Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
Odstawienie prochów nie wchodzi w grę. Własnie byłam po recepte na następne. Nie mam zamiaru wegetować. Odstawienie nie wchodzi w grę. nie wymagaj ode mnie czegoś, co mnie pogrąży. Mam niezaleczoną nerwicę od około 5ciu lat. Do tego doszła depresja. nie dam rady i na razie nie mam zamiaru. nawet dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiesz, myślałam, że coś się stało. a ty o proszkach. Biore bardzo lekkie antydepresyjne. bardzo lekkie + czasem jedna czwarta innego na raz. Ja musze trzeźwo mysleć, inaczej nie dam rady pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego tez nie przyjmuję do wiadomości.! dla mnie też? określ to bliżej. Sprecyzuj. Nie rozumiem swojej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a szkoda. dzis go widzialam. wsiadałam do auta i własnie dziwnym trafem przejeżdżał obok. zatrzymał się, udałam, że go nie widzę, wsiadłam, szybko przejechał obok. a godzine temu dostałam s,ms "przepraszam cie za wszystko". Nie wiem, czy to ostateczne pożegnanie czy może liczy jeszcze że dostanie ode mnie w mordę. nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Słuchaj, o co Ty mnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wiem, że cie nie obchodzi. nie jestem kretynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wypowiedź "nawet dla ciebie" Ciekawi mnie to nawet. Czyżbym był kimś wyjątkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ghgjhhhkkklkg ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmffuuuuuuuuuuuuuughljbzzzzzzxzzzzzzzzzzzzzzzazzzzxzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
bo to pisał mój synek do ciebie jesteś bardzo bliskim mi człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
mały mi wali w klawiaturę, nie pozwala pisać, walcze z nim od pół gidziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcz ze swoją mózgownicą. Odpowiedzi ciągle brak. Twoja metoda. Mnie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
mnie nie odpowiada konstrukcja tego świata i moje obecne pierdolone życie. wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
sprawiłeś mni przykrość. tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tak trudno odpowiedzieć, że białe jest białe, a czarne czarne. Czy jeżeli jest tak jak piszesz musisz mnie traktować jak kogoś innego? A życie pieprzysz sobie sama. I po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakk deo tej pory napewno nie sprawiłem Ci żadnej przykrosci. Zawracanie kijem Wisły. Nie rozmawiaj ze mną w ten sposób. Wiesz, że ja nie dam się zaszufladkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie, nie wszystko. Ciesze się, że masz takie proste życie i od razu wszystko wiesz. ja nie. Mnie jest trudno. Przepraszam. próbuję sobie radzić.nie zawsze mi sie udaje i nie zawsze wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
myslę, że dzis nie nie dogadamy. chyba tez masz dól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie mam prostego życia. Radzenie sobie wcale njie jest łatwe. Nawet "bagaż doświadczenia " nie zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też potrzebuję chwili, żeby Ci coś odpisać. Czasem trzeba i przemyśleć to co się chce przekazać. Na pewno nie jest to unikanie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
naprawdę?????? a zachowujesz się dziś jakbyś urodził się wczoraj. no ale skoro jestem taką beznadziejną egoistką, rozmemłana, nie radzącą sobie i nic nie wiedzącą - to pewnie znów moja wina. jak zawsze. patrz nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
wal śmiało. przywyklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×