Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Przepraszam - piszesz. Bo na kafeterii to ja pierwszy dałem głos!!!! Bo ja mówię i rozmawiam. A Ty piszesz tylko SMS-y. Teraz już wszystko rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smsów do ciebie sobie nie przypominam. chyba że ktos siepodszył. złość sie i bij. przywykłam. ale jak mnie zdradzisz - nie daruję . To wiesz na pewno, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniłaś się za mną Zołzo. I teraz wyżywasz się na mnie. Ale ja nie jestem potulnym barankiem. Jestem Koziorożec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""ale brakowało mi ciebie, fakt"" nie odczułem tego, Kawy jeszcze nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpadam w objęcia..... A Ty tyraj, czyli cierp ciało jak się chciało, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości po raz drugi
fujaro wróciłeś a tym swoim jadem i złością do żywych.....a co z tą podróżą życia? Jaki ty jesteś żałosny...Obrażasz innych żę hej ale szkoda tylko panie wszystkowiedzący,że takich dobrych rad nie dawałeś swojej żonie jak jej boki robiłeś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o litości
a tobie żal jakiś dupę ściska, że cię tak coś rajcuje w tym fujarze ? Weź skocz na drzewo banany prostować a nie przeszkadzać ludziom czytać ten topik. Przez takie jak ty niedowartościowane to i faceci są do dupy. Zresztą jak się na takie jędze trafia to ani facet ani kobieta nie mogą spokojnie przejść, bo takie dziwolągi to plują jadem na kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości po raz drugi
już się przestraszyłam,bo ktoś pukał do drzwi i myślałam,że to fujara z policja...ha ha a ty niedowartosciowana do litości czytaj sobie do woli ten topik w dupę ci nie będe wchodzic wariatko sfrustrowana .Zazdrosna jesteś czy co,ja starych dziadków omijam z daleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomimo wszystko
wiem dlaczego ta "o litości po raz drugi" tak się denerwuje "" 02:13 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła smsów do ciebie sobie nie przypominam. chyba że ktos sie podszył. złość sie i bij. przywykłam. ale jak mnie zdradzisz - nie daruję . To wiesz na pewno, prawda?"" Zazdrosna jest i to wszystko. A z tym fujarą to dziwna sprawa. Na NK napisał że ma 100 lat tu w topiku napisał że 60 w nagraniu "muszkietera słychać niezłe 40. Dziwne to wszystko. A ro "o litości " wymyśla mu od dziadków. Niezły z niego ogier jak na te 100 lat :D No a "ta, co zniszczyła" to nawet chce żeby fujara ją bił jak widać w tym cytacie. Ale zdrady mu nie daruje. Więc uważaj ty "o litości" bo się doigrasz. :D :D :D Dzielna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości po raz drugi
nie przeginaj wariatko bo masz coś z głową albo rozpaczliwie szukasz faceta bo jestes niezaspokojona pod każdym względem.Trzeba mieć chory mózg i wyobrażnię,żeby pisać takie teksty.Nie zdziwię się jak to fujara na podszywie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomimo wszystko
Kobieto ale o co ci właściwie chodzi, z tymi twoimi chorymi wyobraźniami. Plujesz jadem na lewo i prawo, czepiasz się wszystkiego i wszystkich. Jeżeli nastrój i klimat tego topiku ci nie odpowiada to po prostu przestań tu zaglądać. Nikt cię tu ani nie zaprasza, ani na siłę nie zatrzymuje. Twoje zachowanie świadczy o twojej zachwianej równowadze psychicznej, a to kwalifikuje cię na wizytę u specjalisty i to w trybie pilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujara psychik pisze sam ze
soba :D to topik 2 pojebow"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości po raz drugi
znalazła się obrończxyni fujary ,jesteś pojepana, serio i odpiercol się ode mnie wariatko i nie czytaj jak ci się nie podoba .won podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×