Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Przykro mi Mimo najszczerszych chęci jest blokada. Trzeba wejść do środka. Co się z Tobą dzieje. Znów jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jak to sie stało Fujaro, że człowiek w Twoim wieku ma konto na NK i to takie aktywne? nie weszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
pójdę spać juz chyba, jeszcze tabletki. jutro rano ide na solarium. wyglądam jak po ciężkiej chorobie po tych wakacjach. nigdy gorszych w zyciu nie miałam. jestes jedynym jasnym światłem Fujaro. dostałam smsa od ex-a chyba obejrzał fotki, bo świania zapytał "zadowolona?" Co za męska kurwa. Co za skurwysyn jebany. Przepraszam Cie Fujaro za to słownictwo. Co za gnój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie obejrzał fotek. konto ma dalej zablokowane. więc tak tylko ogólnie mnie zapytuje. ten chuj jebany chyba rzeczywiscie na coś jeszcze liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek jedyne. A trochę wcześniej gotow byłąś mnie zabić. Oj Mała zdecyduj się wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowuj się jak na Damę przystało. Nie wypada tak się wyrażać. Przestajesz mi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
co Ci będę oczywiste rzeczy tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiem, że nie wypada. Zgłoś do usunięcia, przekazuję Ci wszelkie plenipotencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ale o wiele mi lepiej jak sie tak o nim powyrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynarze mówią. Stoi na redzie i czeka na pozwolenie wejścia do portu. Jak go wpuści, może brać siłą. Jest po prostu zdesperowany. Choćby ostatni raz nawet na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
on by silą nie wziął. mnie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
to cwaniaczek udający dżentelmena Fujaro -andy - to ja juz wiem czemu ty nie sypiasz w nicy. Jezu, jest prawie 1.00 a Ty kawę. Zadbaj troche o siebie, prosze, i kładx sie spać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko Ci się wydaje. Czy wiesz jak facet się podnieca w czasie walki z dziewczyną? Jaka się wtedy wydziela adrenalina? Wiem naprawdę jak to wygląda. Dziewczyna w pewnym momencie rezygnuje z walki, biernie się poddaje, jest zrezygnowana, chce tylko żeby to się już skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, nie pisz wiecej bo mnie podniecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopcham Cię. To Ty idź spać. Ja mam trochę dłubaniny. Ja śpię 3, 4 godz. na dobę i jestem wypoczęty. Tenn typ tak ma. Szkoda mi każdej chwili. Życie jest takie krótkie. Ja mam już tak blisko końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, nie pisz wiecej bo mnie podniecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, nie pisz wiecej bo mnie podniecasz... ale ja sie nigdy biernie nie poddawałam, kiedy mnie poszturchiwał, tylko lałam ile wlezie. raz rpzwaliłam mu nos. Do dzis ma zgrubienie, nad czym ubolewal, że mu po urodzie pojechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ze mną to by było windą do nieba. Początek po 23.00 a koniec może jutro wieczorem, albo i jeszcze później. Przestań lepiej mażyć. To jest bardzo niezdrowe. Możesz samym myśleniem doprowadzić się do orgazmu. Kiedyś przeprowadziłem taki eksperyment. Ja tylko gadałem. Dziewczyna była wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę nie jest trudne. Nie lubię tylko gdy dziewczyna drze się w czsie sexu. To takie trochę nie w moim stylu. Rozumiem okrzyk rozkoszy na sam finisz. To dopuszczam. Ale w trakcie to takie sztuczne udawanie. Sex to tak jak tańczenie tanga. Dotyk spojrzenia, oddechy. zapach potu, omdlenia z roszkoszy, Ten zniewalający bezwład ciała. Ale to jest inna bajka nie na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem usnełaś. Dobranoc Maleńka. Niech Ci się przyśni ten wymarzony. Słodkich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
No, to udało Ci sie mnie rozśmieszyc po raz drugi. Tym wpisem o eksperymencie. Tutaj byłoby to troche utrudnione, biorąc pod uwage, że czytac to może pół Polski. Chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nigdy nie "darłam się" w czasie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
możemy sie przenieść na erotyczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×