Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

A jeśli chodzi o "łobuza", to owszem - był obecny ;) Wszyscy mówili mi, że on się we mnie naprawdę zakochał i myślę, że coś w tym jest. Co prawda gada straszne głupoty, ale chyba jego zachowanie świadczy o tym, że przynajmniej mu zależy na mnie. A jak tam u cienie, Nieznudzony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ale mnie na spytki wzieły.:) U mnie..?? Ano szukam przyjaciólki gdzie się da, i coś czuję, że potrzebuje jej coraz gwałtowniej!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, nie odzywa sie chociaz obiecała. Przysłała tylko fotke i koniec:( Może nie ma czasu albo mnie przetrzymuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o te, które już znacie. Że chwiali się ile dziewczyn chciało się z nim przespać, że zaprasza koleżankę na wieczór itd. A poza tym moje poczucie humoru trochę odbiega od jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałem, że mam czekac tak jak sie u mówilismy. Ale bezpośrednio po spacerkach to podziekowałem przecież.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, wiesz co,... to chyba bedzie takie jego typowe menowskie chwalenie się, chce żebys była troszkę zazdrosna, a nie zdaje sobie sprawy, że dla Ciebie to nie jest smieszne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N nosz kurde wez sie sam odezwij! minely juz 2dni! kobieta pewnei umeira z niepewnosci! co Ci szkodzi sie odezwac bedziesz wiedzial na czym stoisz! to ja mlodsza mam Cie uczyc:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...!? Pewnie masz rację Settt. Ale dla mnie umowa to umowa...miałem czekać to czekam. Może zbyt zasadniczy jestem??:( Nigdy nie wiadomo co zrobic we własnej sprawie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N oj tam olej to czekanie ona widac chciala miec tu kontrole i byc pania sytuacji:P nei daj sie omamic:D tzn mysle ze jej sie to spodoba ze jednak postanowiles zrobic po swojemu:P i sie odezwiesz neispodziewanie:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N wiec jak zamierzasz postapic?? oj nei przesadzaj pewnie tak piszesz zeby sie podlizac👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że się stałam nieobecna. U mnie fajnie :) Cały tydzień sprzątam i sprzątam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×