Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
tzn. erotyczne - forum. bywałam tam kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
byłam stałą bywalczynia jednego poważnego topiku. przed laty kilku, że sie tak wyrażę. I cenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
i pisałam pod stałym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podgląd na tych debili z monitoringu. Sam naczelny się pojawił, szkoda że brak fonii. Łapie się za głowę i wali piąchą w blat. A gówno. Teraz dostaną jak zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
tam jest całkiem fajnie :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj muszę przełączyć na jego komurkę. Ciekawi mnie do kogo dzwoni. To tylko 1 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
masz racje. takie rzeczy słono kosztują. ceń się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
OK OK OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Wykapie sie w tym czasie, bo jak tak dalej pójdzie to posiedze do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu byka strzeliłem KOMÓRKĘ Rozmawia z księgowym, kasa ma byc gotowa na rano, on nie chce słyszecc o cwaniakach jego to gowno obchodzi program ma byc bo jest potrzebny a ten co chcial sprzedac wykleci na zbiita morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Nie wiem czy testowanie u mojego własnego, w taki sposób jest legalne czy nie? Musze zapytać mojego znajomego papugę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ty się kąpiesz to opowiem kawał. Spotykają się 2 psiapsiółki. jedna mówi. Ja to lubię jak facet ma długiego. druga mówi. Ja to lubię jak ma grubego. trzecia im odpowiada. dlamnie może nie mieć rąk, może nie mieć nóg. może mieć nawet 2 centymetrowego. najważnijsze żeby język miał obrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałem Cię na tym profilu. login: zuza2948 Hasło: twój nick po angielsu bez spacji. Wchodzisz i masz. Wszystko dla Ciebie skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jestem, przypomnia,lo mi się, że miałam coś ważnego wysłać do pracy do piątku. cholera, musze to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to masz cholerne szczęście. Jest taki topik"Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE" http://f.kafeteria.pl/temat.php?d_p=4560974 Tam dziewczyna napisała o swoim problemie. Nie dość, że zmieszali ją z błotem, nawyzywali od najgorzych to zerknij co tam się dalej dzieje. Szambo, samo dno. Dziękuj losowi. Chociaż komentarze też miałaś na próbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jestem, ale idę spać. proszki zażyłam, kłade się. Ty tez daj juz spokój. Spróbuj chociaż. to nienormalne tyle nie spać. weź 3 perseny i spisz jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie z używekto: 1. Kobieta 2. papieros 3. kawa 4. czasem alkochol, ale żadko za to w odpowiedniej ilości tak by transfuzja się powiodła. Teraz mogę mieć ochotę tylko na numer 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×