Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
ale na NK nie mam konta i nie zamierzam sie tam rejestrować, więc jeśli to potrzebne to ja pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz tam na portal. Logujesz się. Teraz wchodzisz w opcję znajomi. Szukam znajomych Podajesz pseudo, lub limię i nazwisko. Moje jest jedno jedyne. Więcej takich modeli nie ma. Dalej Po wejściu przy foto jest wykaz Znajomi galeria zdjęć i inne. Wybierasz co chcesz oglądasz i już. Po obejżeniu nawet nie musisz pisać jak wariatka i wymyślać mi. Możesz mnie zignorować. Wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz i rejestrujesz się fikcyjnie jest taka opcja. Przecież możesz być anonimowa jak tu. ..""Czego się boisz głupia czemu nie chcesz iść na całość""..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
kurcze, ale gdzie? na NK Czy to mam zrobić na NK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja ci Fujaro nie wymyślałam. A poza tym co tylko ty masz na to patent. Jak ja nie lubię tego Waszego strzelania z automatu: Kanał: dududu Ta co zniszczyła : dududu Kanał: dududu Ta co zniszczyła: dududu Czy wy nie umiecie normalnie rozmawiać. Jak ludzie. Fujara - ja mam też 3 koty.Tylko białe.Baśka - mamusia i Maciek i Piotrek - synki. A rok temu musiałam uśpić Sońkę, która miała 20 lat Mała Ta - kup sobie książkę "Mit monogamii" - tam są poruszane kwestie życia po zdradzie /wspólnego/, rozstania - po zdradzie jak to zrobić aby ponieść jak najmniej szkód, no i oczywiście najważniejsze temat zaufania i szczerości. W prosty i przystępny sposób. A zemsta wcale nie jest słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze inne wyjście Podam Ci linki. Wyświetlisz je tak jak i ten z 29 strony. Klikasz na link i Ci się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Wariatko, dziękuję. Fujaro OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tańczył z Wariatkami. To za karabin maszynowy. Wiem że szybko w miarę piszę. Po prostu muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
kurcze, dobija mi sie do mieszkania. Nie wpuszcze go, niech zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
co za chamstwo... teraz jeszcze przychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpuść go i porozmawiaj. Ucieczką i "zapadnięciem się" pod ziemię też niczego nie zwojujesz. Oddaj mu resztę manatków, dogadaj się co do opieki nad synkiem i każ "spierdal*ać" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie mam zamiaru rozmawiac z zerem. z zerem sie nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona załatwiła go bez mydła. Facet jest skończony. Zemsta i obłęd w oczach. Wszystko co powie to tylko by uśpić czujność. Rozsądny facet spuściłby łeb, Przyznałby się do winy i wolał rozstać się w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
została tu jego jedna stara koszula i dwie nowe, które mu kupilam, ale juz ich nie chciał. Woda po goleniu, której zapomniałam spakować. nic więcej. stara wyrzuce, nowe może komus dam. nie ma tu czego szukać, a syna juz nie ma tatus pieprzony. niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiem jedno. tacy jak on nie zostają na dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich cwaniaków. Są zawsze mocniejsi od nich. Nawt Psy z górnej półki boją się czasem ciecia. Zapamiętaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
teraz siedzi w aucie pod domem. i dzwoni na wszystkie telefony. niech sobie podzwoni. miałes mi dac linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiem co mu niedługo powiem. Ze nie było mi z nim dobrze ani w życiu ani w łóżku - więc to musiała być miłość. I że szkoda, że ją zniszczył. Co ty na to? Poczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!. Linki przygotuję w nocy jak będziesz spałą. Obejżysz rano.Humor jeszcze bardziej Ci się pogorszy. 2. Ja nic bym nie rozmawiał. Nic nie mówił. Pisałem BĄDŻ DAMĄ WIELKĄ DAMĄ. Milczenie bardziej dołuje. Nawet Wariatka Ci powie jak to jest gdy druga strona milczy i udaje obojętność. To zabija 1000 razy mocniej niż pyskówka. Powiesz słowo. On będzie w 7 niebie. Milczysz on umiera. Wybierz co chcesz to jest Twoja sprawa. Ja nie jestem stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na [ zgłoś do usunięcia ] Jako gospodyni możesz tę padlinę usunąć Wróżka ją blać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×