Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Dobra i taka perspektywa, bo "jutro" już ...jutro:) Fajnie,... możesz dzisiaj przeglądnąć spakowane rzeczy jeszcze i na pewno sie okaże, że sporo jest niepotrzebnych, a wielu jeszcze brakuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, jak miło Cię widzieć. 🌼 :) Fajnie. 🌼 N, dobrze, że masz kotkę, ja nie mam nawet tego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw o pakowaniu:) Ja robię takie pakowanie w ten sposób, że dzień wcześniej rozkładam koc na podłodze i rzucam na niego to co akurat mi sie przypomni, że powinienem wziąć. Chodząc koło takiej sterty klamotów wielokrotnie w ciągu dnia, doskonale się widzi co tam jest, a czego brakuje. Często, mając w oczach ten obraz, nawet w oddalonym miejscu przypominają się jego fragmenty, i można dowolnie, i niejako w sposób ciągły korygować zestaw bambetli do zabrania. Dosłownie w ostatniej chwili wrzucam to wszystko do obrzymiego plecaka, i heja, w drogę!:) Linger:)..... kotka miła sprawa, ale i kłopot też. A to karma, a to lekarz, a to gdzieś polezie i nie jej parę dni, a to "rozstrój nerwowy" przeżywa ( a wybredna w doborze partnera jak mało kto:P), a to lelać się chce, albo nie chce...:")). I tak leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro spakuję się do końca, bo w sumie wszystkie rzeczy z grubsza wsadzone w walizkę. Jutro już jutro i się doczekać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger pozdrawiam
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonio, a co Ty? :) :P N, ale przynajmniej masz kim się zaopiekować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ciesz sie z umiarem, bo zapeszycsz jeszcze.:) Albo ciesz się...., będziemy tutaj wszyscy kciuki trzymać, żeby się udał wyjazd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie zapeszać ;) I tak już się skłóciłam z ojcem dzisiaj, a to tak średnio mi pasuje, ale przynajmniej nie będzie się wtrącał przez jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,..może by starszy jakąś dodatkową kasę wyasygnował!?:) Ale myslę, że jak buźki dostanie na dobranoc to jutro już będzie OK!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę z domu przed dobranocą i buzi daję tylko mamie :P A kasą nie sypnie, bo doszło do tego, że mama musi mu pożyczać swoją kartę kredytową od kilku miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
i znowu do was dolaczam...ludzie ktorzy nazywali sie moimi przyjaciolomi to poprostu falszywe dwulicowe swinie help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
lepiej nie pytaj ale cos co przekreslilo nasza 10 letnia przyjazn wiec troche sie nazbieralo..wszyscy jak jeden maz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedli twoje zaufanie? Jakby cię tu pocieszyć czy pomóc? Za bardzo nie znam twojej sytuacji... A to pewnie bardzo delikatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
tak dokladnie,milo mi ze chcesz mi pomoc ale ja to coraz bardziej rozdrapuje a nie chce o tym myslec wiec jesli ktos moglby mnie przytulic bez zadnych podtekstow to bylabym przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualnie cię przytulam ;) Głowa do góry, w końcu to uczucie zawodu minie przecież i najlepiej, żeby ci szybko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
dziekuje naprawde jestescie wspaniali i nie doceniani,wielki buziak dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
widze i bardzo mnie to cieszy choc zapewne sa daleko ode mnie to duchem trwaja przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×