Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

hej dziewczyny dalej nie zadzwonil ale ja nie wytrzymalam i zadzwonilam ale nie odebral ..wiec zadzwonilam do niego do domu i okazalo sie ze nie jest wcale caly dzien na zajeciach i ze byl w domu ale pojechal znowu i ma byc o 18 w domu i co oklamal mnie juz pare dni wczesniej ze bedzie do 20 od rana...:(((( napisalam do niego..jestem zla na siebie ze sie odezwalam do niego ale nie wytrzymalam... i gdzie ta jego obietnica.. :(((((((((((((((jestem załamana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowe Wybrzeże
Nastka prosze Cie... opanuj sie...Sledze ten temat i na jednym watku i na drugim... proponuje nie zakladac kolejnego bo sie nie znajdziemy w koncu:) Ja tez cierpie... ale nie wydurniam sie... nie rob tego... On tym bardziej sie upewnia ze przemieniasz sie w bluszcz, detektywa, przesadzilas z tym dzwonieniem do niego i do domu... widzisz sama ze nawet nie zareagowal... i byc moze juz teraz tego nie zrobi w ogole... A jesli bys zamilkla i naie odpisala na jego "obietnice" zaczalby myslec... oj faktycznie ma inne zajecia skoro nie kontaktuje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi wszystko jedno... moze i pogarszam sytuacje ale co mi pozostalo :( chyba juz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowe Wybrzeże
wiesz co mi sie przydazylo? Facet z ktorym regularnie sie spotykalam, (myslalam ze wlasciwie juz jestesmy para) poszedl na wesele kuzynki z jakas inna panna... I co ja mam zrobic? Nic olac... Skoro on olal mnie... Ciezko mi... a Ty ja ksie trzymasz? i jak reszta "bandy" ;) z topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zle ma caly czas wyłączony tel..pewnie jest z inna.. kumple jego wyjechali..wiec pewnie siedzi teraz z jakas inna a mnie ma gdzieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mi jakis dolek naszedl teraz nie wiedziec czemu,ale ponizac sie nie bede i wypisywac do niego bzdury,czas sie pogodzic ze to poprostu koniec i nie ma co sie ludzic,chociaz jakos tak smutno oO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowe Wybrzeże
Ja skocze z kumplem na piwo... tak mnie zal sciska ze nie potrafie racjonalnie myslec, tez najchetniej bym zadzwonila i go opierd... ale co mi po tym... poszedl z inna wiec wszystko jasne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem czy mam sie umawiac z kumpela bo nie wiem czy sie przypadkiem nie natkne na niego a w sumie nie chce tego,nie chce zeby sobie tworzyl historie typu "wpierdala sie wszedzie gdzie mnie spotkac moze",no nie moge napiszcie cos zabawnego moze sie wszystkie posmiejemy bo mi dzis smiechu brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P Trochę po czasie przez bieganie i wannę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro idziemy do kina
Dużo dziś samotnych ludzi :) Ja też założyłam nowy temacik, może ktoś zreflektuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo żyję w sumie. Czekam aż kolega się pojawi na gg i mi powie, co myśli o moim beznadziejnym problemie. Też trochę świruję. Z nudów zaczęłam przeglądać profil na facebooku tego chłopaka, z którym się spotykam i stwierdziłam, że ta znajomość do niczego nie prowadzi :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prostaki :O ale przynajmniej miałaś z kim wyjść, a ja dzisiaj sama biduję w domu. jejku, jak mi się nudzi 😭 na szczęście jutro wychodzę, pewnie będzie dużo śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam podobnie. W ogóle jakaś totalna depresja, ale nie wiem jakim cudem mi to przeszło. Po prostu stawiam sobie cele i je realizuję. To nie są jakieś wyczyny, ale np. chciałam mieć tatuaż, więc zarobiłam kasę i go zrobiłam, zamarzył mi się ten cholerny seks z dziewczyną, to go zrealizowałam (co nie było najlepszym pomysłem jak wcześniej pisałam :P :D), chcę móc biegać bez przerwy przez 1 godzinę, więc biegam już od 7 tygodni i jestem co raz bliżej celu itp. Wiem, że to może nie jest coś takiego mega zachęcającego, ale mnie motywuje mimo wszystko. Staram się przeżyć ciekawie swoje życie na ile pozwoli mi to moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie wczoraj bo bylam ze znajomymi ... on sie wogole do mnie nie odzewał wczoraj caly dzien .. dowiedzalam sie ze pojechal sobie z kolegami nad jezioro... no i obietnicy nie spełnił ..nawet 1 smsa od niego i zero odzewu przez caly dzien..nigdy tak jeszcze nie bylo :(((( wczoraj napisałam mu wieczorem smsa ostatniego ze niechce go znac itp. i usunelam nr :( a tu ciszaaa z jego strony.. Załamana jestem eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chłopaka ale
jestem samotna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowe Wybrzeże
ja tez nie najlepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×