Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

nie no ..ide stąd :O Rozpierdalacie mnie dziwczyny :P Faceci to nie wszystko!! Na nich sie świat nie kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
A ładnie to tak??? A przysłowie, że "Ptak ptaka w ptaka, nie dziobie...czy jakoś tak"!!????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wcale nasz seks nie jest jakiś z fajerwerkami :P Chociaż niby tylko o to chodzi, ale zawsze jakoś po zaczynamy gadać do 3 w nocy, on mi robi śniadanka, masuje mi stopy... Miło jest i chciałabym, żeby tak było nadal. Kurcze, no. Nie zamierzam zaciągać go do ołtarza :P Nie chcę też żadnych deklaracji. Sama nie potrafię się w nim zakochać. Ale z drugiej strony teraz wyjechał i jakoś tęskno mi trochę :P No a ten głupi trójkąt wszystko rozwali! :P Aaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrOno ja ona i tez porzucona ale nie dam sie tym razem mezczyznie osmieszyc,juz raz sie pozbylam swojej godnosci dla niego i dlatego chociaz wiem ze ciezko dziewczynom wytrzymac powinny sie pozbierac i nie pisac na sile bo sie beda pozniej same siebie brzydzily,a szacunek dla samej siebie ciezko jest pozniej odzyskac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
czarna wrONA nie no ..ide stąd ...... Faceci to nie wszystko!! Na nich sie świat nie kończy Masz rację, od nich się... ZACZYNA!!:)) Nie idź!:) PS. Zawwsze wierzyłem w madrość ptaków, konkretnie sów. Ale nie będe upierdliwy - wrony tez sa mądre!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
Chętnie wrONO:) Gdzie Cie spotkać w jakim dziale najczęściej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTELIGENTNI SIE NIE NUDZA!
A ja wam powiem, ze jestem na kacu i nikt by mnie dzisiaj z chalupy nie wypedzil!! Jeszcze w domu pelno ludu i mnie wkurzja tylko :P Ale przynajmniej ciekawie hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznudzony ...hmm... Chyba co niektórym nie da sie przegadać do rozsądku więc nie bardzo wiem jak sie udzielać :P Fajna:D,rozpierdala mnie to co piszesz:DNaprwdę musisz byc fajna:) My kobiety szybciej się angażujemy :)A dla Facetów sex to tylko sex,i milo że mają z kim pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever1987,przepraszam ,że wziełam Cię za faceta:) Widzisz...widocznie nie da sie nauczyc kogoś na swoich błedach ,muszą sie o tym przekonać same ..zasmakować tego bólu ...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo bo ja chyba twoj nick troszke pokrecilam wiec na remis:D masz racje,swoje trzeba przezyc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznudzony szukaj na erotycznym :),jestem zdemoralizowana co do piórka:P:D alee:P Na uczuciowy też czasem zajrzę ..tylko jakoś nie mozna przemówic do rozsądku osobą tu piszącym co jest strasznie wkurwiające ,więc wole beztroska zabawe na erotyku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wrona :D Też już cię lubię, gdyż w końcu ktoś mnie wysłuchał hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal ze obiecuje sie zemna jutro spotkac ..a jamu napisalam ze jak mam isc teraz spac!ze to jest jak czekanie na cos najwazniejszego caly dzien i to sie nagle nie pojawia...i co wtedy czujesz?..bo ja ogromną pustke..dobranoc.. nic juz wiecej nie odpisal... ehh/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
wrONO,.. masz rację, że każdy na swoich błędach musi bazować. Ale jest pewne zastrzeżenie - nie można powtarzac błędów, bo zycie jest tak krótkie, że ledwie zdążamy popełnic dostateczną ich ilość, a juz powtarzanie ich, jest niedopuszczalnym luksusem!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :Ddziewczyno ooj będziesz Ty miała co na stare lata wspominac :D A faceta może troche przykruc od swojego tyłeczka i zobaczysz czy mu zależy na Tobie czy na sexie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony
heh, wrONO... też bywam na erotyku, zaczerniony. Dokładnie to usiłuje wyrwać jedną i drugą dziewczynę ale jakoś ciężko mi to idzie:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona co to za znak zapytania? sama juz nie wiem ...o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznudzony :D,na erotyku próbujesz wyrwać ??oszalałeś ??:D:P Tam pisuja tylko gawedziery erotyczne :P:D Szukaj na ogólnym ,albo tu :D Na erotyku sie mozna zabawić :D pisaniem ...afkors:D a jaki ty masz ten nick ..bo jak przeczytałam "zaczerniony "to mnie zatkało :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ciężko, bo ja jego tyłeczek też bardzo lubię... No, dobra, wcale nie tyłeczek :classic_cool: Pożyjemy, zobaczymy jak to mówią ;) Zresztą póki co, nie wiem, czy ten trójkąt na 100% wypali, bo ta panna też musi najpierw go chociaż trochę poznać. Szczerze mówiąc, nigdy nie przypuszczałam, że będę mieć takie problemy życiowe, najwyższej wagi normalnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna.pol
zapraszam na super stronke www.intymnosc.pl/aff/7733 dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa.. trochę za bardzo mu pokazałąś ze Ci zalezy na spotkaniu. MOgłaś napisać że 'no ok' albo 'no trudno' ale wiesz.. ja bym napisała tak samo.. też bym pokazała jak mnie zabolało... Takie teorie ze nie pisać nie narzucać się to jak dla mnie nie do wykonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×