. Prosze Cie przestań. co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A córy są brzydkie jak nieszczęście. Aż mi wstyd. Prawie się rumienię. Dlaczego mam przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Ty będziesz wreszcie poważna. Kiedy zaczniesz rozmawiać jak ludzie. To ty przestań wreszcie skamleć o litość. Po co tu siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz ciągle tak jakbyś coś przeskrobała. Przecież jesteś więcej warta niż Ci się wydaje. Jak uważasz, że zawiniłaś w czym kolwiek to zrób sobie złoty strzał. Skocz z mostu, powieś się. Skoro pokazałaś się tu to czegoś chciałaś, czegoś oczekiwałąś. Musiałas się liczyć z tym , że trafi się taki palant jak ja. Ciągle musisz być ofiarąś losu? Nic Ci nie dolega. I nie wkurzaj mnie jestem dziś bardzo agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
o jaką kurwa litość? nienawidze litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven nie oszukuj ta, co mnie niszczy Siedź na tylku przed tym monitorem i nigdzie się nie ruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×