Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość bcf gshfv
ta mowa fujary w przebraniu muszkietera znowu wyglada jak wymuszanie zaproś na kawe bo jak nie.... bo ja mowi a ty smsy tylko piszesz... ha ha ha a jak i to nie pomoże to mu sie moze spadochron nie otworzy, albo na mine wejdzie....biedny fujara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postoję w kolejce
O jeszcze jeden Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zapomnicie o czym ten wątek w ogole jest u mnie dziś trochę lepiej, proszę proszę proszę by ten stan się utrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcf gshfv
postoję w kolejce- witam Andrzeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcf gshfv
zakompleksieni, chcący podreperować swoje ego emeryci mnie nie interesują to przedziwne, że najbliższy na tym topiku stał sie facet, który zrobił to samo innej kobiecie co wasi faceci wam ale podobno istnieja więzi miedzy wiezi między katem i ofiarą chore więzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć do swojego nicku
czyli "do fujary1234567" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć do swojego nicku
A może zgrzyt jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcf gshfv......
pudło fujaro nigdy te nicki nie były przeze mnie używane co z twoim śledzeniem IP fujaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujaro ten twoj program dziala
udalo mi sie to zrobic i oto co mi wyszlo: 02:21 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła ja się wyżywam? nigdy taka spokojna nie byłam. 02:22 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła ale brakowało mi ciebie, fakt 02:22 [zgłoś do usunięcia] fujara12 Nareszcie sypiam w nocy. I dobrze mi z tym http://annaz.wrzuta.pl/film/5H7Qs2N0fFm/lena_ i_latoszek http://www.youtube.com/watch?v=xHBSSevw7FE 02:23 [zgłoś do usunięcia] fujara12 98 STRONA Robisz jakiś bankiet na 100 ? http://annaz.wrzuta.pl/film/5H7Qs2N0fFm/lena_ i_latoszek http://www.youtube.com/watch?v=xHBSSevw7FE 02:24 [zgłoś do usunięcia] fujara12 ""ale brakowało mi ciebie, fakt"" nie odczułem tego, Kawy jeszcze nie dostałem http://annaz.wrzuta.pl/film/5H7Qs2N0fFm/lena_ i_latoszek http://www.youtube.com/watch?v=xHBSSevw7FE 02:32 [zgłoś do usunięcia] fujara12 odpadam w objęcia..... A Ty tyraj, czyli cierp ciało jak się chciało, Dobranoc http://annaz.wrzuta.pl/film/5H7Qs2N0fFm/lena_ i_latoszek http://www.youtube.com/watch?v=xHBSSevw7FE 02:33 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła ... 10:32 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi fujaro wróciłeś a tym swoim jadem i złością do żywych.....a co z tą podróżą życia? Jaki ty jesteś żałosny...Obrażasz innych żę hej ale szkoda tylko panie wszystkowiedzący,że takich dobrych rad nie dawałeś swojej żonie jak jej boki robiłeś..... 12:49 [zgłoś do usunięcia] do o litości a tobie żal jakiś d**ę ściska, że cię tak coś rajcuje w tym fujarze ? Weź skocz na drzewo banany prostować a nie przeszkadzać ludziom czytać ten topik. Przez takie jak ty niedowartościowane to i faceci są do d**y. Zresztą jak się na takie jędze trafia to ani facet ani kobieta nie mogą spokojnie przejść, bo takie dziwolągi to plują jadem na kilometry. 12:56 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi już się przestraszyłam,bo ktoś pukał do drzwi i myślałam,że to fujara z policja...ha ha a ty niedowartosciowana do litości czytaj sobie do woli ten topik w d**ę ci nie będe wchodzic wariatko sfrustrowana .Zazdrosna jesteś czy co,ja starych dziadków omijam z daleka.. 13:46 [zgłoś do usunięcia] pomimo wszystko wiem dlaczego ta "o litości po raz drugi" tak się denerwuje "" 02:13 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła smsów do ciebie sobie nie przypominam. chyba że ktos sie podszył. złość sie i bij. przywykłam. ale jak mnie zdradzisz - nie daruję . To wiesz na pewno, prawda?"" Zazdrosna jest i to wszystko. A z tym fujarą to dziwna sprawa. Na NK napisał że ma 100 lat tu w topiku napisał że 60 w nagraniu "muszkietera słychać niezłe 40. Dziwne to wszystko. A ro "o litości " wymyśla mu od dziadków. Niezły z niego ogier jak na te 100 lat No a "ta, co zniszczyła" to nawet chce żeby fujara ją bił jak widać w tym cytacie. Ale zdrady mu nie daruje. Więc uważaj ty "o litości" bo się doigrasz. Dzielna kobieta. 18:26 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi nie przeginaj wariatko bo masz coś z głową albo rozpaczliwie szukasz faceta bo jestes niezaspokojona pod każdym względem.Trzeba mieć chory mózg i wyobrażnię,żeby pisać takie teksty.Nie zdziwię się jak to fujara na podszywie ha ha 18:37 [zgłoś do usunięcia] pomimo wszystko Kobieto ale o co ci właściwie chodzi, z tymi twoimi chorymi wyobraźniami. Plujesz jadem na lewo i prawo, czepiasz się wszystkiego i wszystkich. Jeżeli nastrój i klimat tego topiku ci nie odpowiada to po prostu przestań tu zaglądać. Nikt cię tu ani nie zaprasza, ani na siłę nie zatrzymuje. Twoje zachowanie świadczy o twojej zachwianej równowadze psychicznej, a to kwalifikuje cię na wizytę u specjalisty i to w trybie pilnym. 18:38 [zgłoś do usunięcia] fujara psychik pisze sam ze soba to topik 2 poj**ow"D 18:43 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi znalazła się obrończxyni fujary ,jesteś pojepana, serio i odpiercol się ode mnie wariatko i nie czytaj jak ci się nie podoba .won podszywie 19:03 [zgłoś do usunięcia] o curwa ale kirk 21:04 [zgłoś do usunięcia] bcf gshfv ta mowa fujary w przebraniu muszkietera znowu wyglada jak wymuszanie zaproś na kawe bo jak nie.... bo ja mowi a ty smsy tylko piszesz... ha ha ha a jak i to nie pomoże to mu sie moze spadochron nie otworzy, albo na mine wejdzie....biedny fujara 21:48 [zgłoś do usunięcia] postoję w kolejce O jeszcze jeden Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 21:53 [zgłoś do usunięcia] kobieta_37 zaraz zapomnicie o czym ten wątek w ogole jest u mnie dziś trochę lepiej, proszę proszę proszę by ten stan się utrzymał 22:35 [zgłoś do usunięcia] bcf gshfv postoję w kolejce- witam Andrzeju 22:49 [zgłoś do usunięcia] kobieta_37 ale że co, też chcesz z nim na kawę czy jak? 23:29 [zgłoś do usunięcia] bcf gshfv zakompleksieni, chcący podreperować swoje ego emeryci mnie nie interesują to przedziwne, że najbliższy na tym topiku stał sie facet, który zrobił to samo innej kobiecie co wasi faceci wam ale podobno istnieja więzi miedzy wiezi między katem i ofiarą chore więzi 23:33 [zgłoś do usunięcia] wróć do swojego nicku czyli "do fujary1234567" itd 23:33 [zgłoś do usunięcia] wróć do swojego nicku A może zgrzyt jest lepszy. 08:42 [zgłoś do usunięcia] bcf gshfv...... pudło fujaro nigdy te nicki nie były przeze mnie używane co z twoim śledzeniem IP fujaro? 09:02 [zgłoś do usunięcia] kurwa te pierogi z lidla są do d**y     poprz. |  1   96 97 98 Strony tematu: 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798 Odpowiedz na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to proste połowa uczuciowego wie w jakim mieście mieszkam:) tyle jeśli chodzi o śledzenie po IP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autora postu: """ 10:07 [zgłoś do usunięcia] fujaro ten twoj program dziala udalo mi sie to zrobic i oto co mi wyszlo:""" :D:D:D:D:D:D No naprawdę uśmiałem się jak nigdy. Zrobiłeś/-aś coś takiego: 1.) Najazd myszką na post do skopiowania 2.) Zaczernienie. 3.) Naciśnięcie prawego przycisku myszy. 4.) Wybranie opcji pokaż źródło zaznaczania. 5.) Wyświetlenie ekranu strony z podanymi sprawami -- kolor czcionki --typ czcionki --ip nicku autora postu - czyli kolejny nr zapisany chronologicznie na forum kafeterii --no i dalsze jak temat, treść, i inne pierdoły :P:P oto cała tajemnica twego sukcesu. Należy pamiętać o jednym jeszcze aspekcie. Wielu internautów posiada mobilne łącza. Firm "PLUSA" "ERA" "PLAY" no i może jeszcze się coś znajdzie. Wchodząc do internetu logujemy się w serwerze dostawcy. I ten nr "IP" jest numerem serwera. A więc jeszcze jedna operacja jak na kafeterii, która jest w serwerze ""o2"" czyli ten sam co komunikator "tlen" np. Więc powodzenia. Do tego trzeba być niezłym HAKEREM :D Za Wikipedią: """# haker jako osoba o wysokich umiejętnościach informatycznych # haker jako osoba szukająca i ewentualnie wykorzystująca słabości w zabezpieczeniach systemów informatycznych""" Do autora/ -ki postu """ 23:29 [zgłoś do usunięcia] bcf gshfv zakompleksieni, chcący podreperować swoje ego emeryci mnie nie interesują to przedziwne, że najbliższy na tym topiku stał sie facet, który zrobił to samo innej kobiecie co wasi faceci wam ale podobno istnieja więzi miedzy wiezi między katem i ofiarą chore więzi""" Twoje zachowanie świadczy o jakiejś depresji maniakalnej. Prawdopodobnie Twój stosunek do partnera był taki sam sam jak tu na tym topiku i PARTNER PO PROSTU ZOSTAWIŁ CIĘ NA LODZIE. Nic zresztą w tym dziwnego. Więc teraz w każdym innym widzisz tego wroga, który spieprzył Twoje życie. Ale za to jesteś odpowiedzialna sama !!!!!! Nie ja. Do autorki postu: """" 10:32 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi fujaro wróciłeś a tym swoim jadem i złością do żywych.....a co z tą podróżą życia? Jaki ty jesteś żałosny...Obrażasz innych żę hej ale szkoda tylko panie wszystkowiedzący,że takich dobrych rad nie dawałeś swojej żonie jak jej boki robiłeś....."""" W normalnej sytuacji dostałabyś larwo z liścia i nikt by Ci tego nie odebrał. A JA ZA OBELGĘ ZOSTAŁBY UNIEWINNIONY. Ale nic straconego. Może zjawię się pod drzwiami, ale bez policji9. SAM. Zapraszasz ?????? No za to to już ktoś inny może się z Tobą rozliczy ja nie muszę. :D """ 18:43 [zgłoś do usunięcia] o litości po raz drugi znalazła się obrończxyni fujary ,jesteś pojepana, serio i odpiercol się ode mnie wariatko i nie czytaj jak ci się nie podoba .won podszywie"""" Tak to był naprawdę fajny topik. Tylko bydło pomyliło drogę. Tu spotykają się LUDZIE. Jeżeli nie odpowiada mi czyjeś towarzystwo, to nie bywam tam. Więc dziwię się powyższym gościom Topiku czego tu szukają, skoro towarzystwo im nie odpowiada. A tłumaczenie, że forum jest publiczne ...... To nie znaczy, że to DOM PUBLICZNY. Szumowiny są pod Budką z Piwkiem. No są jeszcze dresiarze i inne wywłoki jak widać po cytatach. Przepraszam AUTORKĘ za całe zamieszanie. Ale widać albo ja albo Ty. Ktoś musi odejść z TOPIKU. Ty jesteś gospodynią, więc pozostajesz. A mnie nie zatrzymuj na siłę. Bo takie mendy i męty zawsze się w życiu trafiają. A kto by to nie był Ty czy ja TOPIK umrze śmiercią naturalną. Buziaki Maleńka. Jestem zawsze na dyżurnym. :) Zawsze Twój. Nie zdradzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litości po raz drugi
zabolało,co?Prawda ci nie odpowiada?Żonie też z liścia dawałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za głupia baba
"o litości po raz drugi" idź się leczyć na te górne płuca. Jesteś chora. Uczepiłaś się tego fujary jakbyś chciała żeby cię przeleciał. Co ty tak naprawdę od niego chcesz, przecież on tobie naprawdę nic nie zrobił. Swoją zawziętością udowadniasz że fujara ma rację co do oceny twojego stanu psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to nie
jest kobieta tylko zwykła świnia. Taka szmata i wyciruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden dzień w Paryżu
Coś mi się wydaje że "o litości" ma odciski na mózgu, jeżeli ten egzemplarz w ogóle posiada mózg. Wypraszają ja delikatnie a ona faktycznie zagląda z powrotem i drze ryja na pół Polski, albo i na całą. Zaszlachtować ją po co ma się męczyć, tylko czy ona nie ma wścieklizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujara pokazał swoje prawdziwe
oblicze "W normalnej sytuacji dostałabyś larwo z liścia i nikt by Ci tego nie odebrał. A JA ZA OBELGĘ ZOSTAŁBY UNIEWINNIONY."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujara pokazał swoje prawdziwe
"Tak to był naprawdę fajny topik. Tylko bydło pomyliło drogę. Tu spotykają się LUDZIE. Jeżeli nie odpowiada mi czyjeś towarzystwo, to nie bywam tam. Więc dziwię się powyższym gościom Topiku czego tu szukają, skoro towarzystwo im nie odpowiada." Fujaro jak nie odpowiada ci towarzystwo o co tu jeszcze robisz? topik jest publiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jednym topiku
Fujara napisał co sama czytałam ciąg dalszy: """A tłumaczenie, że forum jest publiczne ...... To nie znaczy, że to DOM PUBLICZNY."""" Więc jeżeli ktoś coś cytuje i chce komuś łatkę przypiąć niech zrobi to uczciwie, a nie ze złośliwym uśmieszkiem. A sama autorka już wcześniej napisała wcześniej: ''' 11:36 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła Ludzie, przestańcie pisać sto razy to samo i obrażać człowieka, który mnie pomógł, a wam nic zlego nie zrobił. ja mogłam sie wkurzyć, ale WY? co tu się dzieje? andrzeju, odezwij się..."" Poza tym "fujara" jest naprawdę jedyną osobą którą autorka prosiła o pozostanie na tym topiku. Można to przeczytać jest tu napisane. A nie chce mi się już więcej cytować. Ale są tacy którym się to nie podoba więc obrzucają błotem kogo się da, taki mają brzydki charakter. I tu jest wyższość i fujary i autorki nad tymi osobami, które nie potrafią się zachować przyzwoicie. Bo gdyby do mnie ktoś powiedział niegrzecznie o moim mężu to odpisałabym jej chyba bardzo ordynarnie. A takie zachowanie to właśnie chamstwo z twojej strony. I to nie fujara tymi wpisami pokazał swoje prawdziwe oblicze ty głupia babo, która jeszcze używasz imienia fujary w tym swoim pseudonicku "fujara pokazał swoje prawdziwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee ha ha
"używasz imienia fujary w tym swoim pseudonicku" fujara ma na imie fujara??? ha ha ha pasuje mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdnfbkgja
do " na jednym topiku" czyli do fujary czemu nie piszesz pod swoim czarnym nickiem? i jako kobieta? a zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy pełne łez
na jakimś topiku ktoś tak pięknie napisał "Super i gratuluję. Tylko... Bądź zazdrosna o Wasze szczęście, nie dziel się nim z nikim. Ludzie są zawistni i będą starali się zniszczyć to, czego sami nie mają. Nie opowiadaj o tym, nie zwierzaj się. Znalazłaś to, czego wielu bezskutecznie szuka i daje się omamić zwykłym świecidełkom zamiast szukać prawdziwego skarbu." Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodajże w tym samym wątku "Nie sztuką jest być w związku. Nie sztuką jest zerwać. Sztuką jest pozostać w związku i być w nim szczęśliwym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wchodziłam na ten topik, bo wiedziałam, że znajdę tu zrozumienie. mimo czasem powstających klótni - zawsze pojawia;ly się tu osoby życzliwe. teraz ten topik nie niesie żadnego przekazu. Odeszły osoby, które miały po powiedzenia cokolwiek oprócz dowalania sobie nawzajem. Widac taki los topików. Tylko dlaczego jest mi smutno...? łapie mnie jakis kryzys. grudzień, śnieg, na samą myśl chce mi sie rzygać. nie napiszę dlaczego bo to oczywiste. Zaglądam tu w poszukiwaniu czegoś, co poprawiłoby mi nastrój. i nie znajduję. wiem, zachowuję sie jak pasożyt, zaglądam wtedy, kiedy potrzebuję. Ale mimo wszystko jest mi smutno. No, bo jesli nie tu, to gdzie? W realu? przecież to ten wirtualny świat ma być lepszy... to normalne, że kiedy ludzie zaczynają się bliżej poznawać - jednocześnie zaczynają się trochę drażnić. Pomyślcie - czy w realu też od razu wywalacie całą prawdę w oczy znajomemu, który zaczął was czymś drażnić? Pewnie nie. więc dlaczego robicie to tutaj? Ja tez często byłam zniesmaczona pewnymi slowami rożnych osób, różnych, również Fujary, czasem czułam nawet że mnie obrażał... W realu zareagowałabym od razu pewnie ostro, ale tutaj zawsze kilka razy myslę zanim wypuszczę coś spod klawiatury. właśnie po to, aby kogoś nie urazić, bo prtzecież nie widzę wyrazu jego twarzy, nie wiem wiele o stopniu jego wrażliwości...itp. A czasem moge przecież nie zrozumiec żartu, wziąć na serio cos, co miałobyć żartem własnie. Tak sobie troche pobełkotałam dydaktycznie. Ale to tylko dlatego, że przykro mi, że robi sie tu taka zjadliwa atmosfera, i że tracę tych, którzy tu przychodzili. Przywiązałam się.... Ale taki widac los topików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry "moja Zielonooka" Zaglądam, poczytam, i odchodzę. Ale jestem. Żyję i smutno mi gdy patrzę co tu się wyprawia. Pamiętasz ...........? Ja też.Dobrze tu było. Były łzy, był uśmiech przez łzy, był "flirt" taki tyci. Ale to wszystko tylko było. Teraz jest tylko NIESMAK I ŻAL. Pozdrawiam Cię. Szowinistyczna fujara12. A dziś mija równe 5 miesięcy jak ten topik zaistniał. Twój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję niesmaku. Żal - że sie rozpada - owszem. Czasem mniejszy, czasem większy. jak to w zyciu. Czy pamiętam? Kiedy wspominam tę czarna dziurę zwaną wakacjami, widze trzy jasniejsze plamy: wyjazd za granicę, pracę, która trzymała mnie w pionie i ten topik, który trzymał mnie przy zyciu. Bałam się zimy. Przyznam, że odkąd stanęłam na nogi - aż do tej pory czułam się jakoś impregnowana na emocje. Cud? Wpływ zażywanych wtedy leków? nawał pracy, co nie daje czasu na myslenie? pewnie wyszystko po trochu. ta zima będzie sprawdzianem dla mnie. Boje sie jej jak diabli. i tych brudów, co wyjdą na wiosnę spod śniegu... Dosłownie i w przenośni. Co słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję niesmaku. Żal - że sie rozpada - owszem. Czasem mniejszy, czasem większy. jak to w zyciu. Czy pamiętam? Kiedy wspominam tę czarna dziurę zwaną wakacjami, widze trzy jasniejsze plamy: wyjazd za granicę, pracę, która trzymała mnie w pionie i ten topik, który trzymał mnie przy zyciu. Bałam się zimy. Przyznam, że odkąd stanęłam na nogi - aż do tej pory czułam się jakoś impregnowana na emocje. Cud? Wpływ zażywanych wtedy leków? nawał pracy, co nie daje czasu na myslenie? pewnie wyszystko po trochu. ta zima będzie sprawdzianem dla mnie. Boje sie jej jak diabli. i tych brudów, co wyjdą na wiosnę spod śniegu... Dosłownie i w przenośni. Co słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie żal tego, że miła atmosfera zniknęła. To jest Twój topik. Więc nie rozumiem bandy wandali, dlaczego niszczą coś co do nich nie należy. Tęsknię za zwykłą "pogaduchą. Taką o wszystkim i o niczym. Tęsknię za Tobą. Za zwykłą normalną rozmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×