Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
zgłosiłam, ale pewnie nie usuną. juz raz chciałam zgłosić do usunięcia tutaj jedna osobę, kilka razy, i nic. a z tym milczeniem macie rację. Jak milczałam - plakał tu prawie w sekretarkę z samochodu z dołu. ale w końcu musiałam sie odezwać - żeby wiedział, że juz wszystko wiem. teraz juz zero kontaltu. ani slowa z zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
zdenerwowałam się a na jedynce horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak odezwałam się i powiedziałam że już wiem. A on jest szczęśliwy i będzie znów przepraszał i błagał o przebaczenie. Może nowa flama ma gości, a zapomniałem podobno mężatka. Czyli typowy układ Z lekarką zdrowo z mężatką bezpiecznie z zakonnicą bez grzechu. Tylko 3 w 1 nie da rady zebrać. A zgłaszałaś Fujarę oczywiście do usunioęcia. Przecież już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Fujaro, ale spokojnie, to było kilka tygodni temu. Co ty piszesz? Kilka tygodni temu płakal tu z auta - bo milczałam. odezwałam się jak juz wiedziałam wszystko. dziś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę ten na dwójce z Warrenem. Jest bardziej prawdziwy. No i z happy. Ale ile się wycierpieli. Samo życie. Jak na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a zgłaszałam takiego jednego, co sie tu pojawił jak miałes wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham te nasze pogaduszki. Wiesz, że ten fujara trochę zaczyna mnie już uwierać. Dzisiaj nawet tak się tak przedstawiłem. i Upss. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Karola to autentyk. Zrobił to o co prosiłem. A to co zrobił samowolnie to mu nie zostało wybaczone przeze mnie. Człowiek nie zawsze może brać odpowiedzialność za cudze słowa i czyny. Czasem taka niby pomoc "ze szczerego serca" zrobi i szkodę i krzywdę. Odczułem to na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie zdjęcia chcesz oglądać? zwierzaki są tylko 2. Z reszty nie wiem co Cię interesuje? Podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
:-)))) a komu sie tak przedstawiłeś???? a odnosnie tej, co znią jest - nie wiem kto to. przejrzałam fotki, naprawde nie wiem. I młodsza niz myslałam, taka w moim wieku lub młodsza trochę. Z tyłu - bardzo podobna do mnie. Ale kiepsko ubrana, twarz niespecjalnej urody, w przeźropczystej bluzce bez stanika - to juz porazka. Zawsze się szczycił, że spotykał sie tylko z damami. włoska opalenizna więc musiała z nim byc i na pierwszym wyjeździe. on - na żadnym zdjęciu sie nie uśmiecha, prawie jej nie dotyka, ręce w kieszeni, ogólnie zblazowany. a ona sie wygłupia i taka wesolutka. Kaktus mi wyrosnie jak z tego będzie coś więcej. taka dupa na bzykanko wakacyjne. Ale oczywiście nie wykluczam tego, że mogę się jako osoba mało w temacie obiektywna - mylić. Opisałam, co widziałam. Łażą wszędzie we czwórkę. ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ale kwestia czasu. sprawdzę kto to. a jesli chodzi o Twoje fotki, pokaż co chcesz. i które chcesz. jesli nie chcesz - nie pokazuj. ja nie muszę oglądać. nie miałam zamiaru, ale takiego szumu narobiles razem z wariatka i Raven, ze przez moment chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że rozumiem to:) A Ty ciągle w pętli. Dzisiaj w urzędzie patentowym. Było troche śmiechu. Ale rozmowa potoczyła się za to swobodniej. Facet śmiał się na pożegnanie. Mam propozycję. Tylko nie wiem czy skorzystasz. No i zgłupiałem na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja zrobiłem szum. To te Babska nie wytrzymały i zrobiły śledztwo. No i muszę przyznać że są doskonałe, Widać mają praktykę po tych swoich 4XM I innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym portalem Przedstawiasz się jako lola zięba miasto koło ulica kwadrat i chyba to wystarczy do rejestracji. I już masz konto. Skoro nie chcesz tam bywać niew musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tańcząca na wietrze. O i tego jeszcze nie użyłem. Ja palę ostatnio 40, 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie wejdę na NK. trudno. niech zostanie jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zwariowałeś taraz Ty. Ja tylko 20, no może parę więcej. Ale kaszelek mnie dusi i trza to rzucić kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem żądna sensacji, tylko widzę, że sobie spokojnie gadacie, więc znaczy nie pozabijacie sie. Moge spokojnie lec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi dać buzi, bo nie ma kto. Młody poszedł "na miasto", a stary dał przez kamerę, ale kamera jakaś taka niewyraźna. Ja też was całuję w czułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×