Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Chyba trochę się mijamy ostatnio. Jakby ktoś tu był, to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jestem przecież taki malutki, żeby mnie nie zobaczyć;) Musiałaś być roztargniona z jakiegos powodu?! Miło Cię znowu widzieć, bo co tu ukrywać, brakowało mi trochę Twojej obecności tutaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztargniona... :) Przyznam się, że trochę jestem. Zbliżają się moje urodziny i chyba zapowiada się miło i przyjemnie. W dodatku absztyfikant daje mi wyraźnie do zrozumienia, że się we mnie zakochał. Mimo wszystko staram się nadal zachować dystans, tak na wszelki wypadek ;) A poza tym to ledwo żyję. W tym tygodniu byłam już 3 razy u lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław IV
DO ROBOTY LENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Ojejj, Fajnie współczuję. A w ogóle - dobry wieczór, bo zapomniałem:) Fajnie, a gdzie sie tak zaprawiłas, bo rozumiem, że przeziębiona jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musialam sie u mojego lovelasa tak urzadzic, bo spalam bez niego i bylo mi mega zimno w nocy. Ale mam zapalenie gardla i spojowek. A to tam u ciebie, Nieznudzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie..:) Nie rozumiem - spałaś u niego i bez niego???..Obłęd jakiś;) Chyba się pokłóciliscie i teraz są skutki w postaci przeziębienia.:) A u mnie , cóż...dalej szukam przyjaciółki, ale trudno o coś konkretnego!!;) Same stwory jakieś, jak by wybrakowane... a może to ja zbyt wymagający jkestem, kto, to wie!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapalenie spojówek może od słońca albo od słonej wody masz. Najlepiej wycyganić w aptece kropelki sulfonamidowe, nazywają się: SULFACETAMIDUM. Nie chca ich sprzedac bo są na receptę, ale jak się postęka to sprzedają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod jakim względem stwory? :D Nie, nie pokłóciliśmy się. Chciałam tylko, żeby choć raz się wyspał i spaliśmy oddzielnie, ale i tak moje starania poszły na marne :P Nad ranem przyszłam do jego łóżka i się przytuliłam i było już ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś antybiotyk do oczu, lekarz powiedział, że za 2 dni powinna być poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano stwory, bo jakieś egzaltowane mi sie trafiają, uduchowione i na wiadomy mebel trudno je zaciągnąć.;) Wiesz, a niektóre to z kolei tylko do"tego" sie nadają z całym szacunkiem dla reszty kobiet, a przeciez by chciało się też pogadać i przed i po. :) Aha, jak masz antybiotyk to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama zreszta napisalaś, nie tylko sex jest ważny, chciało by sie przytulić, pogadać, albo nawet nie gadać a tylko przytulic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Ja mam dość rozmów na poważne tematy i wysiłku umysłowego :P Lubię takie leniwe życie jak np. rano on zaczyna się do mnie przytulać i od razu wiem w jakim celu ;) A potem leżymy w łóżku oglądając w tv Podróże kulinarne Roberta M. :P Nigdzie nam się nie spieszy, tylko śmiejemy się z jakiś głupot i za dużo nie mówimy :) Taka romantyczna wizja ;), chociaż to nie wizja, bo tak jest za każdym razem :P Co do tych bab, to może zarzucaj sieci gdzie indziej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że łóżko nie jest od poważnych rozmów. Jest dla odprężenia dla pogadania o głupotach co najwyżej, a nie dla skarżenia się na los lub gadaniu jakie paskudne jest życie i ludzie:) A z tym zarzucaniem sieci gdzie indziej... to uważam, że niewiele to da. Wina leży raczej po mojej stronie, bo nieświadoma selekcja potencjalnej partnerki nastepuje juz w pierszym momencie, przy pierwszych odezwaniach. I jakoś odruchowo wybieram, jak ja to określam "mądrzejszą", a ta zwykle okazuje się tą wcześniej opisywaną zołzą, która sexu to nieee, bo to albo grzech albo, dopiero po slubie, albo ona jeszcze nigdy..:( itd. Mówię Ci, cholery i piegów można dostać, bo takie już mam garbate szczęście.:), A jak już z premedytacją obniżam poziom selekcji to trafia się taka, że szkoda nawet gadać, tak że lepiej do agencji iść, bo przynajmniej miłe i kulturalne.;) Ale nie przynudzam juz bo nie wypada, bo sam na gadułę wyjdę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na jutro umowilam sie ze znajomymi, ale odwolali spotkanie Boje sie jutrzejszego poranka Jest piatek, mam 29 lat, ostatnia 2jka w liczbie lat i co.. jaki jest ten rok?? Nie mam pracy, moj chlopak zanim sie rozstalismy byl za granica od stycznia do kwietnia i zamiast teraz z nim cieszyc sie zyciem, pic piwko lub drinka w pubie to rozpamietuje przeszlosc i pije... neospasmine... boze czas sie wziac w garsc, ale nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak! Ogarnij się i nie narzekaj. Chłopak frajer, znajomi frajerzy, przełknij łzy i do przodu :D Hmm, wiesz co, Nieznudzony, ja miałam szczęście to niezbyt urokliwych facetów (no, w granicach przyzwoitości :P), ale bardzo mądrych życiowo i inteligentnych. Teraz trafiłam na taką partię, że cóż... Nie ukrywam, głównie chodzi o jego urodę :P Nie twierdzę, że jest głupi, często mnie zaskakuje, ale jednak ja mam umysł inżyniera, on sportowca. Jakoś się kłóci to ze sobą chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby wszyscy sie juz pospali?;) Nieznudzony 🖐️ moze szukasz w zlych miejscach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farga nie ma co rozpaczac! widac on nie byl tym wlasciwym;) jeszcze poznasz milosc swojego zycia!:) jak dlugo szukasz pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony jasiomixbox <<<<<<-------------- co to znaczy ?:DS kurde mam nadzieje, ze nei wszyscy jeszcze spia , mam ochote sobie posiedziec jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie....:) Zdumiewasz mnie! Przecież sama wybrałaś ten rodzaj znajomości i nie możesz narzekać. Jest to chyba dla Ciebie wygodne bo nie musisz się wysilac, na intelektualne wyżyny wznosić w rozmowie i sprzyjaniu ze sportowcem, co zresztą sama podkreśliłaś. Cóż, nie od dzis wiadomo, że sportowiec (nie wiem jaki rodzaj sportu uprawia Twój znajomy), rozum ma nie w głowie -przykładowo piłkarz ma go w nogach itd...:) Znam ten rodzaj "wygodnictwa". Ale na dłuższą metę to nie przejdzie, nie przetrwa próby. Zrozumiałe, że po wysiłku umysłowym, poszukujemy odpowiednio lżejszej rozrywki, i na pewno nie będą to szachy.:) Wybierając jako odskocznię człowieka, człowieka nie z tej kategorii, jak by to nazwać... nie z tego samego poziomu, narażamy sie na rychłe znużenie tego rodzaju"rozrywką". Przyjmie się ona tylko i jedynie w wypadku świadomego i celowego wyboru, i to dokonanego na określony czas, lub do okreslonego poziomu zachowania, poziomu przez nas wyznaczonego ( czytaj znudzenia się rozrywką). Nie mam zamiaru Cię pouczać:), ani sugerować jakichkolwiek radykalnych rozwiązań, jeżeli o to nie poprosisz...ale skoro dyskutujemy, to po prostu wyraziłem swoje poglądy, wynikajace z doświadczenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od stycznia szukam... od czasu do czasu mam male zlecenia, ale to kropla w morzu potrzeb. Tym bardziej, ze sama wynajmuje mieszkanie.... i kredyt studencki od pazdziernika trzeba zaczac splacac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony nieznajomy, ja to tu na akfe tkwie od dawna:P dzis weszlam na ten top zeby go obadac no i stwierdzilam ze przyjazna atmosfera tu panuje, wiec zaryzykowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×